Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
jedi9 
Wys³any: 2012-04-17, 18:17   Pomoc w wycenie !
0
UP DOWN

Pomóg³: 3 razy
Posty: 167
Sk±d: ¯yglin
Witam Panowie i Panie jak jake¶ s±.
Dosta³em fuchê której nie za bardzo chcia³em , no ale powiedzieli ze muszê i koniec
A wiec tak :
Pacjent opel movano krótki, firma zwozi takimi akumulatory. Co zbi³em :odbudowa³em wewnêtrzne progi po obu stronach wraz z czê¶ci± pod³ogi w pace , wstawi³em wszystkie progi zewnetrzne , bez szpachlowania bo auto i tak juz nie wygl±da ma ju¿ chyba 5 próg (ten przy przesuwnych drzwiach). ma wszystko epoksyd na zewn±trz baranek w na podwozie masa klej±co-uszczelniaj±ca + konserwacja . spawanie i wzmocnienie pêkniêtej pod³u¿nicy.Wszystkie progi kupi³a firma tzn. znajomy któremu to robiê zamówi³ ,a ja to mia³em zrobiæ . i teraz moje pytanie ile za to zaspiewac. ze swoich materia³ów koszt 200pln. wstêpnie powiedzia³em za 1000 za sama robocizne , ale niewiem czy to ma³o du¿o , siedze przy tym 3 dzieñ i zosta³o mi tylko pomalowaæ podk³adem jedn± stronê i barankiem przeleciec . tak¿e mysle ze na spokojnie jutro skoñcz. Proprytetem by³o "jakos niech wygl±da ale za to niech trzymie dobrze." wiem ze takich rzêchów sie nie bierze ale zosta³em zmuszony . co s±dzicie ?
 

scania009 
Wys³any: 2012-04-29, 23:54   
0
UP DOWN
scania009

Posty: 3
Sk±d: zachodniopomorskie
Witam
Dlaczego sie nie bierze absolutnie sie z tym nie zgodze bierze sie wszysto na czym mozna zarobiæ to co ktos z tym puzniej zrobi to ma³o istotne i Ciebie juz nie obchodzi ty masz tylko wykonac porzadnie i profesjonalnie swoja robote spokojnie mozesz wziasc ok-1200z³ bez zastanowienia nie liczy si etylko materia³ ale i praca w³orzona w dana rzecz a czy ty to zrobisz w 2 dni czy tydzien to twoja sprawa i nie ma to nic do ceny jesli masz to zrobiæ na nastepny dzien to logiczne ze cena wzrasta o 50% bo musisz to zrobic praktyczna na wczoraj wiec za to tez sie liczy takie jest moje zdanie zrobisz jak zechcesz twoja praca twoje pieniadze i twoja sprawa ale chcia³es pomocy wiec poradzi³em Pozdrawiam
 
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Blacharstwo i inne naprawy

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group