Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomość
Basillus
Wysłany: 2012-04-26, 00:40   namiary na DOBREGO fachowca z rama na poludniu Polski
0
UP DOWN

Posty: 12
Witam wszystkich, jako ze to moj pierwszy post.

Moj problem jest taki - mam BMW e32 - bylo bite w tyl. Z jednej strony jest troche opuszczony blotnik - nie bardzo - jakies 1cm na koncu, ale szpara drzwi sie nie zgadza, a mnie to bardzo meczy. Do tego zderzak tak porobiony, ze przyspawany na jakichs lapach. Potrzebuje namiaru na DOBRY zaklad - najlepiej na poludniu Polski - Slask, Malopolskie, gdzie by sie z tym uporali i dobrze go wyprostowali na ramie. Bede bardzo wdzieczny za informacje.

[ Dodano: 2012-04-26, 11:48 ]
http://zapodaj.net/6208133092e4.jpg.html - przedstawiam zdjecie, na ktorym widac problem.
 

gugun 
Wysłany: 2012-04-26, 16:47   
0
UP DOWN



Pomógł: 52 razy
Posty: 2819
Skąd: kuj-pom
wystarczy otworzyc drzwi i je szarpn¹Ì w dó³ to górna szpara sie zmiejszy a dolna powiekszy...bo tragedi nie ma na tej fotce..szarpnij troche drzwi i sie poprawi,tylko nie przesadz ;) :tak: szkoda przelamywaÌ auta ;)
 
 

Basillus
Wysłany: 2012-04-27, 12:25   
0
UP DOWN

Posty: 12
wiem, ze nie ma tragedii. Sama szpara mi nie przeszkadza, tylko to, ze tyl opada - jak napisalem b. nieznaczenie, ale jednak. Jak porusze drzwi, nie zmienie tematu. Ew. przestanie mi sie zgadzac szpara z przednimi drzwiami :]

Temat dalej aktualny - potrzebuje namiary na fachowcow z rama, ktora ma szczeki progowe przystosowane do BMW.

[ Dodano: 2012-05-01, 22:49 ]
up up up.
Naprawde nie znacie nikogo na poludniu kto robi takie rzeczy i jest godny polecenia??
 

LAKIEROWANKO Strona Główna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Blacharstwo i inne naprawy

Odpowiedz do tematu  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - forum anime