Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
Matik
Wys³any: 2012-05-22, 19:09   
0
UP DOWN

Posty: 73
http://allegro.pl/oscylac...2334673770.html
 

juny 
Wys³any: 2012-05-22, 20:55   
0
UP DOWN


Pomóg³: 20 razy
Posty: 2384
Sk±d: Ostrów WLKP
Ja w swojej nie mam regulacji :)
A co do oleju wiem :)
_________________

 

Matik
Wys³any: 2012-05-23, 14:44   
0
UP DOWN

Posty: 73
Zadalem to samo pytanie innemu sprzedaj±cemu oferujacemu tak± sam± szlifierkê - z innym logo - (który raczy³ odpowiedzieæ) i napisa³, ¿e nie ma ¿adnej regulacji skoku oscylacji. Skok oscylacji sta³y 6mm.
 

g_marker 
Wys³any: 2012-05-23, 18:21   
0
UP DOWN
Crazy_Peon

Posty: 88
skoku mimo¶rodu, nie widzia³em czego¶ takiego, dla rupesa s± przewidziane gradacje papieru do skoku, lakodoctor jak dobrze napisa³en nick ma filmik w opisie jest tam 3mm skok scorpio \
http://www.youtube.com/watch?v=yfTF4CCLacU ¿eby¶cie wiedzieli co to za szlifierka. dok³adnie 1:15 tego filmiku jest 3mm.
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2012-05-23, 18:28   
0
UP DOWN

Pomóg³: 40 razy
Posty: 3753
g_marker napisa³/a:
¿eby¶cie wiedzieli co to za szlifierka.

Kurcze ... czytam od pocz±tku to co nam tu piszesz i staram siê nie wtr±caæ mimo wielu , delikatnie mówi±c, NIE¦CIS£O¦CI.

Teraz napisa³e¶ post .... ale o co kaman w nim?????
Ja tego nie czajê, bo je¶li czajê to ..... :x:
Co Ty nam tu piszesz?
g_marker napisa³/a:
skoku mimo¶rodu, nie widzia³em czego¶ takiego,

Nie rozumiem.
g_marker napisa³/a:
ma filmik w opisie jest tam 3mm skok scorpio

Tak, mam filmik w opisie, ale skok jest 21 mm a nie dziwne 3 mm. :sciana: :sciana:
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

g_marker 
Wys³any: 2012-05-23, 18:32   
0
UP DOWN
Crazy_Peon

Posty: 88
napisa³em ¿e w minucie 1:15 sekund jest scorpio 3 mm które mam, w tym filmiku przewiñ na minutê i 10 sekund i zobaczysz zaraz skocrpio 3mm. które u¿ywam do po³ysku. i nie widzia³em szlifierki z regulacj± skoku mimo¶rodu. Wiem czepiaj± siê mnie nie tylko tutaj o t± moj± pisownie, piszê chyba swoj± gwar± przepraszam. Fajna muzyczka w tym rupesie.
  
 

gugun 
Wys³any: 2012-05-23, 18:35   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
Lackdoctor napisa³/a:
Kurcze ... czytam od pocz±tku to co nam tu piszesz i staram siê nie wtr±caæ mimo wielu , delikatnie mówi±c, NIE¦CIS£O¦CI.

Teraz napisa³e¶ post .... ale o co kaman w nim?????
nie tylko ty masz ten problem bo ja te¿ nie rozumiem ju¿ kilku postów kolegi w taki dziwny sposób pisze.albo z nami cos nie tak albo z nim:D:D:D
 
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2012-05-23, 18:42   
0
UP DOWN

Pomóg³: 40 razy
Posty: 3753
g_marker napisa³/a:
napisa³em ¿e w minucie 1:15 sekund jest scorpio 3 mm które mam, w tym filmiku przewiñ na minutê i 10 sekund i zobaczysz zaraz skocrpio 3mm.

No to pisz normalnie a bêdzie ok.
Bo naprawdê jestem cierpliwy, ale niektóre Twoje wypowiedzi s± .... eeee, szkoda gadaæ.

A tak tylko dodam ¿e my tu na forum orientujemy siê co to sata, rupes, festo, 3M, ,,, ba, wiemy nawet jak to siê pisze a co cwañsi wiedza jak to wymawiaæ. ;P

Wiêc posiadaj±c skorpio o skoku 3mm, nie jeste¶ w tym odosobniony i sza³u nie robisz t³umacz±c nam jak to ty i on sie razem uzupe³niacie.
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

g_marker 
Wys³any: 2012-05-23, 18:48   
0
UP DOWN
Crazy_Peon

Posty: 88
Ty cwaniakujesz bo ja robiê to w temacie pomoc dla amatorów ¿eby im pokazaæ o co chodzi z skokiem 3 mm, przywo³a³em filmik który masz w opisie, ludzie bo¿e wy normalnie macie poczucie ¿e jeste¶cie bogami, ja pokazuje ch³opak± co chc± kupiæ pistolet za 100 z³ szlifierkê i jej skok o co chodzi i nagonka, masakra jaka¶. :blee:
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2012-05-23, 18:52   
0
UP DOWN

Pomóg³: 40 razy
Posty: 3753
g_marker napisa³/a:
bo ja robiê to w temacie pomoc dla amatorów ¿eby im pokazaæ

Ja to robiê od zawsze.
Czy cwaniakujê?
Inni mnie oceniaj± i myslê ¿e dobr± informacjê potrafiê przekazaæ w czytelny sposób a nie w taki pogmatwany jak ty to robisz.
Ja ciê nie kumam, inni raczej te¿ bêd± mieli problemy.
Pisz wolniej, pisz w tematach, nie wyzywaj od szajsu, nie udowadniaj nikomu ¿e jest debilem.

Bêdzie ok.
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

gugun 
Wys³any: 2012-05-23, 18:52   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D zrozumia³e¶ krzychu?? sk±d kolego jeste¶?? mo¿e za szybko piszesz a mo¿e to jaka¶ gwara regionalna?? bo nie idzie za³apaæ choc by sie chcia³o...czytam i nie wiem co czytam,piszesz o 100 rzeczach w 3 linijkach i cie¿ko cie zrozumieæ
 
 

g_marker 
Wys³any: 2012-05-23, 19:27   
0
UP DOWN
Crazy_Peon

Posty: 88
Lackdoctor napisa³/a:
g_marker napisa³/a:
napisa³em ¿e w minucie 1:15 sekund jest scorpio 3 mm które mam, w tym filmiku przewiñ na minutê i 10 sekund i zobaczysz zaraz skocrpio 3mm.

No to pisz normalnie a bêdzie ok.
Bo naprawdê jestem cierpliwy, ale niektóre Twoje wypowiedzi s± .... eeee, szkoda gadaæ.

A tak tylko dodam ¿e my tu na forum orientujemy siê co to sata, rupes, festo, 3M, ,,, ba, wiemy nawet jak to siê pisze a co cwañsi wiedza jak to wymawiaæ. ;P

Wiêc posiadaj±c skorpio o skoku 3mm, nie jeste¶ w tym odosobniony i sza³u nie robisz t³umacz±c nam jak to ty i on sie razem uzupe³niacie.



Na forum mo¿e i tak, ale dla amatorów chce pokazaæ ch³opakom o co chodzi, bêdziecie teraz mnie ganiaæ mnie po innych tematach ?Ha Ha :) super :)
 

g_marker 
Wys³any: 2012-05-23, 19:29   
0
UP DOWN
Crazy_Peon

Posty: 88
gugun napisa³/a:
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D zrozumia³e¶ krzychu?? sk±d kolego jeste¶?? mo¿e za szybko piszesz a mo¿e to jaka¶ gwara regionalna?? bo nie idzie za³apaæ choc by sie chcia³o...czytam i nie wiem co czytam,piszesz o 100 rzeczach w 3 linijkach i cie¿ko cie zrozumieæ
Jestem kulturalny ale znam granicê :) Widzê ¿e tolerujecie za du¿o :) te¿ mam opinie na Twoje sposoby czy inne u¿ytkowników ale nic nie mówiê, nie obra¿am nikogo, pilnuj tego kolego.
 

g_marker 
Wys³any: 2012-05-23, 19:31   
0
UP DOWN
Crazy_Peon

Posty: 88
nie wiem o tym nic, nie wymawiam s³owa, ale tutaj jest sztab specy ¿e siê ¶miej± z tego, mo¿e to czas ukróciæ :|
 

g_marker 
Wys³any: 2012-05-23, 19:36   
0
UP DOWN
Crazy_Peon

Posty: 88
Lackdoctor napisa³/a:
g_marker napisa³/a:
bo ja robiê to w temacie pomoc dla amatorów ¿eby im pokazaæ

Ja to robiê od zawsze.
Czy cwaniakujê?
Inni mnie oceniaj± i myslê ¿e dobr± informacjê potrafiê przekazaæ w czytelny sposób a nie w taki pogmatwany jak ty to robisz.
Ja ciê nie kumam, inni raczej te¿ bêd± mieli problemy.
Pisz wolniej, pisz w tematach, nie wyzywaj od szajsu, nie udowadniaj nikomu ¿e jest debilem.

Bêdzie ok.




W ¿yciu swoim nie nazwa³em nikogo debilem ale zachowanie osób na tym forum mnie do tego namawia i nie krzysia co chce kupiæ pistolet za 100 z³ ale innych ludzi którzy maj± po 500 postów.
 

Fragles
Wys³any: 2012-05-27, 14:31   
0
UP DOWN

Posty: 44
Wracaj±c do tematu tanich szlifierek pneumatycznych, przemawia za nimi to ¿e maj± stopkê 150mm s± tanie i dzia³aj± i to koniec plusów.
Minusów sporo ci±gn± du¿o powietrza WAN-CE na butli 100l musi ¶migaæ praktycznie non-stop czyli szlifierkê napêdzamy silnikiem 2kw korzystaj±c tylko 2godziny dziennie w dni robocze zap³acimy inkasentowi oko³o 500z³ za korzystanie z niej w rozliczeniu rocznym a to ju¿ mija siê z celem wliczaj±c amortyzacje sprê¿arki i samej szlifierki. Ha³as który generuj± te sprzêty jest tragiczny wyj± jak cholera godzina szlifowania i wychodzisz pó³ g³uchy w dodatku oddaj± porz±dn± dawkê wibracji na rêkê u¿ytkownika po d³u¿szym szlifowaniu zanika czucie w palcach nieraz razem z przedramieniem, stopki szybko siê rozlatuj± i podrywaj± brzegi rzepów, ³o¿yska padaj± do¶æ szybko podobnie jak regulatory obrotów, szybko trac± moc, wylot do odprowadzania kurzu zrobiony jest chyba dla ozdoby nawet nie warto pod³±czaæ odkurzacza bo szkoda pr±du.

PLUSY
- cena
- stopka 150mm
- dobrze le¿y w rêku

MINUSY
- powietrzo i pr±do¿erna bez kompresora minimum 16m3/h nie ma sensu kupowaæ
- szybko siê zu¿ywa(awaryjna)
- bardzo g³o¶na
- s³abo odprowadza kurz
- ciê¿ka
- pluje olejem i zakleja przewody odprowadzaj±ce je¿eli ich nie pod³±czamy chlapie na obrabiane pod³o¿e.

Ogólnie nie polecam lepiej dozbieraæ kasy na np. varianta nie jest przesadnie drogi ale o wiele lepszy i nie chla tyle powietrza.

Z tanich elektryków testowa³em tylko GRAPHITE 59G346 du¿a ciê¿ka mocnawa da rade ni± co¶ zdzia³aæ, dobra do p³askich poziomych powierzchni ciê¿ar robi swoje, chocia¿ piony na drzwiach i b³otnikach te¿ siê ogarnie o dziwo wytrzyma³a jak za t± kasê nieraz j± pokatuje na izotermach jak chcê odpocz±æ od wycia pneumatyków i radzi sobie.
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Pomoc dla amatorów

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group