Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
bsart 
Wys³any: 2012-05-21, 19:41   Oklejanie, maskowanie du¿y problem
0
UP DOWN

Posty: 23
Sk±d: Gliwice
Witam. Mam pewien do¶æ du¿y problem. Kiedy robiê jakikolwiek projekt w którym muszê u¿yæ np ta¶m maskuj±cych plotera itd to zawsze odrywaj±c te ta¶my odrywam sobie pomalowany projekt. Co robiê nie tak? Zawsze powierzchnia jest zmatowiona i odt³uszczona. Macie jaki¶ pomys³. Strasznie mnie to irytuje bo wszystko ³adnie idzie do czasu a¿ nie muszê u¿ywaæ maskowania ta¶mami (ta¶my u¿ywam boll i 3m oraz folia samoprzylepna do plotera) Mam nadzieje ¿e kto¶ pomo¿e:/
_________________
www.bsart.com.pl
 

godron
Wys³any: 2012-05-22, 14:52   
0
UP DOWN


Posty: 30
przede wszystkim folia do plotera do maskowania (jest taka br±zowawo przezroczysta o s³abszym kleju), a je¶li chodzi o ta¶my to kiedy¶ mi siê tak zdarzy³o ale od tej pory u¿ywa³ 3m i nic siê nie dzieje.
 

bsart 
Wys³any: 2012-05-22, 18:47   
0
UP DOWN

Posty: 23
Sk±d: Gliwice
Chyba ju¿ rozgryz³em o co chodzi. Dzisiaj przygotowa³em sobie blachê testow± bo nie dawa³o mi to spokoju. robi³em równocze¶nie wodnymi i obok bazami samochodowymi. Wynik by³ jednoznaczny baza bardzo s³abej jako¶ci (swoja drog± ju¿ wiem dlaczego by³a taka tania) wodnej farby z autoair nie sci±gne³a ¿adna ta¶ma maskuj±ca, bazy niewiadomego pochodzenia schodzi³y przy ka¿dej ta¶mie. Chyba problem rozwi±zany. Dziêki i pozdrawiam
_________________
www.bsart.com.pl
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » AIRBRUSH » Forum Airbrush

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group