Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
adamsaso
Wys³any: 2012-06-19, 19:58   Przyklejanie szablonów.
0
UP DOWN

Posty: 12
Witam,

Mam zamiar sam robiæ szablony, najpierw w³asny rysunek nanosi³bym na kartkê, a nastpnie na foliê i oczywi¶cie pó¼niej wycinanie/wy¿ynanie. Ogólnie to najwiekszy problem mam z najprostsz± rzecz±...

Chcê umie¶ciæ szalon na koszulce, czym przykleiæ go do koszulki tak zeby nie zostawia³ ¶ladów a jednak siê trzyma³? (nie piszcie o jednorazowych kartkach samoprzylepnych gdy¿ chcia³bym u¿yæ szblonu kilka razy)

Pozdrawiam
Adam
 

WIELEBNY 
Wys³any: 2012-06-20, 15:01   
0
UP DOWN

Posty: 8
Sk±d: Olsztyn
ja przyklejalem szablon ta¶m± malarska/maskujaca papierowa,ale... odrywajac przesuwa sie koszulka chyba ze dobrze j± na cos naciagniesz. Mój plan B to podkladka z blachy pod koszulke i szablon przyczepiasz ma³ymi magnesami jak na lodówce ;)
 

adamsaso
Wys³any: 2012-06-20, 19:55   
0
UP DOWN

Posty: 12
Kupi³em na test klej w spray'u "colla spray" firmy stamperia i wygl±da na to ¿e dzia³a... szablon z foli drukarskiej siê trzyma i po oderwaniu nie zostaje klej na tkaninie (mo¿na przyklej±æ dopóki klej±ca powierzchnia nie zabrudzi siê kurzem).

Mam jeszcze jedno pytanie.
Do ma³ych szablonów u¿ywam foli do drukowania a4 llub a3, a czego u¿ywaæ do wiêkszych szablonów? tektura? ... Widzia³em na necie duzy format folii drukarskiej, ale sprzedawana jest w rolkach po prawie 200kg (4z³ za kilogram), nie wecie czy mo¿na gdzie¶ kupiæ tak± foliê w mniejszych ilo¶ciach, albo jaki inny materia³ zastosowaæ jako wiêkszy szablon?

Pozdrawiam
Adam
 

Andy 66 
Wys³any: 2012-06-20, 21:14   
0
UP DOWN

Posty: 177
Sk±d: Bydgoszcz
A jaki problem wyci±æ wiêkszy szablon z tektury???
Folia po kilku psikaniach i tak bêdzie nieprzezroczysta - jak karton :tak:
_________________
https://www.facebook.com/andyartbydgoszcz
 

Brykiet 
Wys³any: 2012-06-23, 13:24   
0
UP DOWN

Posty: 7
Sk±d: Lututów
Zeby sie nie przesowal mozesz szpilka/szpilkami dotrzepic
 
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » AIRBRUSH » Forum Airbrush

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group