Szukaj FAQ Album



Przesunięty przez: Tech 2009-04-25, 17:42
Autor Wiadomość
kifcioo
Wysłany: 2007-12-09, 13:02   pasty na futro
0
UP DOWN

Posty: 18
witam wszystkich. jakie sa pastu przeznaczone tylko do polerowania futrem i gdzie je mozna kupic. o ile sa taki.
 

azok
Wysłany: 2007-12-09, 17:25   
0
UP DOWN

Posty: 14
Sprawdz paste z Abelauto P5, z tego co pamiĂŞtam to zaleca siĂŞ niÂą polerowanie futrem
 

ÂŁukasz1 
Wysłany: 2007-12-09, 20:05   
0
UP DOWN


Posty: 22
Chyba nieeee ona potrafi tak zapier..... futro ze szok.UÂżywam jej i nie radze stosowaĂŚ futra nic nie daje bo to jest pasta lekko Âścierna
 
 

marikk 
Wysłany: 2007-12-09, 22:01   
0
UP DOWN

Pomógł: 3 razy
Posty: 249
Powiem tak futro sÂłuÂży do polerowania koĂącowego a do polerowania zgrubnego gruboziarnistymi pastami sÂłuÂży gÂąbka niewiem ale ja sie niespotkaÂłem z pastami co sie futrem poleruje zgrubnie
 

kubazjan
Wysłany: 2007-12-10, 20:37   
0
UP DOWN

Pomógł: 1 raz
Posty: 246
A ja powiem tak ,zakupiÂłem polerke Makity i wÂłasnie z futrem takim na rzep i powiem ze jak poleruje pasta G3 na wode to jeszcze nie zdarzyÂło mi sie zeby cos tam sie zapchaÂło czy cos.
Oczywiscie lepiej i wygodniej poleruje sie gÂąbka no ale jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma... :wink:
 

online 
Wysłany: 2007-12-10, 20:40   
0
UP DOWN
MTGarage.

Pomógł: 10 razy
Posty: 722
Skąd: ÂŚlÂąsk - ÂŚwierklaniec
jak sie nie ma co sie lubi, to sie w Polsce kradnie co popadnie...
 
 

rbfm 
Wysłany: 2007-12-11, 06:06   
0
UP DOWN

Pomógł: 21 razy
Posty: 1890
Skąd: KrakĂłw
raz tylko uzylem futra z pasta. pomijajac to ze kawalki futra lataly w powietrzu (oderwane na ostrych krawedziach blotnikow, klamkach czy wycieraczkach) to futro sie zapchalo pasta jak cholera. juz go nie uzywam. nie ma to jak gabeczka miekka. poza tym to futro mialo srednice chyba plyty winylowej i troche bylo niewygodne :D
 

LAKIEROWANKO Strona Główna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Technologia i materiaÂły

Odpowiedz do tematu  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - opowiadania