Szukaj FAQ Album



Przesuniêty przez: Tech 2009-04-25, 17:42
Autor Wiadomo¶æ
baqo 
Wys³any: 2007-12-26, 19:23   
0
UP DOWN

Pomóg³: 20 razy
Posty: 1553
Sk±d: ko³obrzeg
Cytat:
sam robie w warsztacie i w garazu.
ale cudak :shock:
 
 

rbfm 
Wys³any: 2007-12-26, 19:25   
0
UP DOWN

Pomóg³: 21 razy
Posty: 1890
Sk±d: Kraków
baqo napisa³/a:
Cytat:
sam robie w warsztacie i w garazu.
ale cudak :shock:


a co mam zatrudnic takich paprokow jak ty? jeszcze zebys pisac umial i konstruowac logczne zdania to pol biedy....
 

baqo 
Wys³any: 2007-12-26, 19:32   
0
UP DOWN

Pomóg³: 20 razy
Posty: 1553
Sk±d: ko³obrzeg
Cytat:
a co mam zatrudnic takich paprokow jak ty? jeszcze zebys pisac umial i konstruowac logczne zdania to pol biedy....
sam siê motasz!!!
 
 

rbfm 
Wys³any: 2007-12-26, 19:34   
0
UP DOWN

Pomóg³: 21 razy
Posty: 1890
Sk±d: Kraków
baqo napisa³/a:
sam siê motasz!!!


co na to twoj psychiatra?
 

marcin 
Wys³any: 2007-12-26, 23:55   k³ótnia
0
UP DOWN

Posty: 81
Sk±d: ¶l±sk/zag³ebie
anowie sie mocno spieraja a fakty s± takie ¿e oczywi¶cie mo¿na sobie robiæ w gara¿u bo ka¿dy kiedy¶ tak zaczyna³ ale porz±dek musi byæ wszêdzie nawet w komórce z wêglem. RBFM wklei³e¶ fotki swojego auta i musisz sie liczyæ z tym ¿e ludzie to ogl±daj± i maj± prawo oceniaæ a to wszystko co na nich widaæ obrazuje ¿e jeste¶ go¶ciem który jeszcze du¿o sie musi nauczyæ. Auto jest robione niechlujnie jest krzywe,nie pasuj± szczeliny, na do³ach niedoszpachlowane, ¶wie¿y spaw który tam pokaza³e¶ to ju¿ makabra bo jak napisale¶ nie mia³e¶ akurat kawa³ka blaszki pod rêk±. Poza tym s± miejsca nie domalowane i poniewa¿ nie malowa³e¶ tego razem co w przypadku takiej per³y jest raczej wskazane to poszczególne elementy maj± inny odcieñ. To wskazuje ¿e swoim klientom te¿ robisz auta w tak niechlujny sposób. Wiem oczywi¶cie ¿e na ka¿dy z tych punktów ty masz swoj± jedynie s³uszn± odpowiedz ale mo¿esz sobie ich oszczêdziæ chyba ¿e chcesz szybciej dobiæ do 500 posta w twojej karierze na tym forum. Nie pisa³ bym tego wszystkiego gdyby nie najbardziej mnie irytuj±cy fakt ¿e ci±gle siê tutaj z kim¶ k³ócisz a dodatkowo ubli¿asz ludziom w zwyczajny chamski wrêcz i prostacki sposób nazywaj±c ich paprokami itd. Przemy¶l to i wyci±gnij moze jakie¶ pozytywne wnioski pamiêtaj± o tym ¿e wash primer , epoxyd i sata nie czyni± z ciebie fachowca. A co do bago to na jego fotce widaæ profesjonaln± robotê kabina czysta auto ³adnie fachowo wymaskowane ot to.
 

seba
Wys³any: 2007-12-27, 07:48   
0
UP DOWN

Posty: 53
W koñcu kto¶ uci±³ t± k³ótniê,wchodz±c na to forum mam nadziejê dowiedzieæ siê czego¶ nowego o lakierowaniu,pog³ebiæ wiedzê,a tu temat z 54 postów,kóry jest jedn± wielk± k³ótni±,ale niestety przyznajê racjê kolegom,¿e RBFM TO STRASZNY PROWOKATOR k³ótni na tym forum nie posaiadaj±cy pokory i choæ du¿o w nim teorii,to przez swoje zachowanie gubi siê w nim profesjonalizm.
 

rbfm 
Wys³any: 2007-12-27, 08:30   
0
UP DOWN

Pomóg³: 21 razy
Posty: 1890
Sk±d: Kraków
marcinj. powiem tylko tyle ze skoro ty widzisz na FOTKACH ze cos jest niedoszpachlowane czy krzywe - to jestes dla mnie po prostu MISTRZEM. najbardziej mnie rozsmieszyles tymi niedomalowanymi miejscami. aha i zapewniam cie ze mimo ze to jest perla, to tylko jeden element rozni sie od calosci. prawy przedni blotnik- a to tylko dlatego ze zostal kiedys uszkodzony i jeszcze raz malowany, no i braklo mi lakieru na 3 warstwe.
a dodatkowo jestes jasnowidzem, skoro wiesz co i jak robie klientom. to wswzystko w tym temacie. aha i jeszcze jedno, dopoki ktos tu bedzie mnie atakowal, to ja bede sie odgrywal. i to nie ja prowokuje klotnie, tylko przyglupy pokroju baqo, ktory jest analfabeta i nie potrafi logicznie myslec.
a jak ci przeszkadza ze mam 500 postow, to sam zacznij pisac i mnie przegon. juz wiem co cie boli miedzy innymi. i nie tylko ciebie.

tak teraz patrzylem na te fotki i jedyne co ci powiem, to ze fajnie oceniac czyjs garaz na podstawie fotki ktora zrobilem zaraz po szlifowaniu duzej ilosci szopachli zeby wlasnie pokazac jaki burdel sie wtedy robi. nie pomyslales ze wlasnie specjalnie zrobilem ta fotke ? myslisz ze jakbym mial taki byurdel bez przerwy to bym sie tym chcwalil ? widac u ciebie logiczne myslenie jest tym samym co dla baqo.
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Technologia i materia³y

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group