Szukaj FAQ Album



Przesunięty przez: Tech 2009-04-25, 17:42
Autor Wiadomość
P.T.
Wysłany: 2007-12-10, 04:58   Jak szlifowac szpachle na karoseri ?
Gość
Prosze kogol elokwentnego o zobrazowanie kierunkow szlifowania elementow karoseri. (narysowanie strzalek na zdjeciu auta + opis)
zgory dziekuje
 

baqo 
Wysłany: 2007-12-10, 12:10   
0
UP DOWN

Pomógł: 20 razy
Posty: 1553
Skąd: koÂłobrzeg
tak jak gips na œcianie :smile: .nie ma na to odpowiedzi,ka¿d¹ ¿ecz robi siê inaczej,u¿ywaj ró¿nej d³ugoœci klocków dopasowanych do wielkoœci elementu,szlifuj na krzy¿,musisz sam wyczuÌ jak prowadziÌ hebel.poprostu trzega rze¿biÌ :!:
 
 

P.T.
Wysłany: 2007-12-10, 23:32   
Gość
ehehe jak gips:D (teoretycznie tak tylko ze sciane mamy prosta) ja slyszalem cos takiego opisze to na przykladzie maski auta. stoimy z przodu auta po prawej stronie i kit scieramy od prawej krawedzi do srodka maski i w gore. lewa strone odwrotnie, stoimy z bok auta (strona lewa kierowcy.) kt scieramy od przodu auta do tylu.

ile w tym prawdy?! :roll:
 

rbfm 
Wysłany: 2007-12-11, 05:41   
0
UP DOWN

Pomógł: 21 razy
Posty: 1890
Skąd: KrakĂłw
nie wiem ile w tym prawdy, jak dla mnie niewiele, ale szlifuje sie tak aby bylo dobrze :P
dziwne pytanie zadales, na ktore nie da sie przeciez odpowiedziec jednoznacznie. po prostu szlifuje sie tak aby uzyskac pierwotny ksztalt. skad ci przyszlo w ogole do glowy zadac takie pytanie ?
 

LAKIEROWANKO Strona Główna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Technologia i materiaÂły

Odpowiedz do tematu  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - manga