Szukaj FAQ Album



Przesuniêty przez: Tech 2009-04-25, 17:42
Autor Wiadomo¶æ
rbfm 
Wys³any: 2007-12-11, 06:01   szpachlowka akrylowa 1k
0
UP DOWN

Pomóg³: 21 razy
Posty: 1890
Sk±d: Kraków
uzywacie?
unikalem tego, jednak ostatnio musialem uzyc i w sumie przydatna sprawa na male dziurki ale zastanawiam sie czy nie lepiej szpachlowac zwykla szpachla.

zastanawiam sie nad jednym. skoro jest na nitrze, to co sie stanie jak poloze na nia baze rozcienczalnikowa? musze wyprobowac bo mnie to trapi :D

w sumie male dziurki to chyba jedyne zastosowanie tego produktu ?
 

lukas
Wys³any: 2007-12-11, 08:30   
0
UP DOWN


Pomóg³: 5 razy
Posty: 339
1K s± na nitrze i na akrylu. S± w³asnie do dziurek w podk³adzie i mo¿na na nie bezpo¶rednio nak³adaæ bazy.

Jest jeden problem. Nie spe³niaj± dyrektywy :cry: wiêc w zasadzie do koñca roku mo¿na nimi handlowaæ. Jak kto¶ jest przyzwyczajony to lepiej zrobiæ sobie zapas na kilka lat. Zamkniête i odpowiednio przechowywane powinny spokojnie siê nadawaæ jeszcze za 3-4 lata.
Mogê siê myliæ ale ja nie s³ysza³em o 1K spe³niaj±cej VOC. Jak kto¶ co¶ wie to dawaæ tautaj :wink:
 

rbfm 
Wys³any: 2007-12-11, 16:08   
0
UP DOWN

Pomóg³: 21 razy
Posty: 1890
Sk±d: Kraków
faktycznie. nie zwrocilem wczesniej na to uwagi. no to moze wymysla taka szpachle na bazie wody :D wtedy bedzie spelniala dyrektywe :P
 

maras 
Wys³any: 2007-12-12, 01:53   
0
UP DOWN

Pomóg³: 5 razy
Posty: 211
Sk±d: Sokolniki k.Poznania
Fakt, bardzo przydatna rzecz, u¿ywam ok1,5roku, app nitro. K³adê na nie bezpo¶rednio bazê,¿adnych problemów, nie trzeba siê juz przejmowaæ,ze wyjd± jakie¶ ma³e dziurki w szpachlu,ze sie co¶ przeoczy³o. ale ¿e nie spe³niaj± voc nie wiedzia³em :neutral:
 

mebArth 
Wys³any: 2007-12-13, 23:51   
0
UP DOWN

Pomóg³: 42 razy
Posty: 1797
Sk±d: Kraków
Zdazy³o sie, ze na bazie wysz³y jakies dziurki czy rysy, szpachla 1K LECHLER na baze po³ozona, dobrze sie trzyma, szybko schnie, nie ma potem jakichs jaj po na³ozeniu bazy.
Ogólnie polecam bo jest ³atwa w obróbce...a co do " dyrektywy" - w ile czasu pójdzie wam tubka takiej szpachli? przecie¿ nie w pó³ roku czy miesi±c. Tubka na kilka lat starczy bo tego sie uzywa sporadycznie.
 
 

Bodzio 
Wys³any: 2007-12-22, 18:37   
0
UP DOWN
--B_C_G--


Pomóg³: 9 razy
Posty: 405
Sk±d: lubuskie
Mam pytanko, nie chcê zak³adaæ nowego tematu, wiêc napiszê tutaj.
Czy móg³by mi kto¶ napisaæ co¶ na temat szpachlówki w spraju?? Czy siada itp, je¶li tak to po jakim czasie. Oczywi¶cie wiem ¿e to lipa straszna, lepsza jest zwyk³a do pistoletu rozrabiana, no ale na to co mam to zrobienia pójdzie mi jej bardzo ma³o, na pojedyncze dziurki itp. Wiêc nie op³aca mi siê kupiæ ca³ego litra, brudziæ pistolet itp. Do tego dochodzi jeszcze ma³y dostêp do miejsc które chcê psikn±æ.
Aaaa i nie ma mowy o wype³nianiu podk³adem itp. Jedynie szpachla natryskowa...... tylko w³a¶nie..... czy w spraju siê nada.
_________________
http://img714.imageshack....p?id=aa001z.jpg
 
 

rbfm 
Wys³any: 2007-12-22, 23:06   
0
UP DOWN

Pomóg³: 21 razy
Posty: 1890
Sk±d: Kraków
Bodzio napisa³/a:
Aaaa i nie ma mowy o wype³nianiu podk³adem itp. Jedynie szpachla natryskowa...... tylko w³a¶nie..... czy w spraju siê nada.


to juz lepiej pozalepiaj te dziurki zwykla szpachla finish
 

Bodzio 
Wys³any: 2007-12-23, 19:32   
0
UP DOWN
--B_C_G--


Pomóg³: 9 razy
Posty: 405
Sk±d: lubuskie
No tak, ale chcia³bym te¿ takie bardziej po zaokr±glane kszta³ty podrównaæ. Bo jednak nie mam tyle do¶w. ¿eby wszystko np bak, ¿eby wyrównaæ go zwyk³± szpachl±, bo wiêcej poprzecieram ni¿ to warte. Dlatego pytam o natryskow± miêdzy innymi.
_________________
http://img714.imageshack....p?id=aa001z.jpg
 
 

online 
Wys³any: 2007-12-23, 20:54   
0
UP DOWN
MTGarage.

Pomóg³: 10 razy
Posty: 722
Sk±d: ¦l±sk - ¦wierklaniec
ja polecam motipa, sam uzywam niekiedy i jest ok. kupuj, a nie pozalujesz :wink:
 
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Technologia i materia³y

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group