Szukaj FAQ Album

Autor Wiadomość
cichy55 
Wysłany: 2012-08-24, 09:13   [POSZUKUJĘ] użytkowników Sata Jet Rp lub Rp Digital

Jak w temacie. poszukuję użytkowników Sata Jet Rp lub Rp digital 2, z woj. lubelskiego w celu wymiany spostrzeżeń i porównania z moim pistoletem. Jeżeli ktoś chciałby podzielić się wiedzą, zademonstrować swój pistolet to proszę o kontakt na PW, lub cichy_55@o2.pl

Robertlodz09 
Wysłany: 2012-08-24, 10:20   

cichy55 napisał/a:
poszukuję użytkowników Sata Jet Rp lub Rp digital 2,

Ja jestem użytkownikiem tego modelu :tak: Sata jet RP 1.3 a mój kolega z pracy ma też Sata jet RP 1.2 Digital ;) U mnie ma on zastosowanie do nakładania lakierów bezbarwnych :)
Pozdrawiam! :spoko:

cichy55 
Wysłany: 2012-08-24, 18:19   

Szkoda że do Łodzi taki kawał drogi. Najbardziej mi zależy, żeby porównać mój pistolet z czyimś na miejscu. Dzięki za zainteresowanie

Robertlodz09 
Wysłany: 2012-08-24, 23:59   

cichy55 napisał/a:
Najbardziej mi zależy, żeby porównać mój pistolet z czyimś na miejscu.

A co się "dzieje" z nim że chcesz go "porównać"? Jeśli masz jakieś wątpliwości co do jego stanu technicznego to proponuje odesłać go do serwisu Sata :tak: Ekspertyza i wycena naprawy jest bezpłatna :tak: Zresztą do tego modelu masz możliwość zakupu części także na Alle..ro ;) tj. zestaw naprawczy czy nawet zestaw wszystkich uszczelek i sprężyn :tak:

ps. Ten model wszedł do produkcji w 2001r. a zastąpiony został Sata jet 3000 RP w 2006/7r. Przyznam że nie widzę różnicy (widocznej) pod względem aplikacji ,pomiędzy tymi dwoma pistoletami Sata :nie: W kształcie korpusu różnica jest ...zasadnicza ^^

cichy55 
Wysłany: 2012-08-25, 08:49   

Chodzi o nierówny, trzepoczący strumień. Miotła także nie jest za duża, ok 25cm. Spróbuję dzisiaj zrobić zdjęcia, albo filmik. Na srebrnej bazie bardzo chmurzy, ale nie ma się co dziwić, skoro strumień nie jest jednolity na całej szerokości. Kupiłem ją na ebay-u, dokładnie wyczyściłem, wymieniłem pierścień rozdzielacza strumienia i zestaw naprawczy. Poprawa jest niewielka w stosunku do starej dyszy. Brakuje mi już pomysłów.
Nie wiedziałem o darmowej ekspertyzie. Jak to się odbywa?

Robertlodz09 
Wysłany: 2012-08-25, 11:36   

cichy55 napisał/a:
Nie wiedziałem o darmowej ekspertyzie. Jak to się odbywa?

Nie wiem ,ale zapewne oceniają stan techniczny i sprawność pistoletu oddanego do naprawy
ponieważ tylko na takiej podstawie można ocenić co uległo zużyciu ,uszkodzeniu i podlega wymianie ;)

[ Dodano: 2012-08-25, 11:40 ]
cichy55 napisał/a:
Brakuje mi już pomysłów.

Jak nie masz wiedzy i doświadczenia to raczej nie masz co samemu się zabierać za tzw. naprawę Sata :nie: Nie masz nawet dostępu do wszystkich części jakie są do tego modelu :tak: Zakładam że to tylko pistolet a kompresor i reszta jest sprawna i ma odpowiednie parametry aby "pociągnąć" ten pistolet? :tak:

cichy55 
Wysłany: 2012-09-08, 20:06   

Witam. temat do zamknięcia. Winna był uszczelniacz iglicy. Po wymianie jest dobrze. Miotła się ustabilizowała i jest znacznie szersza ( ok 30cm). dzięki za podpowiedzi

LAKIEROWANKO Strona Główna » POZOSTAŁE » Ogłoszenia » Rodzaj ogłoszenia » Inne

Odpowiedz do tematu