Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
matizer1
Wys³any: 2012-09-05, 20:20   Dziura w podwoziu
0
UP DOWN

Posty: 2
Posiadam VW golf III 1996 zrobi³a mi siê dziura w podwoziu od strony kierowcy zaraz pod dywanikiem dziura jest wielko¶ci pie¶ci nie chce tego spawaæ bo jak dla mnie nie ma to sensu bo go sprzedaje ale chcia³bym jako¶ to zrobiæ ¿eby wygl±da³o my¶lê nad mat± szklan± ale nie wiem co jest do tego potrzebne prosi³bym o pomoc co mam kupiæ i jak zrobiæ, w piwnicy mam szachlówê z w³óknem szklanym Fiber ale du¿o pewnie tu nie pomo¿e proszê o pomoc wielkie dziêki.
 

jacenty 741
Wys³any: 2012-09-05, 20:33   
+2
UP DOWN

Pomóg³: 39 razy
Posty: 1343
Sk±d: Maków Mazowiecki
Czyli po prostu chcesz komu¶ zrobiæ na z³o¶æ,bo to ju¿ nie twoje zmartwienie?
To mo¿e po prostu nas raj na pod³ogê w okolicy dziury,to nikt tam nie zajrzy.
¯yczê Ci podobnego sprzedawcy przy nastêpnym zakupie.
 
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2012-09-05, 20:42   
0
UP DOWN

Pomóg³: 40 razy
Posty: 3753
jacenty 741 napisa³/a:
¯yczê Ci podobnego sprzedawcy przy nastêpnym zakupie.

Dok³adnie.
Uczciwiej bêdzie jak nic nie zrobisz i opuscisz cenê odpowiednio do stanu.
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

pawel1108 
Wys³any: 2012-09-05, 22:50   
0
UP DOWN

Pomóg³: 20 razy
Posty: 960
Sk±d: Wroc³aw
jacenty 741 napisa³/a:
To mo¿e po prostu nas raj na pod³ogê w okolicy dziury,to nikt tam nie zajrzy.

Jacenty :spoko: :spoko: :spoko:
_________________
www.lakiernik-wroclaw.eu
 

water 
Wys³any: 2012-09-28, 13:25   Re: Dziura w podwoziu
+1
UP DOWN


Posty: 12
Sk±d: Wawa
matizer1 napisa³/a:
Posiadam VW golf III 1996 zrobi³a mi siê dziura w podwoziu od strony kierowcy zaraz pod dywanikiem dziura jest wielko¶ci pie¶ci nie chce tego spawaæ bo jak dla mnie nie ma to sensu bo go sprzedaje ale chcia³bym jako¶ to zrobiæ ¿eby wygl±da³o my¶lê nad mat± szklan± ale nie wiem co jest do tego potrzebne prosi³bym o pomoc co mam kupiæ i jak zrobiæ, w piwnicy mam szachlówê z w³óknem szklanym Fiber ale du¿o pewnie tu nie pomo¿e proszê o pomoc wielkie dziêki.


Zastanów siê czy Ty chcia³by¶ byæ tak oszukany przez kogo¶ od kogo kupujesz auto?! Napraw porz±dnie i dopiero sprzedaj, albo otwarcie powiedz o szkodzie!!
_________________

 

sawmaster 
Wys³any: 2012-10-03, 17:13   
0
UP DOWN

Posty: 563
Sk±d: Bia³ystok
jak nie chcesz spawaæ to proponuje w³ókno szklane a na to ¿ywica
 

scarab
Wys³any: 2012-10-04, 22:38   
0
UP DOWN

Posty: 34
Do³±czê siê do tematu - w jaki sposób mo¿na w miarê trwale i solidnie naprawiæ tak± dziurê bez spawania? Mo¿na wyci±æ zgnit± blachê i wstawiæ now± np. na jaki¶ klej lub ¿ywicê czy raczej nie bêdzie siê to trzyma³o kupy/
 

ComTom
Wys³any: 2012-10-04, 23:21   
0
UP DOWN

Posty: 61
mozna wkleic za pomoca specjalnego kleju do karoserii K3 chyba sie nazywa ale z tego co wiem to klej jest drogi i potrzeba specjalnego pistoletu do wyciskania poniewaz jest dwukomponentowy.
 

sawmaster 
Wys³any: 2012-10-06, 08:28   
0
UP DOWN

Posty: 563
Sk±d: Bia³ystok
scarab, jak dobrze oczy¶cisz i odt³u¶cisz to bêdzie siê ¿ywica trzymaæ
 

teac27 
Wys³any: 2012-10-07, 13:52   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 155
Sk±d: podkarpacie
a jakby¶ podjecha³ na jaki¶ warsztat .. byle jaki .. na pewno maj± spawarkê .. wytniesz kawa³ek blachy .. wstawisz now± .. niech przy³apie Ci tylko w paru miejscach ... potem zaklajstrujesz to mas± uszczelniajaca zeby woda sie nie dostawa³a zap³acisz parê groszy .. tyle co za puszkê z ¿ywic± epoksydow± .. chyba nie jest to jaka¶ filozofia .. spwaæ w pod³odze mo¿na byle jak .. bo i tak tego nie bêdzie widaæ .. a bawiæ siê w takie klejenie to chyba czysta g³upota .. sam mam golfa .. by³ klejony ¿ywic± ... nitowany .. piankowany .. je¶li bym zna³ osobê która to robi³a to z przyjemno¶ci± bym go wysmia³ .. popieram zdanie Watera.. nie rób z siebie dziada .
 
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Blacharstwo i inne naprawy

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group