Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
Radek710
Wys³any: 2012-11-27, 14:33   Farby
0
UP DOWN

Posty: 9
Witam wszystkich serdecznie :)
Proszê o pomoc mianowicie mój problem polega na tym ,¿e nie mogê znale¼æ farb do aerografu z brokatem powierzchnia jak± chcia³bym nimi pokrywaæ to drewno.
Czy spotkali¶cie siê z takimi farbami z miniaturowym brokatem ?
A mo¿e czy da siê to wykonaæ samemu ?
jak± najmniejsz± dyszê mo¿na u¿yæ do takich farb ? (0,4?)
i czy znacie lub u¿ywacie farby srebrzystej? chodzi mi o srebrny(szary) kolor mocno b³yszcz±cy w s³oñcu.
Dziêki wszystkim za odpowiedzi ;)

[ Dodano: 2012-12-01, 16:48 ]
Widzê ,¿e chocia¿ w czê¶ci sam odpowiem na swoje pytanie. Odno¶nie farb z brokatem s± ale tylko autoair z tego co znalaz³em dysza jak± trzeba u¿yæ to min 0.4mm tak przypuszczam ¶ledz±cych temat du¿o ale nikomu nie chce siê pisaæ widzê :P Pozdrawiam forumowiczów :)

-----------------
Æwicz rêkê !
 

matheo_86
Wys³any: 2012-12-07, 16:47   
0
UP DOWN

Posty: 91
siemka :) z tego co wiem to tak jak powiedzia³e¶ ze auto air ma per³owe i z brokatem , a sprawd¼ jeszcze farby house of color , ewentualnie jeszcze wiem ze jest taki brokat którym siê posypuje malowany element na alledrogo to jest :)http://allegro.pl/brokat-lakierniczy-opilki-metalu-house-of-kolor-i2767174307.html
 

Radek710
Wys³any: 2012-12-10, 09:11   
0
UP DOWN

Posty: 9
Dziêki za podpowied¼ tego nie widzia³em, a efekt fajnie wygl±da o co¶ takiego mi chodzi³o, to jest jaka¶ my¶l. postaram siê zdobyæ taki brokat. Dziêki jeszcze raz :)
Pozdrawiam
-----------------
Æwicz rêkê !
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » AIRBRUSH » Forum Airbrush

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje mang