Szukaj FAQ Album

Autor Wiadomość
gugun 
Wysłany: 2012-11-27, 21:58   promocje,rabaty,wyprzedaze

tak wiec panie i panowie,taka mala modyfikacja zeby ulatwic poruszanie sie nowym ludzika po forum a przy okazji zebyscie wy niczego ciekawego nie przegapili ;)
jak w temacie, tu zamieszczamy ciekawe ogloszenia itp trzymajac sie tematu i opisu. zero linków allegro,zero ogloszen typu mam sate po drobnych przejsciach "czyt. uzywek" bo od tego mamy temat "okazje znalezione w necie" i cala reszte dzialu "ogloszenia" no i zero zbednego gadania zeby temat nie stracil sensu,jak juz pytania to tylko na temat, a jeszcze lepiej na pw osobie ktora zamieszcza "ogloszenie"

Siekiera
Wysłany: 2012-11-27, 23:41   

Czyli jak ktoś ma coś na zbyciu za dobrą kaske to tutaj ładować?
Inwentaryzacje juz blisko, więc się może okazać że trzeba będzie coś upłynnić szybko i bez rozgłosu ;)

gugun 
Wysłany: 2012-11-28, 00:55   

dokladnie,nie chce zrobic calego dzialu z tematu,ale wlasnie to samo co ty mam na mysli,wiec jakbys robil jakies fajne promocje na koniec roku to trafiles na idealny temat,nie musisz zakladac co tydzien nowych tematow czy tez szukac gdzies w archiwum tego co miales na opych za dobra kase w zeszlym tygodniu zeby cos dodac tylko walisz tu.mam nadzieje ze temat sie przyjmnie tak jak i ten nizej bo razem calkiem fajnie sie uzupelniaja i ograniczy to ciut balagan w dziale jak rowniez zwiekszy szanse dla sprzedajacego ktory ma do zaoferowania cos ciekawego...bo jakby przeleciał dzial ogloszenia to znalazl by kilka fajnych wyprzedazy czy tez promocji ktore zginely w tej calej masie ogloszen niezauwazalne przez wielu uzytkownikow...

gugun 
Wysłany: 2012-11-28, 22:25   

mozesz sobie napisac w salonie na scianie ;) i mozesz w temacie sie pochwalic bo ostatnio widzialem kilka ciekawych promocji u ciebie na fanpagu :tak: wybor nalezy do ciebie :) nie kazdy ma fb ,i nie musisz zakladac za kazdym razem nowego tematu...powiem wiecej,temat powstal z mysla o takich ludkach jak ty i chino np "ze stalych bywalcow " bo na hok/a tez czasem chlopaki robia fajne promocje,ale nie kazdy o tym wie,a przy okazji wpadnie ktos z zewnatrz czy tez chlopaki beda mieli jakas fajna oferte,taka mala proba spakowania najciekawszych ofert w jednym miejscu z mojej strony.to sobie pogadali,mysle ze wszystko jasne?a teraz trzymajmy sie juz tego co poeta mial na mysli-czyli ja ^^

YAMAHER
Wysłany: 2013-01-23, 21:06   

Syborg --> po czwarte po co znow na nowo odrywac ameryke jak jest tu klilku fachowców co doradza co tykac a czego nie ...

Paweł1108 --> dzieki poszukam tematu :) bo jescze nei zgłebiałem wiedzy o szpachlach tak dogłebnie :D Ja uzywałem DYNY no i jesli chodzi o tą z włóknem to jak dla mnie była taka packa natomiast ta UNI była luxus :)

YAMAHER
Wysłany: 2013-01-25, 01:10   

No to jak tak zachwalacie to na samuraika zamowie drogi POLYKAR :)
a w ŁODZI gdzies to dostane :) ??

Pawel1008 --> sprawdz sobie klar T4W HS 4444 PREMIUM :)

Baton 
Wysłany: 2013-03-22, 23:21   

taśmy.

dystrybutor 
Wysłany: 2013-03-23, 14:24   Promocja "Wiosna 2013"

Witam.

Zapraszam Wszystkich do zapoznania się z wiosennymi promocjami naszego e-sklepu.
Wszyscy nowo zarejestrowani Klienci otrzymają w mailu rejestracyjnym kod na promocyjną zniżkę. Dodatkowo bardzo proszę w procesie rejestracyjnym o podanie w odpowiedniej rubryce nazwy "lakierowanko.info" abym mógł przypisać Was do odpowiedniej grupy, dla której będę przygotowywał specjalne indywidualne promocje.

Zapraszam :)
Marcin

www.zamowumnie.pl
www.sklep.zamowumnie.pl

YAMAHER
Wysłany: 2013-03-25, 00:41   

wszystko na stronce ok :D ale cena spryskiwacza cisnieniowego POWALA !! 83 pln :D

u karchera btlo cos kolo 60 hahah :D

a w poczciwym praktiku jest za 20 pln i jet w ładniejszej kolorystyce a co do wytrzymałosci jest baja ;)

pawel1108 
Wysłany: 2013-03-25, 08:15   

YAMAHER napisał/a:
ale cena spryskiwacza cisnieniowego POWALA !! 83 pln :D

za spryskiwacz Colad - dobra cena u mnie w mieszalni ok 130pln
YAMAHER napisał/a:
u karchera btlo cos kolo 60 hahah :D

a w poczciwym praktiku jest za 20 pln i jet w ładniejszej kolorystyce a co do wytrzymałosci jest baja

Błysnąłeś brakiem pojęcia, porównujesz spryskiwacz do kwiatków z profesjonalnym spryskiwaczem przeznaczonym do prac lakierniczych :help:

dystrybutor 
Wysłany: 2013-03-25, 09:22   

pawel1108 już wyjaśnił różnicę ceny pomiędzy zwykłym spryskiwaczem ogrodowym a produktem COLADA. Ten drugi umiejętnie stosowany (brak kontaktu z rozcieńczalnikiem nitro ;) ) służy latami, natomiast ogrodowy nieprzystosowany jest do użytku z takimi substancjami jak zmywacze czy benzyna ekstrakcyjna i po kliku dniach, tygodniach nadają się do wyrzucenia.

Pozdrawiam :)

YAMAHER
Wysłany: 2013-03-28, 00:26   

Wiesz co zastanawia mnie ile zaplaciles za zrobienie tej "strony" :) ??

POLYKAR.PL
Wysłany: 2013-03-28, 07:37   Re: promocje,rabaty,wyprzedaze

gugun napisał/a:

jak w temacie, tu zamieszczamy ciekawe ogloszenia itp trzymajac sie tematu i opisu..... no i zero zbednego gadania zeby temat nie stracil sensu,jak juz pytania to tylko na temat, a jeszcze lepiej na pw osobie ktora zamieszcza "ogloszenie"

Kolego @Yamaher ... czytałeś pierwszy post w tym dziale ?

dystrybutor 
Wysłany: 2013-04-09, 17:51   

Uruchomiliśmy nowy dział e-sklepu - OFERTA LIMITOWANA -
Cyklicznie będą tam pojawiały się produkty w bardzo atrakcyjnych cenach, lecz w małych ilościach.

Marcin

dystrybutor 
Wysłany: 2013-04-11, 10:28   

Dzisiaj pojawiła się nowa OFERTA LIMITOWANA

dystrybutor 
Wysłany: 2013-04-15, 11:02   

Dzisiaj w OFERCIE LIMITOWANEJ - Kubki Colad :)

dystrybutor 
Wysłany: 2013-04-18, 09:50   

OFERTA LIMITOWANA - MASKA 3M 6200

Przypominam, że w ofertach limitowanych czas dostępności oraz ilość produktu jest ograniczona.

Pozdrawiam :)
Marcin

dystrybutor 
Wysłany: 2013-04-23, 10:38   

Dzisiejsza OFERTA LIMITOWANA - KOMBINEZON 3M 50198

Marcin

dystrybutor 
Wysłany: 2013-05-08, 15:21   

ZAPRASZAM :)

dystrybutor 
Wysłany: 2013-05-10, 09:51   

OFERTA LIMITOWANA - Krążek ścierny TRIZACT 3000

Marcin

dystrybutor 
Wysłany: 2013-06-04, 10:30   

Tym razem w OFERCIE LIMITOWANEJ - KOMPLETNA MASKA 3M 6200

Marcin

dystrybutor 
Wysłany: 2013-07-12, 13:16   

Weekendowe Bony Rabatowe 20, 40 i 60zł.
Przez najbliższą sobotę i niedzielę do wykorzystania robiąc zakupy na www.sklep.zamowumnie.pl

Warunki Promocji

trzeźwy inaczej
Wysłany: 2014-01-26, 16:48   

Mam teraz promocję na szlifierki oscylacyjne
http://www.dynabrade.com/pdf/lit/D03.01.pdf
przy kupnie 11 paczek krążków od 60 do 600 z firmy 3M lub Sunmight po 1,5 netto szt, można kupić szlifierkę Dynabrade Dynorbital Spiryt 5 lub 10mm za 100zł netto. Wartość tej szlifierki to ok. 1000zł netto.
Z tego co doczytałem to Dynabrade robi sprzęt dla 3M i Mirki, więc sprzęt dość konkretny jakościowo.

YAMAHER
Wysłany: 2014-05-25, 11:15   

http://www.elakiery.pl/pr...rl-baza-metalic

Uwielbiam biała perłe i znalazłem taki zestawik :)
Całe auto komus wymalwoac i git :D taniocha fest

dystrybutor 
Wysłany: 2015-08-12, 15:01   

Obecnie trzy wzory, ale w niedalekiej przyszłości na pewno będzie ich więcej :)
PROPOZYCJA darmowej koszulki pojawia się na stronie koszyka w zależności od wartości zamówienia. Normalnie jest to kwota 650zł, ale teraz jest......... sam zobacz dodając produkty do koszyka na stronie sklepu Zamowumnie.pl

LAKIEROWANKO Strona Główna » POZOSTAŁE » Ogłoszenia

Odpowiedz do tematu