Szukaj FAQ Album



Otwarty przez: Tech 2008-07-17, 11:05
Autor Wiadomo¶æ
Sylwia 
Wys³any: 2007-12-30, 12:18   Â¯eby nie by³o, ¿e tylko czaszki...
0
UP DOWN

Pomog³a: 1 raz
Posty: 83
Tym razem stwór, który narodzi³ siê na baku, mówi± na niego Czesio :mrgreen: T³o - czarna wodna per³a PPG, grafika-farby fluorescencyjne DuPont. Czas-jak dla mnie to chyba wieczno¶æ. I od razu pytanie do specjalistów: czy clar chrome illusion mo¿e byæ ostatni± warstw±? czy lepiej ¿eby ostatni± warstw± by³ zwyk³y clar? A tak wogóle, czy to ma jakie¶ znaczenie?





 
 

danielpainter 
Wys³any: 2007-12-30, 14:51   
0
UP DOWN
AIRBRUSH:D:D:D:D

Pomóg³: 6 razy
Posty: 256
Sk±d: Zgierz
Fajny pomys³, Podoba mi sie. Z tego co wiem to takie lakiery trzeba pokryc bezbarwnym ktory ma filtry UV zeby sie nie poodbarwialo z czasem, bez tego kolory traca "zywosc" i blakna, ale popytaj jeszcze w mieszalni bo nie znam materialów którymi ty malujesz (uzywam innych). Pozdrawiam.
 
 

dawid
Wys³any: 2008-01-01, 10:54   
0
UP DOWN


Pomóg³: 6 razy
Posty: 577
Hmmm...Hmmm Trzeba bylo zamaskowac , z wolnej reki nie za bardzo wyraznie to wyglada, dla mnie jak plama:(( jak juz z wolnej reki chcesz malowac maluj farbami transparetnymi jak zrobil to maverik na kasku buduj kolor powoli cienkimi warstwami w sumie ciemne klimaty najlepiej wygladaja w technice transparetnej ,szkic czyli fundacja pod kolory, na zrobienie fajnych pajeczyn tez jest pare fajnych patentow jak dla mnie to ten bak to tak na szybko bez wiekrzych przemyslen.

ale Nowy Rok nowe umiejetnosci, zycze zeby szlo ci lepiej!!!

Pozdrawiam

Ps. Ale kaccc:((
_________________
hmmm
 

Sylwia 
Wys³any: 2008-01-01, 11:57   
0
UP DOWN

Pomog³a: 1 raz
Posty: 83
Wiem, ¿e wygl±da tak jak plama:) i po³owy tu nie widaæ. ¯eby zrobiæ dobre zdjêcie, musi byæ ³adna pogoda i wtedy robi sie je na dworze najlepiej w cieniu budynku. £apie siê ostro¶æ na czym¶ obok elementu i wtedy jest o.k. A tak w domu to lipa, zw³aszcza jak clar siê b³yszczy i wszystko siê odbija. Ale to nie wa¿ne. To i tak tylko moto do æwiczeñ:) i mog± byæ na nim nawet ró¿owe serduszka:)
Pozdrawiam!
 
 

dawid
Wys³any: 2008-01-01, 12:27   
0
UP DOWN


Pomóg³: 6 razy
Posty: 577
Co kto lubi Rozowe serduszka sa ok jesli sa dobrze zrobione to czemu nie:)) owocnych cwiczen:))
_________________
hmmm
 

danielpainter 
Wys³any: 2008-01-04, 21:21   
0
UP DOWN
AIRBRUSH:D:D:D:D

Pomóg³: 6 razy
Posty: 256
Sk±d: Zgierz
Ale zaq pomys³ brawo brawo!!!!!!! Dobra koncepcja, lubie takie klimaty.
Pozdrawiam
 
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » AIRBRUSH » Galeria Airbrush

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group