Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
hollyhunter
Wys³any: 2013-02-21, 17:05   Nowy
0
UP DOWN

Posty: 6
Witam wszystkich. Jestem tutaj nowy i tak jak mo¿e wiekszo¶æ,po¿uci³a pedzle,kretki ou³wki itp: i szuka³a czego¶ innego-tym czym¶ sta³ siê aerograf i dla mnie te¿...
... Zaczolem wiele lat temy od modeli mia³em gun'a Rewell'a 0,3,potem przeskoczy³em na malowanie ró¿nych motywów,postaci fantasy itp,po ¶cianach u znajomych,farbkami humbrola i najlepsze jest to ¿e te motywy nie wyblak³y itp, i trwaj± do dzi¶ a mine³o prawie 15lat hehehe...Potem przerwa dluuuuuuuga...az do listopada AnnoDomine 2012roku... "¯ona mi pozwoli³a ^^ hehehe, juz nie ma ¿ony....
Dorwa³em jakiego¶ airbrusha pewno chinol model K208 z dysz± 0,2,na próbe by sie rozmalowaæ kreski itp.. Efekty doda³em do galerii,zobaczcie, ocencie nawet rygorystycznie,ale chcia³bym wiedzieæ czy co¶ ze mnie bedzie bo mam zajawkeeeeeee i to sakra....dzk±!!!
Guna zmienie,bo jak maluje cienkie linie to mi wokó³ kresek wyskakuja drobniutkie kropeczki,mo¿e za gêsta jest? Rozciencza³em 1:2
Maluje lakierami samochodowymi,na rozpuszczalniku uniwersalnym...

Chcê sie wzi±¶æ za "blache:
I tutaj mam pytanie: Sytuacja:
Mam wymalowaæ motyw jaki¶ na drzwiach lub masce > Czy mam wszystko zedrzeæ? Czy te¿ wystarczy mi zmatowiæ,waln±æ motyw i na koñcu bezbarwnym...Nie wiem...
Mo¿ecie w takich malych punktach opisaæ krok po kroku.
Bardzo prosze i pozdrawiam wszystkich forumowiczów...
 

hollyhunter
Wys³any: 2013-02-21, 19:34   
0
UP DOWN

Posty: 6
nikt nic nie powie/...???
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » AIRBRUSH » Forum Airbrush

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - anime