Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
sebsa
Wys³any: 2009-03-03, 23:22   
0
UP DOWN


Posty: 331
dzieki staram sie jak moge:)
 

ciechan
Wys³any: 2010-01-16, 15:28   
0
UP DOWN

Posty: 13
witam
Chcia³bym sie równie¿ podzieliæ pracami je¶li mo¿na nie zwi±zanymi z aero (aero tez maluje) ,generalnie rysuje martwe natury :-) na brystolu 90x60 ale wiekszosc na 100x70 ,jesli bedzie zainteresowanie wrzuce wiecej bo kilka mam :) ,pozdrawiam i zycze kazdemu mi³ego weekendu :-)

05.JPG
Plik ¶ci±gniêto 49 raz(y) 195.85 KB

04.JPG
Plik ¶ci±gniêto 46 raz(y) 161.35 KB

03.JPG
Plik ¶ci±gniêto 47 raz(y) 145.47 KB

02.JPG
Plik ¶ci±gniêto 53 raz(y) 156.04 KB

01.JPG
Plik ¶ci±gniêto 52 raz(y) 141.71 KB

 

LoboLoco 
Wys³any: 2010-01-18, 07:46   
0
UP DOWN



Pomóg³: 13 razy
Posty: 660
Sk±d: Silesia
Rozumiem , ¿e kolega z plastyka... jak sugeruj± kompozycje ;) czekamy na prace aero... jak ju¿ siê pochwali³e¶ to nie odpu¶cimy.
_________________
>>> Airbrush'Lab <<<
 

hlecter
Wys³any: 2010-01-18, 11:15   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 213
no troche sie podkopa³es tymi pracami, szykuj sie na zmasowan± i konstruktywn± krytykê;D u¿ytkowników , domy¶lam sie ¿e troche wiekrzy kontrast maj± te prace w realu ,prace fajne ,wrzuæ co¶ w aero
 

ciechan
Wys³any: 2010-01-18, 20:46   
0
UP DOWN

Posty: 13
a tu zaskocze wszystkich ,bo z plastyka nie jestem :-) ,ale studiujê sobie grafikê i o³ówek lubiê bo czujê sie w nim dobrze ,aerograf mêczê jakie¶ 2 mo¿e 3 lata z niewielk± przerw± niedawno :-P niestety zwi±zan± z sytuacj± rodzinn± ale powracam do ¼róde³ i ju¿ co¶ tam tworzê ,na pocz±tku trochê prace podpatrzone co by wogule sie sprawdziæ w aero ale od pewnego czasu prace powiedzmy sam budujê ¿eby nie by³o jaki¶ plagiatów bo to jest nikomu niepotrzebne a i cz³owiek w afery pó¼niej jakie¶ dziwne zapl±tany :-P ,wrzuce ponownie jakie¶ pracki ,krytyka jak najbardziej mile widziana ,pozdrawiam Wszystkich a i tak wogule nie przywita³em siê ,Witam Wszystkich :-)

uvex_01.JPG
Plik ¶ci±gniêto 50 raz(y) 47.13 KB

kask_shoei.JPG
Plik ¶ci±gniêto 58 raz(y) 49.03 KB

maska_patrol.JPG
Plik ¶ci±gniêto 66 raz(y) 62.69 KB

18.JPG
Plik ¶ci±gniêto 46 raz(y) 150.47 KB

21.JPG
Plik ¶ci±gniêto 45 raz(y) 125.87 KB

 

ciechan
Wys³any: 2010-01-18, 20:52   
0
UP DOWN

Posty: 13
cd. :-) ,to nie wszystkie prace ale jedynie cze¶æ ,tylko nie deptaæ za ostro :-P

uvex_03.JPG
Plik ¶ci±gniêto 43 raz(y) 40.72 KB

uvex_02.JPG
Plik ¶ci±gniêto 43 raz(y) 41.2 KB

 

LoboLoco 
Wys³any: 2010-01-19, 08:22   
0
UP DOWN



Pomóg³: 13 razy
Posty: 660
Sk±d: Silesia
Ogólnie spoko.... studiujesz grafikê... o³ówki na brystolu wygl±daj± jak z klasy rysunku, kto by³ ten kojarzy ;) draperia, dzbanuszek, taboret, nas nie oszukasz ;P (¿art)

Miêdzy o³ówkiem i aero jest spora ró¿nica... jeszcze wiêksza jest pomiêdzy prac± czarno bia³± a dobrym kolorem... ale fajnie sobie radzisz, kask estetyczny, na jeepku fajnie siê ¶wiat³o ³amie na boku i felga te¿ konkret...

Radzê zrobiæ topic w galerii i tam wszystko zamie¶ciæ, potem zrobiê porz±dek tutaj.
_________________
>>> Airbrush'Lab <<<
 

ciechan
Wys³any: 2010-01-19, 09:26   
0
UP DOWN

Posty: 13
ale ja nikogo nie chce oszukiwaæ :-) , przygode z o³ówkiem zacza³em pare lat temu i tak od raczkowania zacz±³em przechodzic w dalsze etapy rysunku ,studiowa³em ,duzo sam rysowa³em ,studiuje zaocznie takze duzo czasu sam musze spedzaæ przy rysunku , jesli chodzi o aero i kolory mysle ze wszystko jest do poprawienia i wyuczenia ,kwestia wyrobienia sobie warsztatu ,tak jak pisalem zajmuje sie tym jakies 2 lata i to nie codziennie tylko jak mam czas , mysle ze i tak duzy krok naprzód w tym zrobi³em bo jak ogladam swoje pierwsze prace a te co robilem niedawno to usmiech pojawia sie na twarzy :-) , zrobie osobny topic na moje prace bo mam wiecej do pokazania w aero jak rowniez w olowku (jesli kogos to interesuje) , aktualnie mam rozpoczety pewny projekt ,jak skoncze pochwale sie ,a pracuje na Iwacie HP-CH , mam jeszcze pomalowanych pare masek i ze dwa kaski :-) uzupelnie swoja galerie napewno ,pozdrawiam i dzieki za s³owa krytyki :-)
 

LoboLoco 
Wys³any: 2010-01-20, 07:42   
0
UP DOWN



Pomóg³: 13 razy
Posty: 660
Sk±d: Silesia
Spokojnie, to nie IPN ^^ . To ¿e jest co¶ do poprawienia to jedna sprawa, a to ¿e wiesz co trzeba poprawiæ i widaæ (na jeepku) ¿e malujesz z g³ow± to druga, ta wa¿niejsza rzecz. Czekamy na kolejne prace... maski... to mo¿e byæ ciekawe...
_________________
>>> Airbrush'Lab <<<
 

Tadeusz 
Wys³any: 2010-01-20, 17:57   
0
UP DOWN

Posty: 99
ciechan, a to mnie zainteresowa³e¶. Mo¿na wiedzieæ gdzie studiujesz zaocznie grafikê i jak wygl±da proces przyjêcia ? Za moich czasów nie by³o zaocznej, tylko dzienne i jakie¶ 50 osób na miejsce :/ A chêtnie bym znowu spróbowa³ si³. S± egzaminy z Historii Sztuki ? Bo w³a¶nie na tym poleg³em.
 

ciechan
Wys³any: 2010-01-20, 18:45   
0
UP DOWN

Posty: 13
Tadeusz -> nie wiem jak to wygl±da teraz mogê sie dowiedzieæ bo bêde na weekend w szkole ,studiuje grafike w Zielonej Górze na ISP (Instytut Sztuk Piêknych) ,jak ja zdawa³em to egzamin trwal 3 dni ,1 dzien to egzamin z rysunku ,wchodzisz do sali ustawiona jakas tam martwa natura wybierasz sobie jakis motyw i rysujesz , format 100x70 bialy brystol czas 4h ,drugi dzien wygladal podobnie tylko ze egzamin z malarstwa sztalugowego czyli to samo praktyka ,3 dzien to niestety egzamin ustny z historii sztuki ale tak naprawde 2 pierwsze dni przewazaly nad tym kto sie dostanie a kto nie , wiecej pogaduch bylo na temat czym sie interesujesz co czytasz ,szkola plakatu itp ,takze nie bylo tak strasznie jakby moglo sie wydawac ,ja wolalbym dzienne studia wiadomo ale niestety pracuje i mi to odpada ,jestem na 3 roku w tej chwili i nie bylo tak zle :-) ,generalnie jesli olowek i malarstwo masz w miare jakos tam opanowane to wal jak w dym :-) ,pozdrawiam
 

ciechan
Wys³any: 2010-01-20, 19:58   
0
UP DOWN

Posty: 13
tak przy okazji jeszcze malunek naszego smiesznego przyjaciela ktory machnalem hmm jakis czas temu , na fotce bez klaru z warsztatu :-)

epoka_bc.JPG
Plik ¶ci±gniêto 68 raz(y) 53.76 KB

 

malchov 
Wys³any: 2010-01-20, 20:28   
0
UP DOWN


Posty: 86
Sk±d: Szprotawa/Sowiny
Studiowanie kierunków artystycznych zaocznie to NIEPOROZUMIENIE. Szkoda czasu i forsy. Zw³aszcza w Zielonej Górze.
_________________
www.fotolog.com/honda_attack
 

ciechan
Wys³any: 2010-01-20, 20:53   
0
UP DOWN

Posty: 13
Zgodze sie z Toba ,ze na dziennym jest tego wiecej ,w zielonej gorze na zaocznym jest duzo pracy indywidualnej ale nikt Cie nie bedzie wyganial jak na zajecia przyjezdac bedziesz w tygodniu ,tez uraczysz korekty prowadzacego itp . , forsy nie szkoda bo pozniej jednak jakis tam tytul i slad po kireunku zostanie , napewno nie porownamy tego do ASP w poznaniu ,ale w poznainiu zaocznej grafiki nie ma ,jest tylko dzienna i wieczorowa , takze i tak sie ciesze ze moge uczestniczyc w zajeciach w Zielonej Gorze , bo jednak wielu wykladowcow jest z Poznania ,to by bylo na tyle :-)
 

badshaman
Wys³any: 2010-04-15, 23:26   Tattoo
0
UP DOWN

Posty: 19
Sk±d: Kraków-Jorpeland
Jak juz mowilem w temacie <przywitaj sie >pare tattoo moich a niedlugo wrzuce rysunki. pozdr.

DSC00079.jpg
Plik ¶ci±gniêto 33 raz(y) 102.25 KB

CIMG1414.jpg
Plik ¶ci±gniêto 41 raz(y) 85.51 KB

CIMG1405.jpg
Plik ¶ci±gniêto 42 raz(y) 69.32 KB

CIMG1383.jpg
Plik ¶ci±gniêto 41 raz(y) 85.28 KB

CIMG1401.jpg
Plik ¶ci±gniêto 37 raz(y) 131.13 KB

 

badshaman
Wys³any: 2010-04-15, 23:30   
0
UP DOWN

Posty: 19
Sk±d: Kraków-Jorpeland
moze jeszcze to......

Image0043.jpg
Plik ¶ci±gniêto 44 raz(y) 90.31 KB

DSC00109.jpg
Plik ¶ci±gniêto 36 raz(y) 135.84 KB

DSC00110.jpg
Plik ¶ci±gniêto 33 raz(y) 117.24 KB

 

LoboLoco 
Wys³any: 2010-04-16, 08:07   
0
UP DOWN



Pomóg³: 13 razy
Posty: 660
Sk±d: Silesia
Jak na pocz±tki to nawet niez³e dziarki... taka rada ode mnie... bo widzê, ¿e chyba my¶lisz powa¿nie o tatuowaniu... zainwestuj w konkretne farby... dobre krycie to mniej k³ucia i lepszy efekt po zagojeniu... a to na pewno siê zwróci ;)
_________________
>>> Airbrush'Lab <<<
 

badshaman
Wys³any: 2010-04-16, 08:35   
0
UP DOWN

Posty: 19
Sk±d: Kraków-Jorpeland
Dzieki Lobo.
Prawda mysle ze to calkiem fajne zajecie, chce tez sprobowac z aerografem.
Farby do tatuowania uzywam Intenzy i makkuro sumi czarne, wydaje mi sie ze to farby z gornej polki, zreszta caly sprzet zakupilem w cber tattoo factory z krk i dosyc sporo kosztowal. W kazdym badz razie nie bardzo widze sens zamawiania sprzetu na allegro typu noname. Moim zdaniem warto inwestowac w dobry sprzecik,oczwiscie jeli finanse pozwalaja. Lepiej poczekac i kupic konkret niz zalowac i sie meczyc.
Dlatego mam pytanko dotyczace aerografow. Przegladalem wiele stronek wlacznie z Airbrushlab i mam pytania
1 czy sklep aerografia.com.pl/sklep jest warty polecenia.
2 mam na oku dwa aero H&s evolution silverline fpc two in one, oraz iwata HP=BCS do wiekszych powierzchni. Czy to good choice? Mam zamiar sprobowac malowac troche starych masek , jakies podobrazia czy kartony na poczatek.
3 czy farby createx albo auto air nadadza sie czy fakt lepiej zamowic zza granicy i kupic goldeny?
pozdrawiam
 

badshaman
Wys³any: 2010-04-16, 08:58   
0
UP DOWN

Posty: 19
Sk±d: Kraków-Jorpeland
aha i jeszcze jedno wszystkie tatuaze tu zamieszczone sa po pierwszej sesji bez poprawek. Wiadomo ze poczatki sa trudne i musze je poprawiac i wypelniac na kolejnych sesjach. Pewnie to kwestia techniki wprawy i doswiadczenia a ta nabywa sie trenujac cwiczac i robiac to do zmordowania i dobrze. Dobrze ze tego nie da sie kupic za kase.......... bo znam takich co by chcieli, thanks good ze nie moga kaleczyc ludzi.
W kazdym badz razie nie odrazu Krakow zbudowano ehhe, praca praca i jeszcze raz praca to jest to, a jak jest progres to cieszy jak cholera.
Robic co sie lubi i sprawia satysfakcje bezcenne.
Wiem cos o tym, tez zylem w polsce przez 25 lat i wiem co to tyranie po 12-15 godz na budowie za psie pieniadze i nie bardzo wiedziec co do garnka wlozyc.
Wiec teraz szczegolnie to doceniam i ciesze sie tym jak 5 latek z roweru hehehe.
pozdrawiam serdecznie
 

LoboLoco 
Wys³any: 2010-04-16, 09:47   
0
UP DOWN



Pomóg³: 13 razy
Posty: 660
Sk±d: Silesia
Wiêc tak... ja robi³em zakupy w aerografy.com i Przemka mo¿na spokojnie poleciæ, jeden z moich aerografów to silverline i jestem bardzo zadowolony... ¶wietne wykonanie, miêkki spust, fajnie le¿y w rêce, co do iwaty nie wypowiem siê - nie posiadam jej... ja u¿ywam createxów i nie narzekam....nied³ugo bêdê mia³ wicked colors - podobno s± ¶wietne - spostrze¿eniami podzielê siê na pewno...

Co do poprawek... najlepiej jak ich w ogóle nie ma. Mo¿liwe, ¿e masz ¼le ustawion± maszynê i za g³êboko lub za p³ytko k³ujesz... kiedy pracowa³em w studio poprawki zdarza³y siê dos³ownie jedna na 200 dziarek... a czasem jest tak, ¿e kole¶ ma tak± skórê, ¿e za cholerê nie kryje... czasem ludzie s± na lekach, które rozrzedzaj± krew... i wszystko p³ynie... wieczne wyzwanie :) w ogóle szkoda ze nie znali¶my siê wcze¶niej, bo mój sprzêt le¿y w szafie i siê kurzy... a jest pe³en komplet od ¯urawskiego z Gdyni, tak¿e porz±dny sprzêcik... za kobel z haczykiem chcia³em go sprzedaæ jaki¶ czas temu... jakby¶ chcia³ powiêkszyæ swoj± stajnie maszyn to wal na PW ;)
_________________
>>> Airbrush'Lab <<<
 

badshaman
Wys³any: 2010-05-08, 13:57   
0
UP DOWN

Posty: 19
Sk±d: Kraków-Jorpeland
Jak mówi³em wrzuce pare rysunków.
Za tydzieñ bede w PL i bede mia³ sprzecik do aero.........zobaczymy jak to sie je. ;)
Naprawde zamieszczane na tym forum prace aero sa niesamowite, godne podziwu.
Mam nadzieje ze starczy mi zaparcia do nauki technik aero.
W ka¿dym razie bede probowa³.
Dobrze ¿e jest to forum bo poczatkujacemu jest bardzo ciezko a tu na forum jest cala masa wskazowek, porad i instrukcji, a jak nie ma to warto zapytac.
pozdrawiam

DSC00134.jpg
Plik ¶ci±gniêto 36 raz(y) 47.4 KB

DSC00135.jpg
Plik ¶ci±gniêto 40 raz(y) 33.97 KB

DSC00136.jpg
Plik ¶ci±gniêto 40 raz(y) 47.88 KB

DSC00132.jpg
Plik ¶ci±gniêto 44 raz(y) 62.03 KB

DSC00128.jpg
Plik ¶ci±gniêto 43 raz(y) 69.23 KB

 

badshaman
Wys³any: 2010-05-08, 13:59   
0
UP DOWN

Posty: 19
Sk±d: Kraków-Jorpeland
i jeszcze te....

DSC00126.jpg
Plik ¶ci±gniêto 40 raz(y) 80.6 KB

DSC00127.jpg
Plik ¶ci±gniêto 40 raz(y) 55.71 KB

DSC00133.jpg
Plik ¶ci±gniêto 38 raz(y) 51.99 KB

 

ciechan
Wys³any: 2012-01-17, 14:06   
0
UP DOWN

Posty: 13
co¶ forum ucich³o na temat prac innych ni¿ aero :)

co¶ od¶wie¿amy ??:)
 

Aquarius
Wys³any: 2012-01-20, 20:58   
0
UP DOWN

Posty: 25
Co¶ czym stara³em siê sprawiæ komu¶ rado¶æ, momentami by³a to praca zarobkowa :)
Ostatni portret dla Jej przyjemno¶ci... :) ró¿nica w odcieniu oczu z prostej przyczyny; jedno oko ma niebieskie, drugie zielone :)

Czasem te¿ co¶ takiego:

I takiego...:)
 

Andy 66 
Wys³any: 2012-04-07, 10:00   
0
UP DOWN

Posty: 177
Sk±d: Bydgoszcz
to i ja co¶ wrzucê...

Olej na p³ycie, wymiary 105x95


Olej na p³ótnie 24x30
_________________
https://www.facebook.com/andyartbydgoszcz
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » AIRBRUSH » Forum Airbrush

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje anime