Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
Fragles
Wys³any: 2013-03-03, 12:48   Zestaw PDR

Posty: 44
Witam do sprzedania ma komplet narzêdzi PDR do metod klejowej i konwencjonalnej.W sk³ad wchodz±:
11 hebli/drutów stalowych chromowanych w stanie bardzo dobrym nie Chiñskie zapomnia³em nazwê producenta jak znajdê papierek to dopiszê.
8 grzybków(muszê dobrze poszukaæ bo na 100% mam jeszcze dziewi±ty) i pobijak do metody klejowej.M³otek bezw³adno¶ciowy z koñcówkami plus jedna koñcówka przystosowana do wspó³pracy z grzybkami.
P³ytkê refleksyjn± zó³t± z przyssawk±.
Pistolet klejowy "Topex", parê lasek kleju i gdzie¶ 1/3 puszki spraya do usuwania kleju.
Opalarkê "Verto" i ¶rubê rzymsk± do blokowania drzwi w wygodnej pozycji Wszystkie

Sprzedawane przedmioty u¿yte raptem kilkana¶cie razy do nauki
le¿± i siê kurz± ju¿ d³u¿szy czas, mo¿e kto¶ inny zrobi z nich po¿ytek i zarobi trochê.
Mia³em zaj±æ siê naprawami t± metod± ale niestety nie mam czasu ¿eby popracowaæ nad umiejêtno¶ciami, bo nie ma co siê oszukiwaæ trzeba trochê tego czasu po¶wiêciæ ¿eby z³apaæ wprawy.
Oddam ca³o¶æ za 700z³ moje kw wszystko poza drutami spakowane w plastikowe walizki po elektronarzêdziach.

 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » POZOSTA£E » Og³oszenia » Rodzaj og³oszenia » Sprzedam

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czników na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group