Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
rogal-master1
Wys³any: 2013-03-16, 14:12   Wczasy w Chorwacji
0
UP DOWN

Pomóg³: 3 razy
Posty: 848
witam was wszystkich mam takie pytanie do tych którzy byli w chorwacji na wczasach.... Koledzy ile trzeba przygotowac na takie wczasy dla dwóch osób na 7 dni??? Bo opinie sa rózne jedni mówi± 3-4tys a inni 6-8??? Je¿eli kto¶ by³ proszê o opinie iii ile pieni±¿ków posz³o :D
 

kalbi 
Wys³any: 2013-03-16, 14:26   
0
UP DOWN

Pomóg³: 32 razy
Posty: 1685
Sk±d: Warszawa
by³em 2 razy autem, w tym roku wybieram siê ponownie. Paliwo z winietami w dwie strony to koszt oko³o 1.600 z³. Polska, S³owacja, Wêgry, Chorwacja. Mi na osobê wychodzi oko³o 1.800 z³ ale du¿o jedzenia bierzemy ze sob±, wynajmujemy apartament 4 osobowy 80/EUR-dzieñ. Ogólnie polecam - fajna sprawa. By³em w Okrug Górnij (obok Trogiru) oraz w Primosten - Polecam, teraz Ba¶ka Voda
_________________

 
 

rogal-master1
Wys³any: 2013-03-16, 14:32   
0
UP DOWN

Pomóg³: 3 razy
Posty: 848
A jakim autem jechale¶ jakie spalanie ? :D no ja tez sie wybieram z dziewczyn± ale musze zdobyc info na temat tego kraju itp :D
 

kalbi 
Wys³any: 2013-03-16, 14:39   
0
UP DOWN

Pomóg³: 32 razy
Posty: 1685
Sk±d: Warszawa
Chorwacja jest super. Jecha³em Octavi± II 1,9 TDI - spalanie w 4 osoby z baga¿em oko³o 6,0-6,5. Jak masz pytania na temat Chorwacji to chêtnie pomogê, zarazi³em ni± kilku znajomych i na polskie morze ju¿ nie mog± patrzeæ:P - ale tu chodzi g³ównie o pogodê bo polskie morze oczywi¶cie te¿ ma swój urok
_________________

 
 

YAMAHER
Wys³any: 2013-03-16, 15:35   
0
UP DOWN


Pomóg³: 7 razy
Posty: 1975
rogal --> idz do biura podrozy i smignij samolotem :) ja to bym sie zameczy³ autem jadac tyle km :D

Ja Ci bym poleci³ Bulgarie;) zjezdzi³em juz wiece pañst Europy i nie tylko ale jesli chodzi o europe to bu³garia :D !!!
miliony sklepików :D heheh :spoko:
 

kamilbusko
Wys³any: 2013-03-16, 18:44   
0
UP DOWN

Posty: 349
Kalbi mo¿e siê spotkamy bo planuje tam jechaæ jako¶ w lipcu. ju¿ nie mogê siê doczekaæ
 

kalbi 
Wys³any: 2013-03-16, 19:10   
0
UP DOWN

Pomóg³: 32 razy
Posty: 1685
Sk±d: Warszawa
kamilbusko napisa³/a:
Kalbi mo¿e siê spotkamy bo planuje tam jechaæ jako¶ w lipcu. ju¿ nie mogê siê doczekaæ
ja wybieram siê w tym roku pó¼no bo dopiero pod koniec sierpnia.
_________________

 
 

Tytexo
Wys³any: 2013-03-17, 06:02   
0
UP DOWN


Posty: 241
Sk±d: Dzia³oszyn
Kolego jed¼ w ciemno. Jak ostatnio by³em to pokój u ch³opa po 10 euro od osoby, kilka min od morza. Najlepiej jechaæ w 4 osoby to za ropê wychodzi taniej. ¯arcie w knajpach na pla¿y w podobnych cenach, w sklepach podstawowe produkty oko³o 30 - 40 % dro¿sze. Najwa¿niejsze - piwko niewiele dro¿sze. W makarskiej jest dosyæ mi³o, mo¿na na miejscu kupiæ wycieczkê na ca³y dzieñ statkiem za 100 - 140 z³ w zale¿no¶ci jakim statkiem. Mo¿na ¶mia³o jechaæ w ciemno bez rezerwacji.
 

Tytexo
Wys³any: 2013-03-17, 06:06   
0
UP DOWN


Posty: 241
Sk±d: Dzia³oszyn
No i pogoda bank.
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » POZOSTA£E » Off Topic

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group