Szukaj FAQ Album



Przesuniêty przez: Tech 2009-04-22, 20:56
Autor Wiadomo¶æ
Bisuside14 
Wys³any: 2008-01-11, 13:55   R400GB
0
UP DOWN
Mów mi Bisu:D


Pomóg³: 9 razy
Posty: 348
Dzieñ dobry.
Kieszeñ sk³oni³a mnie abym poszuka³ tañszego pistoletu. Poszukuje pistoletu typu LVLP. Mam okazjê odkupiæ tanio nowy, nieu¿ywany pistolet R400BG LVLP 1,3. W±tpie ¿eby kto¶ z was nim malowa³, ja te¿ o nim nie s³ysza³em, ale kto pyta nie b³±dzi. Chce lakierowac dwuwarstwowym akrylem (baza+klar) lub jednowarstwowym, [nie wiem na co siê zdecydowaæ]. Nada siê do czego¶ ten pistolet :?: Na zdjêciu jest z metalym zbiornikiem mój bêdzie plastikowy, a pistolet szary.
Dziêkuje.

R400GB.JPG
Plik ¶ci±gniêto 18103 raz(y) 5.89 KB

 
 

online 
Wys³any: 2008-01-11, 14:36   
0
UP DOWN
MTGarage.

Pomóg³: 10 razy
Posty: 722
Sk±d: ¦l±sk - ¦wierklaniec
ile masz kasy na pistolet? ile kosztuje ten, który Ty masz okazje wy³apaæ?

góruj± walcom slim S oraz star evo (ok 400z³ z³otych ka¿dy).
_________________


Lakierowanie motocykli i skuterów!

www.bikepics.com/members/online/
 
 

Bisuside14 
Wys³any: 2008-01-11, 14:45   
0
UP DOWN
Mów mi Bisu:D


Pomóg³: 9 razy
Posty: 348
ten koszuje ogk 150z³, kiedys chcia³em przeznaczyc na leadera LVLP lub evo stara ale w³a¶nie kasy brak

dok³±dnie 145 pistolet R500 troche inny model-dysza 1.5 LVLP nie mam pojêcie czy siê takie op³aca kupywaæ (wszystkie LVLP wygl±daj± prawie tak samo) ale jak mam okazje to siê w³a¶nie pytam
leader na allegro 340-350 , EVO star 400

[ Dodano: 2008-01-11, 16:12 ]
Zaznaczam ¿e pistolet nie bedzie czesto u¿ywany (pocz±tkuj±cy)

[ Dodano: 2008-01-11, 16:13 ]
glównie chodzi o pomalowanie auta na wakacjach akrylem
 
 

online 
Wys³any: 2008-01-12, 10:32   
0
UP DOWN
MTGarage.

Pomóg³: 10 razy
Posty: 722
Sk±d: ¦l±sk - ¦wierklaniec
Skoro masz tylko tyle kasy, to go bierz i zaczynaj siê uczyæ na jakich¶ gratach z gara¿u :wink: :grin:

Mój 1 malunek. Pistolet za 200z³ i ma³y kompresor :)
Trzeba tylko chcieæ. zero polerki itd.



PZDR.
_________________


Lakierowanie motocykli i skuterów!

www.bikepics.com/members/online/
 
 

Bisuside14 
Wys³any: 2008-01-12, 16:44   
0
UP DOWN
Mów mi Bisu:D


Pomóg³: 9 razy
Posty: 348
Dziêki online :grin:
Masz wiêcej takich fotek :?: Mo¿e z prac w toku i po sk±czeniu. Ty chyba jeste¶ samoukiem :?: Jakim pistoleten malowa³e¶ skutera :?: Jak masz to daj na strone albo w¿uæ na e-maila :
Bisuside14@vp.pl
 
 

online 
Wys³any: 2008-01-12, 19:58   
0
UP DOWN
MTGarage.

Pomóg³: 10 razy
Posty: 722
Sk±d: ¦l±sk - ¦wierklaniec
malowa³em pistoletem schneider za 200z³, dzis mo¿e wart 1250 ;d 1.5mm HP. Foto:



Tu jest pare fotek moich pierwszych prac, takich na prawdê pierwszych :)

www.bikepics.com/members/online/
_________________


Lakierowanie motocykli i skuterów!

www.bikepics.com/members/online/
 
 

Bisuside14 
Wys³any: 2008-01-12, 20:02   
0
UP DOWN
Mów mi Bisu:D


Pomóg³: 9 razy
Posty: 348
Dziêki online :!:
 
 

rbfm 
Wys³any: 2008-01-12, 20:16   
0
UP DOWN

Pomóg³: 21 razy
Posty: 1890
Sk±d: Kraków
baqo napisa³/a:
ale ka¿dy siê tu szanuje,odrobina wyrozumia³o¶ci!


a czy ja kogos nie szanuje?
synek sie rzuca gdy mu zwrocilem uwage, conajmniej jakby mial racje. ciekawe czy w szkole tez pyskuje do nauczycielki od polskiego.
 

Bisuside14 
Wys³any: 2008-01-12, 20:31   
0
UP DOWN
Mów mi Bisu:D


Pomóg³: 9 razy
Posty: 348
ja ju¿ nie wiem co mam Ci rbfm odpowiedzieæ to ty zacz±³e¶, ja Ci zwróci³em uwage, pó¼niej piszesz, ¿e jednak wiem o co chodzi (tym postem wyrazi³e¶ siê jasno, ¿e my¶lisz tak jakbym by³ g³upi) karzesz wypisywaæ swoje b³êdy, ja to robie itp. piszesz ¿e powinno mi byæ wstyd nie umiec pisaæ w jêzyku ojczystym.
1. Czemu nie widze wiêkszo¶ci waszych postów(w³±cznie z kilkoma moimi), przed chwil± by³o ich 10 a teraz 7 :?:
"baqo napisa³/a:
ale ka¿dy siê tu szanuje,odrobina wyrozumia³o¶ci!" Czemu nie widze jego postu :?: Usuneli¶cie czy co? bo ja na pewno nie.
2. Nie wiem czy pyskuje, bo mam jaki¶ szacunek do nauczycieli, ale têpia mnie za sarkazm i cynizm na lekcji. :wink:
 
 

rbfm 
Wys³any: 2008-01-12, 20:40   
0
UP DOWN

Pomóg³: 21 razy
Posty: 1890
Sk±d: Kraków
czlowieku zwrociles mi uwage wiec chcialem zebys podal jakas podstawe na to. nie udalo ci sie i dalej sie rzucasz. powiem wiecej - nigdy ci sie nie uda mnie przylapac na orcie. na drugi raz jak komus zwrocisz uwage to sie zastanow czy masz cos na poparcie tego, bo inaczej to zrobisz siebie posmiewisko. ja tobie zwrocilem bo mialem takie podstawy. i dalej robisz bledy. wstyd ! nic wiecej. co innego literowki i interpunkcja. tego sie nie czepiam bo sam swiadomie pisze bez zachowania zasad bo po prostu tak sie pisze szybciej. ale jak ty piszesz "sk±czony" "w¿uæ" "karzesz" i nie wiesz o co chodzi to naprawde ci wspolczuje.
 

Bisuside14 
Wys³any: 2008-01-12, 20:56   
0
UP DOWN
Mów mi Bisu:D


Pomóg³: 9 razy
Posty: 348
rbfm napisa³/a:
czlowieku zwrociles mi uwage wiec chcialem zebys podal jakas podstawe na to. nie udalo ci sie i dalej sie rzucasz. powiem wiecej -nigdy ci sie nie uda mnie przylapac na orcie. na drugi raz jak komus zwrocisz uwage to sie zastanow czy masz cos na poparcie tego, bo inaczej to zrobisz siebie posmiewisko. ja tobie zwrocilem bo mialem takie podstawy. i dalej robisz bledy. wstyd ! nic wiecej. co innego literowki i interpunkcja. tego sie nie czepiam bo sam swiadomie pisze bez zachowania zasad bo po prostu tak sie pisze szybciej. ale jak ty piszesz "sk±czony" "w¿uæ" "karzesz" i nie wiesz o co chodzi to naprawde ci wspolczuje.

Ja nie chcia³em sie k³óciæ :cry: to ty mnie do tego prowokowa³e¶ swoimi postami. I znów to robisz. Rozumiem, piszesz niedok³adnie aby by³o szybko (tak jak ja) Ale znów mnie prowokujesz.
A teraz co¶ odemnie:
rbfm napisa³/a:
"nigdy ci sie nie uda mnie przylapac na orcie". na drugi raz jak komus zwrocisz uwage to sie zastanow czy masz cos na poparcie tego, bo inaczej to zrobisz siebie posmiewisko.
A jednak Cie przy³apa³em. £yso Ci teraz :?: (bez urazy nie chce sie k³óciæ)
online, dobrze siê tym malowa³o(Shneider)
http://allegro.pl/item293...timal_2001.html
A te zu¿ycie powietrza to prawdziwe? Jak z nak³adaniem lakieru(mocno pyli?) jak znacie jakie¶ w miare dobre pistolety w granicach 200z³ to podajcie, bo z R400gb wysz³y nici.
 
 

baqo 
Wys³any: 2008-01-12, 21:07   
0
UP DOWN

Pomóg³: 20 razy
Posty: 1553
Sk±d: ko³obrzeg
Czemu nie widze wiêkszo¶ci waszych postów(w³±cznie z kilkoma moimi), przed chwil± by³o ich 10 a teraz 7
"baqo napisa³/a:
:arrow: no w³a¶nie prezes! co! z³e s³owa? gdzie mój po¶cik o ¿aróweczce :?: :evil:

[ Dodano: 2008-01-12, 21:08 ]
:arrow: znowu jaka¶ cenzura :?: :cry:
  
 
 

Bisuside14 
Wys³any: 2008-01-12, 21:10   
0
UP DOWN
Mów mi Bisu:D


Pomóg³: 9 razy
Posty: 348
Ca³a moja k³ótnia z RBFM znik³a
 
 

rbfm 
Wys³any: 2008-01-12, 21:10   
0
UP DOWN

Pomóg³: 21 razy
Posty: 1890
Sk±d: Kraków
baqo napisa³/a:
:arrow: znowu jaka¶ cenzura :?: :cry:


takie akcje z reguly koncza sie zle dla forum. ale drcruel w innym poscie napisal ze nadal wolno sie klocic. cieszysz sie baqo? bedziemy mieli co robic :mrgreen:

[ Dodano: 2008-01-12, 21:12 ]
Bisuside14 napisa³/a:
A jednak Cie przy³apa³em. £yso Ci teraz :?:


a co na to twoj lekarz? na czym mnie przylapales? chlopie zainwestuj lepiej w slownik a nie pistolety.
 

baqo 
Wys³any: 2008-01-12, 21:13   
0
UP DOWN

Pomóg³: 20 razy
Posty: 1553
Sk±d: ko³obrzeg
rbfm napisa³/a:
cieszysz sie baqo?
uwielbiam ostr± wymianê zdañ! to odr azu nie k³ótnia! :smile:
 
 

rbfm 
Wys³any: 2008-01-12, 21:16   
0
UP DOWN

Pomóg³: 21 razy
Posty: 1890
Sk±d: Kraków
baqo napisa³/a:
uwielbiam ostr± wymianê zdañ! to odr azu nie k³ótnia!


jak zwal tak zwal. ale skoro DRCRueal napisal ze wolno sie klocic, to czemu ktos kasuje posty? podejrzewam nowego moderatora :mrgreen:
 

Bisuside14 
Wys³any: 2008-01-12, 21:18   
0
UP DOWN
Mów mi Bisu:D


Pomóg³: 9 razy
Posty: 348
RBFM czy ty wkoñcu dasz se siana :?: Znowu mnie prowokujesz(chyba to specjalnie robisz). Cholera nie mam si³y ju¿ do ciebie. SKOÑCZ, SKOÑCZ, SKOÑCZ, SKOÑCZ.
Czytasz ty wogóle posty do koñca czy skaczesz tam i spowrotem?? Masz ty wogóle inteligencje ¿eby co¶ se wkoñcu u¶wiadomiæ(za³apaæ) :?: Nie wiem jak ty ale ja nie siedze z s³ownikiem przed kompem ¿eby sie pó¼niej chwaliæ, ¿e do pisania postów u¿ywasz s³ownika, bo sam nie umiesz pisaæ.
 
 

marikk 
Wys³any: 2008-01-12, 21:20   
0
UP DOWN

Pomóg³: 3 razy
Posty: 249
Sorki panowie,¿e siê wtr±ce ale to jest forum lakiernicze a nie polonistyczne :lol:
 

Bisuside14 
Wys³any: 2008-01-12, 21:21   
0
UP DOWN
Mów mi Bisu:D


Pomóg³: 9 razy
Posty: 348
rbfm napisa³/a:
takie akcje z reguly koncza sie zle dla forum. ale drcruel w innym poscie napisal ze nadal wolno sie klocic. cieszysz sie baqo? bedziemy mieli co robic :mrgreen:


Jak ma³e dziecko, Daæ mu palec, a bêdzie chcia³ ca³± rêke.
  
 
 

rbfm 
Wys³any: 2008-01-12, 21:21   
0
UP DOWN

Pomóg³: 21 razy
Posty: 1890
Sk±d: Kraków
Bisuside14 napisa³/a:
RBFM czy ty wkoñcu dasz se siana :?: Znowu mnie prowokujesz(chyba to specjalnie robisz). Cholera nie mam si³y ju¿ do ciebie. SKOÑCZ, SKOÑCZ, SKOÑCZ, SKOÑCZ.
Czytasz ty wogóle posty do koñca czy skaczesz tam i spowrotem?? Masz ty wogóle inteligencje ¿eby co¶ se wkoñcu u¶wiadomiæ(za³apaæ) :?: Nie wiem jak ty ale ja nie siedze z s³ownikiem przed kompem ¿eby sie pó¼niej chwaliæ, ¿e do pisania postów u¿ywasz s³ownika, bo sam nie umiesz pisaæ.


ja tylko czekam az mi pokazesz na czym mnie przylapales. widocznie to z twoja inteligencja cos nie tak. juz ci pisalem ze ja nie potrzebuje slownika w przeciwienstwie do ciebie.

no pokaz gdzie mnie przylapales?
 

Bisuside14 
Wys³any: 2008-01-12, 21:22   
0
UP DOWN
Mów mi Bisu:D


Pomóg³: 9 razy
Posty: 348
marikk napisa³/a:
Sorki panowie,¿e siê wtr±ce ale to jest forum lakiernicze a nie polonistyczne :lol:

OOO nastêpny chce sie k³óciæ, proszê bardzo. :grin:
RBFM Proszê bardzo:
rbfm napisa³/a:
powiem wiecej - nigdy ci sie nie uda mnie przylapac na orcie. na drugi raz jak komus zwrocisz uwage to sie zastanow czy masz cos na poparcie tego, bo inaczej to zrobisz siebie posmiewisko.

s³owo "zastanow" pisze sie przez "ó" a nie "o". Chyba, ¿e nie wiesz co to jest b³±d ortograficzny. Jest du¿o "interpukcyjnych" i znajdzie siê jeszcze i ortograficznych, tylko nie pisz ¿ebym je wypisa³, bo sam ich nie widzisz, bo to dowiedzie, ¿e jeste¶ delikatnie mówi±c "g³upi"(bez urazy to tylko k³ótnia[drobna]. tak poza tym to my siê wcale, ale wcale nie k³ócimy. PRAWDA :?:
  
 
 

rbfm 
Wys³any: 2008-01-12, 21:25   
0
UP DOWN

Pomóg³: 21 razy
Posty: 1890
Sk±d: Kraków
marikk napisa³/a:
Sorki panowie,¿e siê wtr±ce ale to jest forum lakiernicze a nie polonistyczne :lol:


i tak jest niezle. kilku znanych mi blacharzy i lakiernikow nie potrafi pisac recznie porzadnie. o bledach nawet nie wspomne.

[ Dodano: 2008-01-12, 21:27 ]
Cytat:
s³owo "zastanow" pisze sie przez "ó" a nie "o". Chyba, ¿e nie wiesz co to jest b³±d ortograficzny.


BUHAHAHAHAAH
jednak robisz nadal posmiewisko z siebie.
nie przyszlo ci czasem do glowy ze nie uzywam PLiterek?
ty napisal bys "zastanuf"
 

Bisuside14 
Wys³any: 2008-01-12, 21:30   
0
UP DOWN
Mów mi Bisu:D


Pomóg³: 9 razy
Posty: 348
A wiêc nie umiesz pisaæ po polsku analfabeto :!: (analfabeta nie umie pisaæ wcale ale cos w tym jest)
Nie znam s³owa "Pliterek" wyt³umacz mi co to znaczy :grin:

[ Dodano: 2008-01-12, 21:34 ]
Sam se robisz po¶miewisko. W polskim nie ma czego¶ takiego "nie u¿ywam Pliterek" to po co piszesz po polsku :?: polonista ci tego nie uzna t³uku."Pasz±³ won z klasy" masz b³±d ortograficzny i tyle. Pomy¶la³e¶ panie "Du¿a G³owo" o tym :?:
  
 
 

rbfm 
Wys³any: 2008-01-12, 21:34   
0
UP DOWN

Pomóg³: 21 razy
Posty: 1890
Sk±d: Kraków
jedynym (o dziwo) analfabeta w tym watku jestes ty. jak skonczysz podstawowke to sie dowiesz co to s pliterki. a teraz idz szukaj moich bledow. szukajac ich poznasz pisownie wielu wyrazow z ktorymi masz problem.

[ Dodano: 2008-01-12, 21:35 ]
Bisuside14 napisa³/a:
uzna t³uku.


sluchaj gnoju, zaczynasz przeginac z deka. waz slowa zanim cos napiszesz na publicznym forum. to tyle w tym temacie tumanie bez szkoly.
 

Bisuside14 
Wys³any: 2008-01-12, 21:38   
0
UP DOWN
Mów mi Bisu:D


Pomóg³: 9 razy
Posty: 348
Sk±d wiesz ile mam lat?? mo¿e jestem starszy od ciebie "Proszê pana" Jak gdziesz napisa³em wiek to siê zastanów czy mówi³em prawde. I nie rób z siebie takiego Króla do którego nie mo¿na nic powiedzieæ. A u¿ywaj±c s³owa "t³uku" nie mia³em na "my¶li Cie obrarzaæ. to tylko by³a taka ma³a riposta "proszê Pana"
  
 
 

rbfm 
Wys³any: 2008-01-12, 21:40   
0
UP DOWN

Pomóg³: 21 razy
Posty: 1890
Sk±d: Kraków
dla mnie jestes gnojem bez wzgledu na wiek. koncze dyskusje z toba bo nie chce sie znizyc do twojego poziomu a raczej jego braku. a tobie polecam dowiedziec sie co to jest blad ortograficzny.
 

Bisuside14 
Wys³any: 2008-01-12, 21:41   
0
UP DOWN
Mów mi Bisu:D


Pomóg³: 9 razy
Posty: 348
Temat SKOÑCZONY :!: (nie napisa³em tego z g³owy lecz z googli) ale proszê chyba mia³em nieco racji a Pan b³êdy ortograficzne. B³±d ortograficzny polega na napisaniu wyrazu lub wyra¿enia w sposób niezgodny z obowi±zuj±c± norm± ortograficzn±, utrwalon± w zasadach pisowni i s³ownikach ortograficznych. Do najczê¶ciej pope³nianych b³êdów ortograficznych mo¿na zaliczyæ naruszenie zasad pisowni wielk± i ma³± liter±, pisowni ³±cznej i roz³±cznej, indywidualne tworzenie skrótówB³±d ortograficzny polega na napisaniu wyrazu lub wyra¿enia w sposób niezgodny z obowi±zuj±c± norm± ortograficzn±, utrwalon± w zasadach pisowni i s³ownikach ortograficznych. Do najczê¶ciej pope³nianych b³êdów ortograficznych mo¿na zaliczyæ naruszenie zasad pisowni wielk± i ma³± liter±, pisowni ³±cznej i roz³±cznej, indywidualne tworzenie skrótów
  
 
 

rbfm 
Wys³any: 2008-01-12, 21:44   
0
UP DOWN

Pomóg³: 21 razy
Posty: 1890
Sk±d: Kraków
w sumie to jakos nie dziwi mnie to co pokazales w tym watku. w koncu typowy posiadacz calibry po wiejskim tuningu.
 

Bisuside14 
Wys³any: 2008-01-12, 21:46   
0
UP DOWN
Mów mi Bisu:D


Pomóg³: 9 razy
Posty: 348
Wiejski tuning? w calibra nie jest "po tuningu" ma tylko lotkê pasuj±c± do lini nadwozia, a Pan zni¿a siê do mojego poziomu obra¿aj±c mnie i prowadz±c dalej k³ótnie.
A poza tym calibra nie jest moja.
 
 

rbfm 
Wys³any: 2008-01-12, 21:49   
0
UP DOWN

Pomóg³: 21 razy
Posty: 1890
Sk±d: Kraków
calibra to juz w fabryce poddana zostala WT
 

Bisuside14 
Wys³any: 2008-01-12, 21:49   
0
UP DOWN
Mów mi Bisu:D


Pomóg³: 9 razy
Posty: 348
rbfm napisa³/a:
typowy posiadacz calibry po wiejskim tuningu.
Rozwiñ swoj± wyczerpuj±c± wypowied¼. Czy posiadacz calibry ma co¶ do tego Proszê Pana? Czy charakter osoby je¿dz±cej omega jest inny?
Czyli dosta³a nagrodê za desain za Wiejski tuning?? Ka¿de auto ma zwoleników i fanów. Przykro mi ¿e niepodoba siê Panu moje upodobanie
 
 

rbfm 
Wys³any: 2008-01-12, 21:52   
0
UP DOWN

Pomóg³: 21 razy
Posty: 1890
Sk±d: Kraków
Bisuside14 napisa³/a:
Rozwiñ swoj± wyczerpuj±c± wypowied¼.


nie chce mi sie.

Bisuside14 napisa³/a:
desain



nie wiem co to jest 'desain'

[ Dodano: 2008-01-12, 21:53 ]
Bisuside14 napisa³/a:
Przykro mi ¿e niepodoba siê Panu moje upodobanie


nie podoba mi sie twoje zachowanie, a dokladniej to ze mnie obraziles.
 

Bisuside14 
Wys³any: 2008-01-12, 21:54   
0
UP DOWN
Mów mi Bisu:D


Pomóg³: 9 razy
Posty: 348
W czym Pana obrazi³em?
 
 

rbfm 
Wys³any: 2008-01-12, 21:56   
0
UP DOWN

Pomóg³: 21 razy
Posty: 1890
Sk±d: Kraków
Bisuside14 napisa³/a:
W czym Pana obrazi³em?


skoro nie widzisz nic zlego w tym ze robisz bledy, to jakim cudem moglbys dostrzec ze mnie obraziles.
 

Bisuside14 
Wys³any: 2008-01-12, 22:02   
0
UP DOWN
Mów mi Bisu:D


Pomóg³: 9 razy
Posty: 348
Przepraszam desain- to zapis fonetyczny (design) to znaczy projekt.
Aha Prepraszam najmocniej ¿e Pana obrazi³em. Powinienem napisaæ:
Czy móg³by Pan rozwinaæ swoj± wypowied¼? Proszê :grin: . No nie do przesady niech sie Pan ju¿ za takie cos nie obra¿a. Za to têpi± mnie nauczyciele. :cry:

Musze zmieniæ auto. Typowy charakter calibrowicza
 
 

rbfm 
Wys³any: 2008-01-12, 22:14   
0
UP DOWN

Pomóg³: 21 razy
Posty: 1890
Sk±d: Kraków
Cytat:

Przepraszam desain- to zapis fonetyczny (design) to znaczy projekt.


zapis fonetyczny slowa design to 'dizajn' jak juz cos.

skoncz juz z tym panem.
 

Bisuside14 
Wys³any: 2008-01-12, 22:18   
0
UP DOWN
Mów mi Bisu:D


Pomóg³: 9 razy
Posty: 348
Dobrze Proszê Pana :mrgreen: ¯artujê, ale nie obra¿aj siê RBFM za byle co bo to tylko by³a zwyk³a k³ótnia na forum. A ty siê przejmujesz, mo¿e ten kole¶ wogule nie skoñczy³ ¿adnej szko³y. (Mam 15 na karku :grin: )
  
 
 

rbfm 
Wys³any: 2008-01-12, 22:20   
0
UP DOWN

Pomóg³: 21 razy
Posty: 1890
Sk±d: Kraków
Bisuside14 napisa³/a:
mo¿e tek kole¶ wogule nie skoñczy³ ¿adnej szko³y


ktory koles?
 

Bisuside14 
Wys³any: 2008-01-12, 22:21   
0
UP DOWN
Mów mi Bisu:D


Pomóg³: 9 razy
Posty: 348
mówi³em o sobie jako jaki¶ "anonimowy kole¶" (to mo¿e byc ka¿dy) np. Bisuside14 :mrgreen:
 
 

online 
Wys³any: 2008-01-12, 22:43   
0
UP DOWN
MTGarage.

Pomóg³: 10 razy
Posty: 722
Sk±d: ¦l±sk - ¦wierklaniec
[...] k³óciæ siê mo¿na, ale n/t spraw zwi±zanych z lakiernictwem itp. sprawami :mrgreen: a nie o PLliterki :razz: Panowie, uwa¿am, ze powinni¶my zwracaæ sobie uwagi nt. b³êdów, sam MOD powinien poprawiaæ b³êdy w miarê mo¿liwo¶ci... Ale Facety: bez dziecinnych wyzwisk i przegadanek :D

@@ TOPIC:

to tak. pistolet Schneider za t± cenê by³ jak najbardziej ok. wali³ bardzo dobrze, ale za t± cenê mo¿e mo¿na kupiæ co¶ lepszego... sam nie wiem :roll:
_________________


Lakierowanie motocykli i skuterów!

www.bikepics.com/members/online/
 
 

Bisuside14 
Wys³any: 2008-01-12, 22:48   
0
UP DOWN
Mów mi Bisu:D


Pomóg³: 9 razy
Posty: 348
Ja potrafiê byæ mi³y pomocny, potrafie s³uchaæ, szybko siê uczê ale jak mnie kto¶ wkurzy to lec± obelgi, k³ótnie, dopiekliwe s³owa...Mnie nie obchodzi czy kto¶ skoñczy³ szko³e, studia, magistra, in¿yniera. Np. Taki wyk³adowca który jest powa¿any w szkole w pokoju nauczycielskim. Który siê wyró¿nia swoj± wiedz±, skoñczonymi szko³ami, studiami. Ale kiedy przychodzi na wyk³ad/lekcje i jego prowadzenie lekcji przebiega w nastêpuj±cy sposób "patrzcie jaki ja jestem m±dry" zamiast przeprowadziæ w nastêpuj±cy sposób "patrzcie jakie to ³atwe" to mnie taki "kto¶" za przeproszeniem gówno obchodzi ¿e ten "ktos skoñczy³ szko³y itp. dla mnie ten zadufany w sobie "kto¶" do którego nic nie mo¿na powiedziec ani poprawiæ, bo on ma zawsze racje. dla mnie on jest poprostu nikim. U mnie ma respekt trzeba sobie zapracowaæ. Mo¿e tym przybli¿y³em wam mój sposób patrzenia na ¶wiat. Pozdrawiam wszystkich :smile:

[ Dodano: 2008-01-12, 22:50 ]
Podajcie jakie¶ pistolety za t± cenê (a sheinder to faktycznie tyle pobiera powietrza??)
 
 

online 
Wys³any: 2008-01-12, 22:53   
0
UP DOWN
MTGarage.

Pomóg³: 10 razy
Posty: 722
Sk±d: ¦l±sk - ¦wierklaniec
ale twoj sposób patrzenia na swiat nie ma nic wspolnego z zasadami, jakie powinny obowi±zywaæ na forum. uwierz mi, jestesmy w podobnym wieku;] nikomu teraz winy nie przytaczam, poprostu trzeba skoñczyæ na tym forum z k³ótniami, a zacz±æ wymiany zdañ na poziomie :lol:

aha i tez jestem samoukiem :)
_________________


Lakierowanie motocykli i skuterów!

www.bikepics.com/members/online/
 
 

ixell
Wys³any: 2008-01-13, 02:34   
0
UP DOWN


Pomóg³: 4 razy
Posty: 283
Sk±d: Kalisz
tu masz karabinki ala SATA w cenie kapci :wink:
http://lakierowanko.info/viewtopic.php?t=727
_________________
ZOBACZ
http://www.allegro.pl/my_page.php?uid=7388319
http://www.allegro.pl/my_page.php?uid=3442968
www.autolakier.pl
 

online 
Wys³any: 2008-01-13, 08:49   
0
UP DOWN
MTGarage.

Pomóg³: 10 razy
Posty: 722
Sk±d: ¦l±sk - ¦wierklaniec
ixell napisa³/a:
tu masz karabinki ala SATA w cenie kapci :wink:
http://lakierowanko.info/viewtopic.php?t=727


sprawd¼ co z tym wy¶wietlaczem i napisz :) jak dzia³aj±. bo jesli bêdziesz je mia³ jeszcze na wiosne, to zapewne wezme tego "digitala" chodzby do podk³adu na spróbowanie :) )
_________________


Lakierowanie motocykli i skuterów!

www.bikepics.com/members/online/
 
 

Bisuside14 
Wys³any: 2008-01-13, 10:16   
0
UP DOWN
Mów mi Bisu:D


Pomóg³: 9 razy
Posty: 348
No wiêc dobra. Wszyscy och³oneli, k³ótnia zakoñczy³a siê wczoraj... Dzisiaj ju¿ inny dzieñ, a wiêc co polecacie bo tego jest troche.... Jak z t± podrób± saty :?: . 190z³ bez wy¶wietlacza to ca³kiem ca³kiem . A jak pasuj± czê¶ci od oryginalnej saty to moim zdaniem jest to samo co orygina³ tylko przez inn± firmê produkuj±ca i my¶le równie¿, ¿e zamiast tego z wy¶wietlaczem, kupiæ bez, a osobno zakupiæ manometr i odwadniacz . A ta podróbka to dok³adnie jakiego modelu :?:
Wiem co to znaczy LVLP, ale co to znaczy LVMP :?:

online, wiem ¿e jeste¶ samoukiem, gdzie¶ to kiedy¶ napisa³e¶ :wink: ty chyba masz 14lat :?:
Przeczyta³em teraz, ¿e jest to wska¼nik przep³ywu powietrza.
Jakie s± parametry tego pistoletów :?:
Który polecacie HVLP(niby 400l/min w oryginale) Czy "LVMP" co to znaczy i jakie s± jego parametry

Ixell sprzedajesz te saty??
 
 

marikk 
Wys³any: 2008-01-13, 10:58   
0
UP DOWN

Pomóg³: 3 razy
Posty: 249
Ja od niejednego lakiernika sie dowiedzia³em ¿e jako¶æ wykonania tych podróbek jest znacznie gorsza i ¿e na srebrnych bazach wy³a¿± na nich cienie wiêc co¶ w tym musi byæ wydaje mi siê ¿e lepszym wyj¶ciem bedzie daæ 400 PLN i kupiæ walcoma slim dostaje sie walizeczke do tego niewiem ale chyba sie nie przekonam do tych podrób
 

Bisuside14 
Wys³any: 2008-01-13, 11:05   
0
UP DOWN
Mów mi Bisu:D


Pomóg³: 9 razy
Posty: 348
Oj.. cos mi sie wydaje ¿e nie mam 400 na guna.

Ja moge ufaæ tylko wam je¶li chodzi pistolety, bo sam nie jestem lakiernikiem i posiadam 2 guny nadajace siê co najwyzej do podk³adu.

Co prawda obs³ugiwa³em juz pistolet ale nie lakierowa³em lakierami tylko æwiczy³em na starych przedmiotach(³opaty grabie) maluj±c olejna + nitro + pistolet z zestawu + pompka 24l 1,5kW :mrgreen: Normalnie lustro, klar piêknie siê rozla³ bez ¿adnej morki a ta per³a na ³opacie jest przepiêkna :mrgreen: (taki ¿arcik)
 
 

online 
Wys³any: 2008-01-13, 12:37   
0
UP DOWN
MTGarage.

Pomóg³: 10 razy
Posty: 722
Sk±d: ¦l±sk - ¦wierklaniec
Cytat:
online, wiem ¿e jeste¶ samoukiem, gdzie¶ to kiedy¶ napisa³e¶ ty chyba masz 14lat


troszke wiêcej :] kiedy¶ bylo 14;]

prawda jest taka, ze te podróby do niczego siê nie nadaj± na sensown± skale. s± dobre do nauki na pojedynczych elementach :] za ok 400 masz walcoma slim s czy star evo t ;]
_________________


Lakierowanie motocykli i skuterów!

www.bikepics.com/members/online/
 
 

Bisuside14 
Wys³any: 2008-01-13, 19:35   
0
UP DOWN
Mów mi Bisu:D


Pomóg³: 9 razy
Posty: 348
Wiem i leadera te¿, ale po kupnie migomatu nie mam ju¿ tyle kasy. My¶la³em o Star Evo T, Leader'ze, walcomie, ale nie mam kasy. Ja napewno nie bêde du¿o lakierowa³ (1 ca³e auto + jakie¶ dodatki) poprostu nie mam u siebie gara¿u (mam ale nie jaki¶ du¿y, troszê trzeba dreptaæ itp. pozatym nie mam tutaæ sprzêtu) Chce co¶ kupic w tym przedziale cenowym, ma³e zapotrzebowanie powietrza i chyba nie hvlp bo nie mam ¿adnego wyci±gu (auto chce polakierowaæ w nastêpuj±cy sposób [gara¿ 6x4 i bardzo wysoki ] rozm±towac wszystko co siê da i polakierowaæ osobno auto wprowadziæ ty³em i lakierowaæ).
 
 

Bodzio 
Wys³any: 2008-01-13, 19:57   
0
UP DOWN
--B_C_G--


Pomóg³: 9 razy
Posty: 405
Sk±d: lubuskie
Co do kasowania postów.... to mia³em nadziejê ¿e to bêdzie jeden normalny temat, bez k³ótni... a tu siê okazuje ¿e musia³bym kasowaæ wiêcej ni¿ zostawiaæ.... po prostu brak s³ów.

Ps. nie komentowaæ tego, bo d³ugo te posty i tak nie bêd± hehe :P i proszê w koñcu ZACZ¡Æ ROZMAWIAæ JAK NORMALNI POLSCY OBYWATELE, A NIE JAK DRESIARZE Z WINEM POD BLOKIEM..... Taka moja pro¶ba... :cool:
_________________
http://img714.imageshack....p?id=aa001z.jpg
 
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Warsztat

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - manga