Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
PROJEKTER
Wys³any: 2013-04-08, 15:14   
0
UP DOWN


Pomóg³: 15 razy
Posty: 1838
Sk±d: MODULAR - equipment
Dementor napisa³/a:
ups, chwila nieuwagi i ju¿ cz³owieka omin± ciekawe akcje :/ no to sie musia³o tu podziaæ ¿e a¿ admin zareagowa³

Te¿ ubolewam, bo niestety przegapi³em te ... straszne, ohydne, posty pe³ne jadu ...
Mo¿e jaki¶ ¶mietnik z czasowym dostêpem w celu nadrobienia zaleg³o¶ci ... a nie od razu "Delete" :D
_________________
Chcesz wiedzieæ wiêcej ? ... projekter@projekter.pl
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2013-04-08, 18:13   
0
UP DOWN

Pomóg³: 40 razy
Posty: 3753
PROJEKTER napisa³/a:
te ... straszne, ohydne, posty pe³ne jadu ...


No co ty?
Przecie¿ nie by³o tam ostatnio nic Twojego. :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

PROJEKTER
Wys³any: 2013-04-08, 21:38   
0
UP DOWN


Pomóg³: 15 razy
Posty: 1838
Sk±d: MODULAR - equipment
Tym bardziej jestem ciekaw ... kto mnie tu przebija inteligencj± emocjonaln± :D
_________________
Chcesz wiedzieæ wiêcej ? ... projekter@projekter.pl
 

Siekiera
Wys³any: 2013-04-08, 21:46   
0
UP DOWN


Pomóg³: 10 razy
Posty: 988
gugun napisa³/a:
...skoro ty mi wywalasz moje tematy o tak sobie bez zadnych wyjasnien i konsultacji,bo chyba tez mi sie cos nalezy co nie???


Mo¿e to nie moja sprawa ale jak to rozumieæ? My¶la³em ¿e to temat polykara :roll:

PS.
Po napisaniu tego postu pomy¶la³em, ¿e zaraz znowu wywo³am awanturke. @Gugun jak nie chcesz nie odpowiadaj i nie krzycz na mnie
 

trze¼wy inaczej
Wys³any: 2013-04-10, 15:28   
0
UP DOWN


Pomóg³: 10 razy
Posty: 950
Wieje nud± Panowie :!:
_________________
¯ycie jest zbyt krótkie ¿eby je¼dziæ Dieslem...
 

okoñ
Wys³any: 2013-04-10, 20:28   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 293
Bo nikt nie dra¿ni Projektera ;)
 

Dementor
Wys³any: 2013-04-10, 22:01   
0
UP DOWN


Posty: 364
A pamiêtecie jak przed wywaleniem poprzedniego tematu zrobi³em test googli o polykarze i BKP? :cool:

no to wtedy znalaz³em cos jeszcze tylko juz nie zd±¿y³em wrzuciæ, BKP znalaz³o siê na celowniku street view :D

http://maps.google.pl/map...ved=0CAsQ_AUoAg
 

Benos77
Wys³any: 2013-04-10, 22:18   
0
UP DOWN

Posty: 133
Sk±d: Szczecin
Tak bym powiedzia³ raczej...kameralnie :shock:
 

Dementor
Wys³any: 2013-04-10, 22:27   
0
UP DOWN


Posty: 364
kurde, jednak internet to potê¿ne narzêdzie, kilka klików i ju¿ siê czujesz jak by¶ tam by³
 

Dementor
Wys³any: 2013-04-10, 22:41   
0
UP DOWN


Posty: 364
sorry za OT ale to fajna zabawa, np. Lechler to ju¿ ma siê czym pochwaliæ :D

http://maps.google.pl/map...+17++22100+Como
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2013-04-11, 00:49   
0
UP DOWN

Pomóg³: 40 razy
Posty: 3753
Benos77 napisa³/a:
Tak bym powiedzia³ raczej...kameralnie

Co mam powiedzieæ?
Novol te¿ w gara¿u zaczyna³. :spoko:
Za 20 lat to bedzie potêga... powaga. :D
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

Siekiera
Wys³any: 2013-04-11, 09:36   
0
UP DOWN


Pomóg³: 10 razy
Posty: 988
No, dok³adnie a mo¿e jeszcze szybciej bo Novol zaczyna³ w innych czasach, nie by³o takiej otwarto¶ci na ¶wiat a spo³eczeñstwo by³o zdecydowanie mniej zamo¿ne. Mo¿e sie te¿ tak zdarzyæ ¿e zapuka do nich jaki¶ Pan i przedstawi siê jako np. General Manager Central Europe Akzo Nobel i po³o¿y ciekawe papiery na stó³ :tak: a za 10 miesiêcy przenios± siê do nowiu¶kiego budynku ze szklan± elewacj± i du¿ym centrum szkoleniowym.
Takiego scenariusza nie mo¿na wykluczyæ. Firma ma produkty na dobrym poziomie technologicznym i jest ju¿ ciekawym k±skiem dla innych.

Aferka na forum nie posz³a o sam± firmê BKP tylko tak naprawdê o jej dystrybutora na Polskê, który od pocz±tku popada³ w konflikty nie potrafi±c znale¼æ odpowiedniego sposobu komunikowania siê ze wszystkimi u¿ytkownikami a tylko z czê¶ci±.
Tym sposobem zdoby³ trochê rynku dla BKP ale my¶lê, ¿e nie o to chodzi³o czeskiej firmie, i bez tego szumu znalaz³aby swoje miejsce w Polsce. Ju¿ dawno pisa³em ¿e teraz jest w³a¶nie dobry czas dla takich ma³ych marek ale sposób w jaki siê to robi ma bardzo du¿e znaczenie a nie wszyscy to zdaje siê ³api± :sciana:
 

glover
Wys³any: 2013-04-11, 22:56   
0
UP DOWN

Pomóg³: 7 razy
Posty: 303
Cze¶æ @Siekiera, co tu siê sta³o?
 

Siekiera
Wys³any: 2013-04-12, 22:54   
0
UP DOWN


Pomóg³: 10 razy
Posty: 988
Jak to co? Ma³a ró¿nica zdañ, nerwy pu¶ci³y, wpad³ admin i przycisn±³ magiczny przycisk :D
 

glover
Wys³any: 2013-04-12, 23:26   
0
UP DOWN

Pomóg³: 7 razy
Posty: 303
Jasne :roll:
 

POLYKAR.PL
[Usuniêty]
Wys³any: 2013-04-16, 20:42   

Siekiera napisa³/a:
Firma ma produkty na dobrym poziomie technologicznym i jest ju¿ ciekawym k±skiem dla innych.
jak mi³o popatrzeæ na renesans wypowiedzi kolegi ... jeszcze niedawno pisa³ kolega , ¿e cyt. " sza³u nie ma " ... ale zawsze milszy jeden nawrócony jak stu wierz±cych ^^
 

Siekiera
Wys³any: 2013-04-16, 23:34   
0
UP DOWN


Pomóg³: 10 razy
Posty: 988
Nie wiedzia³em ¿e jestem taki cenny ;P
 

POLYKAR.PL
[Usuniêty]
Wys³any: 2013-04-19, 20:34   

Cenny ? No jeste¶ , jeste¶ ... jak nie ma komu pochwaliæ trzeba zrobiæ to samemu :shock:
A gdzie Twój nietrze¼wy kolega ... pisa³ , pisa³ a¿ ... przesta³ :blee:
 

gugun 
Wys³any: 2013-04-20, 13:04   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
POLYKAR.PL napisa³/a:
A gdzie Twój nietrze¼wy kolega
kaca leczy ^^ ^^ ^^ :spoko:
 
 

POLYKAR.PL
[Usuniêty]
Wys³any: 2013-04-29, 19:42   

gugun napisa³/a:
kaca leczy ^^ ^^ ^^ :spoko:


Kac kacem ... ale przysz³a pora na Telesfora ( dla dzieci i nie rozkminiaj±cych tematu - by³a dawno , dawno temu taka bajka w TVP ) ... :D
Co Pañstwo powiecie na dwukomponentowy grunto-wype³niacz ? :cool:
Zalety izolatora w po³±czeniu z klasycznym wype³niaczem akrylowym .... Czy rzecz warta jest dalszej pracy w laboratorium , testów i w cholere zainwestowanej kasy ? :idea:
 

POLYKAR.PL
[Usuniêty]
Wys³any: 2013-05-10, 21:05   

Nooo , czeka³em na opinie o 2K grunto-wype³niaczu ... nie doczeka³em siê ... :(
Wiêc teraz z innej mañki : szpachla carbon fiber - zamiast w³ókna szklanego jest w³ókno wêglowe .
Co¶ w tym temacie macie Panowie ( Panie ) fachowcy do powiedzenia ?
 

pawel1108 
Wys³any: 2013-05-10, 21:11   
0
UP DOWN

Pomóg³: 20 razy
Posty: 960
Sk±d: Wroc³aw
POLYKAR.PL napisa³/a:
Co¶ w tym temacie macie Panowie ( Panie ) fachowcy do powiedzenia ?

Yhmmm ja ju¿ mówi³em, ¿e nie mam nic do powiedzenia ale po te¶cie chêtnie siê wypowiem :)
_________________
www.lakiernik-wroclaw.eu
 

POLYKAR.PL
[Usuniêty]
Wys³any: 2013-05-10, 21:15   

pawel1108 napisa³/a:
Yhmmm ja ju¿ mówi³em, ¿e nie mam nic do powiedzenia ale po te¶cie chêtnie siê wypowiem :)


sugerujesz kolego @pawe³1108 darmowe próbki ??? ju¿ siê wyleczy³em :D
 

YAMAHER
Wys³any: 2013-05-10, 21:22   
0
UP DOWN


Pomóg³: 7 razy
Posty: 1975
No najwyzszej jakosci bedzie szpachla :D !! To Bogutek juz masz taka w ofercie :D ?
 

pawel1108 
Wys³any: 2013-05-10, 21:35   
0
UP DOWN

Pomóg³: 20 razy
Posty: 960
Sk±d: Wroc³aw
POLYKAR.PL napisa³/a:

sugerujesz kolego @pawe³1108 darmowe próbki ???

:nie: :nie: ,dlaczego? Chêtnie nabêdê drog± kupna i wypróbujê :)
_________________
www.lakiernik-wroclaw.eu
 

POLYKAR.PL
[Usuniêty]
Wys³any: 2013-05-10, 21:43   

no to luz :spoko:
mam nadziejê , ¿e tak jak pozosta³e materia³y POLYkar - szpachla carbon utrzyma wysoki poziom :spoko:
 

YAMAHER
Wys³any: 2013-05-10, 21:45   
0
UP DOWN


Pomóg³: 7 razy
Posty: 1975
Kiedy w ofercie bedzie zywica epoxydowa i carbonik ciety z rolki :) ?
 

pawel1108 
Wys³any: 2013-05-10, 21:51   
0
UP DOWN

Pomóg³: 20 razy
Posty: 960
Sk±d: Wroc³aw
Cytat:
Kiedy w ofercie bedzie zywica epoxydowa i carbonik ciety z rolki :) ?

Jak Kolega Yamaher polakieruje co¶ z ³adn± strukturk± i nie bêdzie psu³ lakieru bezbarwnego papiurem 2000 ;)
;P
_________________
www.lakiernik-wroclaw.eu
 

YAMAHER
Wys³any: 2013-05-10, 22:11   
0
UP DOWN


Pomóg³: 7 razy
Posty: 1975
No jak bedzie SATKA to sie postaram 4 U :) zeby by³a idelana strukturKA na ca³ym elemencie :D ok ?

A swoja droga co bym nie zrobil to kocham lustro a nie more :D Na fluence na tym go.wnie mam taka more ze to wola o pomste do nieba. :D
 

pawel1108 
Wys³any: 2013-05-10, 22:17   
0
UP DOWN

Pomóg³: 20 razy
Posty: 960
Sk±d: Wroc³aw
Cytat:
No jak bedzie SATKA to sie postaram 4 U :)

to ja bêdê czeka³, tylko ¶piesz siê bo ja ju¿ nie mam 15 lat ^^
_________________
www.lakiernik-wroclaw.eu
 

SYBORG 
Wys³any: 2013-05-11, 21:48   
0
UP DOWN

Posty: 53
Sk±d: cz-wa /Konopiska
ja jestem diekawy tych nowosci bogutka zobaczymy ale raczej napewno bedzie kolejnym chitem z polykara :D
 

okoñ
Wys³any: 2013-05-11, 22:34   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 293
Gorzej jak wychodzi p³acz±ce lustro :x:
 

POLYKAR.PL
[Usuniêty]
Wys³any: 2013-05-16, 09:22   

Mi³o mi poinformowaæ forumowiczów o nowej promocji na produkty . Zapraszam na www.polykar.pl - zak³adka "Odbiorcy detaliczni" .
 

POLYKAR.PL
[Usuniêty]
Wys³any: 2013-05-21, 21:54   

Kilka dni temu przeprowadzi³em korespondencjê mailow± z pewn± osob± , której z oczywistych wzglêdów nie ujawniê . Korespondencja ta zakoñczy³a siê otrzymaniem przeze mnie wiadomo¶ci o tre¶ci jak poni¿ej . Mi³ej lektury ;)

" Panie Sikora.
Oczywi¶cie szanuje Pana zdanie aczkolwiek siê z nim nie zgadzam. S±dzê, ¿e jest to wystarczaj±cy powód do tego aby wytoczy³ mi Pan proces s±dowy w którym udowodni mi Pan bycie "[...]" i skieruje na d³ugi odpoczynek w odosobnieniu. Inaczej, bêdê twierdzi³ uparcie, ¿e nie jestem [...] i nie przekona mnie Pan, ¿e jest inaczej, a Pañskie twierdzenia traktuje jako niczym nieudowodnione.
Przypominam te¿, ¿e firma GOOGLE jest narzêdziem s³u¿±cym propagacji i szerzenia przeze mnie odmiennego ni¿ Pañskie zdania. S±dzê, ¿e p³yn±c nurtem pomarañczowej rewolucji powinien Pan pozwaæ firmê GOOGLE, jako po¶rednika w propagacji opinii sprzecznych z Pañskimi a wiêc niew³a¶ciwych i wysoce szkodliwych spo³ecznie.
Taki proces by³by dla Pana ogromn± reklam± na miarê czo³owego wydarzenia w serwisach informacyjnych. Wtedy w krótkim wywiadzie przed sal± rozpraw, móg³by Pan oznajmiæ ¶wiatu czym jest pomarañczowa rewolucja.
Otworzy³oby to dla Pana nowe, dot±d nieznane horyzonty.
Oczami wyobra¼ni widzê nowy program w TVN Turbo a potem w National Geographic i BBC "Pomarañczowe owulacje - orange ovulation", gdzie przebrany za przekrojon± w po³owie pomarañcze, wchodzi Pan do warsztatów lakierniczych, rzuca puszkami po zak³adzie, to ¼le, tamto ¼le, a tu tragicznie. Syf, wszêdzie syf!!! Musimy to zmieniæ!!!! Tak nie mo¿na pracowaæ!!!!
Rewolucja w gara¿ach sprawia, ¿e terminy do¶æ szybko wyd³u¿aj± siê do 6 miesiêcy a stawka za element wzrasta ze 130z³ do 500. Sata umieszcza te warsztaty na li¶cie strategicznych klientów, przydzielaj±c im opiekunów. Z zazdro¶ci± ogl±dam wywiad z Panem w Top Gear gdzie Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May, ze zdumieniem s³uchaj± o Pañskim sukcesie, a Clarkson z charakterystyczn± dla siebie ironi±, zadaje pytanie - nie gor±co Panu w tej pomarañczy?
Proszê siê zastanowiæ Panie Sikora. W tym szaleñstwie jest metoda!
Pozdrawiam
"

Dla osoby , która trafnie wska¿e nadawcê tego tekstu firma POLYkar.pl ufundowa³a nagrodê w postaci czeskich szpachli :D

Zaznaczam , ¿e nadawca nie zastrzeg³ poufno¶ci korespondencji , a ja , jako jej odbiorca mogê dowolnie rozporz±dzaæ jej tre¶ci± .
 

grzechoo2008 
Wys³any: 2013-05-21, 22:07   
0
UP DOWN

Pomóg³: 4 razy
Posty: 377
Sk±d: kuj-pom
^^ ^^ ^^ ^^
Po kilku linijkach ju¿ nie mia³em w±tpliwo¶ci kto jest autorem maila, pan R. przeszed³ do indywidualnej korespondencji :x:
Czyli mimo wszystko topór wojenny jednak nie zosta³ zakopany ;)
 
 

Miki
Wys³any: 2013-05-21, 22:09   
0
UP DOWN

Pomóg³: 10 razy
Posty: 523
No co¶ takiego to tylko Robert G. móg³ naskrobaæ :D
_________________
Mart-Dent
 

mariucha755
Wys³any: 2013-05-22, 08:00   
0
UP DOWN

Posty: 7
witam wszystkich orientuje siê kto¶ mo¿e czy jaka¶ firma szuka handlowca bran¿a lakiernicza np na pomorze interesuje mnie zmiana pracodawcy
 

trze¼wy inaczej
Wys³any: 2013-05-22, 10:37   
+2
UP DOWN


Pomóg³: 10 razy
Posty: 950
TO JA jestem autorem zamieszczonego maila. Zagadka rozwi±zana.

Na pocz±tku odniosê siê do ostatniego zdania w po¶cie cytuj±cym mój mail.
To, ¿e nie zabroni³em Panu publikacji korespondencji, nie oznacza, ¿e ma Pan do tego prawo. Aby tak mog³o byæ, muszê wyraziæ na to zgodê. A ja jej nie wyra¿am.

Od pewnego czasu nie zgadzamy siê z Polykarem w jednej kwestii, st±d prywatna korespondencja.
Nie maj±c ju¿ rzeczowych kontrargumentów, Polykar u¿y³ w mailu inwektywy pod moim adresem, zamiast wykazaæ, ¿e nie mam racji.

Owa inwektywa zosta³a wykropkowana w zacytowanym tek¶cie.

Jako, ¿e nie mam wprawy we w³adaniu doro¿karskim jêzykiem, w ramach riposty pozwoli³em sobie na nieco ironiczny komentarz pod adresem autora obra¿aj±cego mnie maila podsumowuj±c moj± wizjê pomarañczowej rewolucji.
Nie s±dzê abym mia³ siê z czego t³umaczyæ, bo to prywatna korespondencja, ale zdecydowa³em zabraæ g³os po to, aby ka¿dy u¿ytkownik ma swoje zdanie na temat tego, ¿e walce z oponentem u¿ywa siê wszystkich metod. Nie do koñca etycznych i eleganckich

NIE ZAMIESZCZA SIÊ PRYWATNEJ KORESPONDENCJI OPONENTÓW I NIE ROBI KONKURSÓW -ZGADNIJ KTO TO- dostaniesz szpachle!!!!

Forum to narzêdzie do dyskusji w szerokim gronie, wymiany opinii, s³u¿enia pomoc± i rad± i rozwi±zywanie problemów. Nie mo¿e byæ narzêdziem do walki z przeciwnikiem bo on ma inne zdanie! Nie ¿yjemy w Korei :!:

Pamiêtamy wszyscy dynamiczny rozwój ostatnich godzin ¿ycia poprzedniego tematu PRODUKTY POLYKAR. Pojawili siê wtedy oponenci pomarañczowej rewolucji, i mia³o doj¶æ do porównania produktów z rodzimymi producentami. Po roku obecno¶ci i 12 stronach wymiany pogl±dów, temat zosta³ nagle zdjêty. Nikt nie wiedzia³ z jakiego powodu. Polykar cynicznie apelowa³ do administratora o przywrócenie tematu, udaj±c , ¿e nie wie co siê z nim sta³o! Powód zdjêcia tematu do¶æ rzeczowo wyja¶ni³ admin w swoim obszernym i wymownym po¶cie.
Do dzi¶ polykar nie odniós³ siê do swojego bulwersuj±cego zachowania, a uwa¿am, ¿e z szacunku dla nas, ludzi którzy pisz± na forum, powinien to uczyniæ. Zamiast tego, idzie dalej przyjêt± strategi± która przeobra¿a siê powoli w akcjê marketingowo-cenzuraln±.

Jak mamy g³osiæ swoje opinie, w sytuacji kiedy wp³ywa siê na u¿ytkowników forum strasz±c ich s±dami, straszy siê s±dami admina po to aby zdj±³ temat bo idzie w innym ni¿ propaguj±cym polykara kierunku, zamieszcza siê prywatn± korespondencjê urz±dzaj±c konkurs, i wreszcie kiedy wysy³a siê do oponentów maile szukaj±c "czego¶" co mo¿na potem wykorzystaæ???
 

Sw.Piotrek 
Wys³any: 2013-05-22, 13:09   
-1
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 635
Sk±d: £ód¼
W sumie to o co siê spieracie :?: O jako¶æ produktów :?: o sposób marketingu :?:

P.S. Je¿eli macie siê znów k³óciæ, to nie odpowiadajcie na moje pytanie ;)
_________________
http://niezalezna.pl/
 

gugun 
Wys³any: 2013-05-22, 13:46   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
Sw.Piotrek napisa³/a:
W sumie to o co siê spieracie
zeby oni to wiedzieli... :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
 
 

Miki
Wys³any: 2013-05-22, 14:38   
0
UP DOWN

Pomóg³: 10 razy
Posty: 523
trze¼wy inaczej powinien teraz otrzymaæ czesk± szpachlê. :D Ale tak na serio, to ¿adna akcja produktów polykar nie robi na mnie wra¿enia i na 100% nigdy nie zrobi. Bo, nie podoba mi siê nazwa, nie podoba mi siê opakowanie, nie podoba mi siê polityka marketingowa bogutka. ^^ :tancze:
_________________
Mart-Dent
 

POLYKAR.PL
[Usuniêty]
Wys³any: 2013-06-01, 22:47   

Zapraszam do dzia³u "promocje,rabaty,wyprzeda¿e" na dole stronki ... Tam info o kolejnej promocji POLYkar.pl
 

Dementor
Wys³any: 2013-06-02, 20:54   
0
UP DOWN


Posty: 364
trze¼wy inaczej napisa³/a:
TO JA jestem autorem zamieszczonego maila. Zagadka rozwi±zana.


Jestem Twoim fanem, masz ch³opie dar ^^
 

trze¼wy inaczej
Wys³any: 2013-06-03, 01:01   
+1
UP DOWN


Pomóg³: 10 razy
Posty: 950
Dementor napisa³/a:
trze¼wy inaczej napisa³/a:
TO JA jestem autorem zamieszczonego maila. Zagadka rozwi±zana.


Jestem Twoim fanem, masz ch³opie dar ^^


Jak chcesz, to wy¶lê Ci zdjêcie z dedykacj± :cool:
 

Miki
Wys³any: 2013-06-03, 09:11   
0
UP DOWN

Pomóg³: 10 razy
Posty: 523
trze¼wy inaczej, a otrzyma³e¶ ju¿ t± czesk± szpachlê, czy prowadz±cy konkurs wycofa³ siê z oferty? :rotfl:
_________________
Mart-Dent
 

Dumel19
Wys³any: 2013-06-03, 17:30   
0
UP DOWN

Pomóg³: 5 razy
Posty: 397
Sk±d: LKR
Panowie co wy palicie??? bo mój stuf chyba nie dorasta waszemu :D :spoko:
 
 

Siekiera
Wys³any: 2013-06-03, 19:21   
0
UP DOWN


Pomóg³: 10 razy
Posty: 988
A mnie ciekawi po co @Polykar ujawnia na forum prywatn± korespondencjê i to jeszcze nie kompletn± tylko jeden wybrany mail?
By³a cisza w temacie a¿ tu nagle sruuu i zesra³o sie, klocek postawiony :blee:

Czy¿by interes nie szed³ i trzeba temat rozruszaæ? Takie publiczne pranie prywatnych fekaliów skoñczy siê tak jak poprzednie brodzenie w szambie.
 

trze¼wy inaczej
Wys³any: 2013-06-04, 11:30   
0
UP DOWN


Pomóg³: 10 razy
Posty: 950
Nie dosta³em szpachli. Widaæ nie spe³ni³em warunków konkursu.

@Siekiera- jak pewnie jest Ci wiadome, cytuj±c selektywnie wybrane maile czy fragmenty wypowiedzi, mo¿na dowolnie kreowaæ rzeczywisto¶æ w oczach szanownych forumowiczów. To owa socjotechnika, o której wspominali¶my w usuniêtym przez admina w±tku -PRODUKTY POLYKAR.
Jako ten niepokorny, który mia³ czelno¶æ poddaæ pod w±tpienie prawdziwo¶æ mitu pomarañczowej rewolucji, dla przyk³adu zosta³em brutalnie obdarty z godno¶ci i prywatno¶ci poprzez publikacjê mojego mocno kompromituj±cego mnie maila :blee:

Pewnie taki cel przy¶wieca³, umieszczeniu tego maila na forum. Ale chyba ten cel nie zosta³ osi±gniêty, bo wydaje mi siê, ¿e to nie zemnie ¶miej± siê forumowicze czytaj±c o pomarañczowych owulacjach.

Polykar nie zamie¶ci ca³o¶ci korespondencji, nie tylko z powodu braku kultury osobistej która mocno siê w nich przejawia. Porusza w nim kwestie które opublikowane na forum, by³yby granatem wrzuconym do szamba.

Nie interesuje mnie przepychanie o to kto ma d³u¿sze rêce, kto szybciej biega i czyj s±siad wiêcej pije. Lubie rzeczow± dyskusjê popart± testami. Niestety w prywatnej korespondencji z Polykarem, nie mog³em na ni± liczyæ. Obra¿anie mnie, nie jest sposobem do dyskusji. Zdarza³o siê, ¿e przyznawa³em racjê oponentowi - bo mia³ racjê, a nie dlatego, ¿e mnie wyzwa³.

Uwa¿am temat publikacji mojego maila za zamkniêty.
U¿ytkownikom forum natomiast, powinno daæ do my¶lenia to co siê sta³o.
Skoro kto¶ kto chce sprawdziæ mit pomarañczowej rewolucji, jest napiêtnowany w ró¿ny sposób, usuwa siê roczny temat, to znaczy co co¶ jest nie tak!

Nie twierdze, ¿e to s± z³e produkty. S± dobre, porównywalne z naszymi rodzimymi, ale dro¿sze. S³ysz±c o klarze 565 który mia³ byæ jak klar Polykar HS 2:1, ogarn±³ mnie ¶miech. Wypowiada siê na ten temat, dziecko R-M. Ta wypowied¼ jest tak samo prawdziwa jak opinia cz³onka polskiego zwi±zku niewidomych o tym czy dany lakiernik dobrze cieniuje srebrne kolory czy nie.

Jak chce siê Pan umocniæ mit pomarañczowej rewolucji, to poprzez test produktów Polykar z odpowiednimi cenowo produktami Novola, Profixa i Trotona, nie w taki sposób jak czyni Pan to obecnie.

Zabra³em g³os w dyskusji o Polykarze po to aby sprowokowaæ subiektywny test produktów, i propozycjê swoj± niniejszym ponawiam. Kto jest chêtny?
 

POLYKAR.PL
[Usuniêty]
Wys³any: 2013-06-08, 22:44   

Siekiera napisa³/a:
A mnie ciekawi po co @Polykar ujawnia na forum prywatn± korespondencjê i to jeszcze nie kompletn± tylko jeden wybrany mail?


"Po co" to siê nogi , je¶li ju¿ to "dlaczego" ....

A ten mail jest tak prywatny jak Ty kolego ...
 

Miki
Wys³any: 2013-06-08, 23:51   
0
UP DOWN

Pomóg³: 10 razy
Posty: 523
Czy¿by nerwy puszcza³y hehehe?
_________________
Mart-Dent
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Technologia i materia³y

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - anime