Szukaj FAQ Album



Przesuniêty przez: Nokia 2013-04-08, 22:33
Autor Wiadomo¶æ
trze¼wy inaczej
Wys³any: 2013-04-08, 19:46   Sprzedam mieszalnik APP


Posty: 950
Witam. Robiê ma³± reorganizacjê w mieszalni i oferujê do sprzeda¿y komplet pigmentów bazowych APP wraz z mieszad³ami oraz kompletny kolorbox z ostatnimi uaktualnieniami. Program, te¿ bêdzie.
Je¿eli kto¶ ma ramê i wagê z innego systemu, ma gotowy ca³kiem przyzwoity system za niewielkie pieni±dze. Do koñca tygodnia pracujemy na tym systemie wiêc nie wiem ile bêdzie pigmentów. Oferowane przedmioty stanowi± moj± w³asno¶æ. Maj±c je na w³asno¶æ, nie muszê robiæ targetów i podobnie bêdzie w przypadku szczê¶liwego nabywcy.
Szczegó³y na PW. Wystawiam FV.




Temat zosta³ przeniesiony do odpowiedniego dzia³u. Proszê na przysz³o¶æ umieszczaæ tego typu og³oszenia w odpowiednich dzia³ach.
 

trze¼wy inaczej
Wys³any: 2013-04-10, 09:46   


Posty: 950
W za³±czeniu fotki
 

Dementor
Wys³any: 2013-04-10, 10:09   


Posty: 364
Fajne fotki ale ta druga jest wyjeb.sta ;) na pierwszy rzut oka wygl±da jakby te pigmenty sta³y w.... lodówce :x:

Sorki za ma³y OT ale nie mog³em siê powstrzymaæ. Czemu w tym temacie co kolega pyta o APP nie da³es linka? Ja dam.
 

trze¼wy inaczej
Wys³any: 2013-04-10, 13:42   


Posty: 950
Dementor napisa³/a:
Czemu w tym temacie co kolega pyta o APP nie da³es linka? Ja dam

Dziêkujê:)
_________________
¯ycie jest zbyt krótkie ¿eby je¼dziæ Dieslem...
 

trze¼wy inaczej
Wys³any: 2013-04-10, 16:22   


Posty: 950
Odpowiadaj±c na pytania na PW.
Jest mo¿liwo¶æ sprzedania samego kolorboxu z mieszad³ami. W przypadku zakupu z pigmentami, za pigmenty chcia³bym 60% ich warto¶ci. Poniewa¿ mieszalnik nadal pracuje, ilo¶æ pigmentów zmniejsza siê dlatego nie jestem w stanie podaæ wi±¿±cej kwoty. Za tydzieñ w pi±tek bêdê wiedzia³ dok³adnie - ile i po ile :spoko:
_________________
¯ycie jest zbyt krótkie ¿eby je¼dziæ Dieslem...
 

trze¼wy inaczej
Wys³any: 2013-04-22, 15:34   


Posty: 950
Mieszalnik sprzedany. Dziêkujê za zainteresowanie.
_________________
¯ycie jest zbyt krótkie ¿eby je¼dziæ Dieslem...
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » POZOSTA£E » Og³oszenia » Rodzaj og³oszenia » Sprzedam

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czników na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group