Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
hamir 
Wys³any: 2013-04-12, 10:56   1001 patentów,czyli Polak potrafi!
0
UP DOWN

Pomóg³: 4 razy
Posty: 754
Sk±d: Astana
Panowie,zapraszam do wstawiania pomys³ów :idea:

Projekter napisa³;Hity Forum :

1. Ten powy¿ej .... filtr powietrza z ga¶nicy i pampersa z drugim wk³adem ze ¯wirka i Muchomorka

2. Wentylacja z wiatraka od ch³odnicy samochodowej zasilanego z akumulatora w ruroci±gu z puszek 25 l po lakierze

3. Osuszacz powietrza ze zwiniêtej rurki w wiadrze z zimn± wod±

4. Sico z zestawem naprawczym SATA

5. Deska z przybitymi gwo¼dziem ... deklami od s³oików ( od spodu ) + s³oiki jako podwieszane pojemniczki na ¶rubki

6. pomieszczenie pieca typu koza z wentylatorem i dziurami w ¶cianie do lakierni udaj±ce wymiennik ciep³a kabiny lakierniczej

7. Wentylacja przeci±gowa ... otwarte drzwi i okna

moja propzycja to;

8.Firanka w bramie gara¿owej,jako filtr przed muchami i komarami

9.pistolet na odkurzacz z "podwieszanym s³ojem"

10.kompresor z agregatu z lodówki

jesli uzbiera sie wiêcej propozycji;nastapi publikacja :cool: nowego podrecznika....
 

glover
Wys³any: 2013-04-12, 11:14   
0
UP DOWN

Pomóg³: 7 razy
Posty: 303
Panowie, takiej zajeb.stej sprê¿areczki to nikt z was pewnie nie widzia³ i my¶lê ¿e nikt mnie nie przebije jeszcze przez d³ugi czas w kategorii patentów ^^ ^^

20110812176.jpg
Plik ¶ci±gniêto 195 raz(y) 633.82 KB

20110812177.jpg
Plik ¶ci±gniêto 574 raz(y) 1019.68 KB

 

hamir 
Wys³any: 2013-04-12, 11:21   
0
UP DOWN

Pomóg³: 4 razy
Posty: 754
Sk±d: Astana
http://www.youtube.com/watch?v=aHgEVCvd9OE

Jakiej firmy ta PRZY£BICA? ^^
 

juny 
Wys³any: 2013-04-12, 13:44   
0
UP DOWN


Pomóg³: 20 razy
Posty: 2384
Sk±d: Ostrów WLKP
O kurde ta sprê¿arka jest lepsza od transformersa kolegi :
http://lakierowanko.info/download.php?id=4017
http://lakierowanko.info/download.php?id=4013
_________________

 

lukas
Wys³any: 2013-04-12, 22:25   
0
UP DOWN


Pomóg³: 5 razy
Posty: 339
WOW :spoko: nie¼le sie ch³opaki napracowali przy tych kompresorkach
 

juny 
Wys³any: 2013-04-12, 22:27   
0
UP DOWN


Pomóg³: 20 razy
Posty: 2384
Sk±d: Ostrów WLKP
^^
_________________

 

Siekiera
Wys³any: 2013-04-12, 22:45   
0
UP DOWN


Pomóg³: 10 razy
Posty: 988
Oooooo fuck :x: ten kompresor co kolega @glover wstawi³ to z jakiego¶ zi³a czy kraz-a??? Wa¿y pewnie ze 200 kilo ^^
 

juny 
Wys³any: 2013-04-12, 22:46   
0
UP DOWN


Pomóg³: 20 razy
Posty: 2384
Sk±d: Ostrów WLKP
A to wydajno¶æ taka ¿e ja pier*dole ^^
_________________

 

Siekiera
Wys³any: 2013-04-12, 23:01   
0
UP DOWN


Pomóg³: 10 razy
Posty: 988
ale jakie ch³odzenie, o w dup.e :shock:
 

juny 
Wys³any: 2013-04-12, 23:02   
0
UP DOWN


Pomóg³: 20 razy
Posty: 2384
Sk±d: Ostrów WLKP
No hahaha
_________________

 

juny 
Wys³any: 2013-04-12, 23:02   
0
UP DOWN


Pomóg³: 20 razy
Posty: 2384
Sk±d: Ostrów WLKP
i 3 Zbiorniki to ta ma³a sprezareczka ma dosyc :D
_________________

 

Siekiera
Wys³any: 2013-04-12, 23:03   
0
UP DOWN


Pomóg³: 10 razy
Posty: 988
ja tez mam gdzies w kompie zdjêcie ciekawego modelu, zaraz poszukam
 

Siekiera
Wys³any: 2013-04-12, 23:05   
0
UP DOWN


Pomóg³: 10 razy
Posty: 988
no jest ale startu nie ma do tamtej ^^

2263959200_1305573542.jpg
Plik ¶ci±gniêto 431 raz(y) 1.33 MB

 

juny 
Wys³any: 2013-04-12, 23:15   
0
UP DOWN


Pomóg³: 20 razy
Posty: 2384
Sk±d: Ostrów WLKP
Na elektrodzie nowe zycie kompresora olejowego jest pelno takich wynalazków. :D
_________________

 

glover
Wys³any: 2013-04-12, 23:25   
0
UP DOWN

Pomóg³: 7 razy
Posty: 303
A mówi³em, ¿e bêdzie ciê¿ko mnie pobiæ :cool:

I kolejny rodzynek, tym razem z kategorii KABINA, tylko zapomnia³em czy to Nova Verta czy Fobo ^^ ^^

20110812178.jpg
Plik ¶ci±gniêto 811 raz(y) 797.44 KB

 

juny 
Wys³any: 2013-04-12, 23:33   
0
UP DOWN


Pomóg³: 20 razy
Posty: 2384
Sk±d: Ostrów WLKP
Fajne czego chcesz :spoko:
_________________

 

hamir 
Wys³any: 2013-04-13, 01:22   
0
UP DOWN

Pomóg³: 4 razy
Posty: 754
Sk±d: Astana
nie zla kabinka!jakie ma parametry? :cool:
 

grzechoo2008 
Wys³any: 2013-04-13, 09:14   
0
UP DOWN

Pomóg³: 4 razy
Posty: 377
Sk±d: kuj-pom
jest tylko jeden problem z t± kabin±, nie da siê nic zrobiæ "po cichu" bo i tak wszystko widaæ ^^ ale w s³oneczny dzieñ jakie o¶wietlenie :D
 
 

Matix 
Wys³any: 2013-04-13, 09:37   
0
UP DOWN


Posty: 316
Sk±d: Rybnik
Hehe twórczo¶æ polaków nie zna granic... ;P

W sumie w tej kabince z foli jak przygrzeje s³oñce to 40-50 stopni bêdzie wiêc od razu szybkie suszenie ;) A wy¶cie siê ¶miali z mojego filtra z ga¶nicy... ^^ Na tym forum jest du¿o osób co by in¿yniera bez pój¶cia do szko³y powinno dostaæ :cool:
 

juny 
Wys³any: 2013-04-13, 10:09   
0
UP DOWN


Pomóg³: 20 razy
Posty: 2384
Sk±d: Ostrów WLKP
Haha jeszcze te podparte wid³y :sciana: ^^
_________________

 

PROJEKTER
Wys³any: 2013-04-13, 11:00   
0
UP DOWN


Pomóg³: 15 razy
Posty: 1838
Sk±d: MODULAR - equipment
Matix napisa³/a:
Hehe twórczo¶æ polaków nie zna granic... ;P

W sumie w tej kabince z foli jak przygrzeje s³oñce to 40-50 stopni bêdzie wiêc od razu szybkie suszenie ;) A wy¶cie siê ¶miali z mojego filtra z ga¶nicy... ^^ Na tym forum jest du¿o osób co by in¿yniera bez pój¶cia do szko³y powinno dostaæ :cool:


Tylko, ¿e jak w tych 50 st. C zacznie parowaæ rozpuszczalnik i LZO z pow³oki to bêdziesz musia³ kupiæ nowy dach bo ten siê zwinie jak "¶limak" ^^ ... a na "powa¿nie" ^^ ... to taka uwaga. Jak ju¿ siê bierzesz za budowê takiego "urz±dzenia" to zadbaj trochê o wzornictwo i zrób mo¿e drzwi niebieskie skoro dach jest niebieski ^^ .
_________________
Chcesz wiedzieæ wiêcej ? ... projekter@projekter.pl
 

diablo74 
Wys³any: 2013-04-13, 11:12   
0
UP DOWN

Pomóg³: 7 razy
Posty: 600
nie no temat bomba :rotfl: :rotfl: :rotfl:
 

PROJEKTER
Wys³any: 2013-04-13, 11:41   
0
UP DOWN


Pomóg³: 15 razy
Posty: 1838
Sk±d: MODULAR - equipment
Wy tu tak patentami walicie na weso³o ... a mnie wcale nie jest do ¶miechu jak patrzê na g³upotê wynikaj±c± z biedy ... to ¿eby nie wpa¶æ w ten nastrój kilka patentów na wysokim poziomie. Nietypowo ale profesjonalnie :spoko: Kabiny lakiernicze :

Mobilny zestaw wentylacyjny : http://www.youtube.com/watch?v=8wt9RDy6oy4

To do napraw smart w serwisach mechanicznych. Dzia³a z odci±giem spalin bo na filmie nie do koñca jest to widoczne gdzie ta rura pod±¿a.

http://www.youtube.com/watch?v=mvR0prWzYhQ

To ju¿ trochê taki mniej profi patent ... ale gdzie¶ w przemy¶le mo¿e i przydatny :

http://www.youtube.com/wa...CVU6FxIXrQ&NR=1

I HIT ROKU ... robi wra¿enie :spoko:

http://www.youtube.com/watch?v=daW-X8KCg6U

http://www.youtube.com/watch?v=dHSoSGV0dIU


... a tu taki przyk³ad JAK przy odrobinie wysi³ki mo¿e wygl±daæ " obesrana nora" :

http://www.youtube.com/watch?v=RjrmWpf995w

... to zamiast przykrywania ¶wie¿o polakierowanych samochodów foli± albo zamiast bezskutecznego polerowania kropek wody ze ¶wie¿ej pow³oki :

http://www.youtube.com/wa...ature=endscreen

Na koniec :

EXTREM .... bez komentarza :x: :

http://www.youtube.com/watch?v=vqYNVimsAMI

http://www.youtube.com/watch?v=J6EIyumByN8
_________________
Chcesz wiedzieæ wiêcej ? ... projekter@projekter.pl
 

gugun 
Wys³any: 2013-04-13, 14:26   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
przy ostatnim wyskoczyla mi reklama "po ktorej stronie jestes...biel czy czerñ,czas wybrac w³a¶ciw± droge" ^^ ^^ ^^ ^^
 
 

okoñ
Wys³any: 2013-04-13, 14:37   
+1
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 293
PROJEKTER napisa³/a:
... a tu taki przyk³ad JAK przy odrobinie wysi³ki mo¿e wygl±daæ " obesrana nora" :

http://www.youtube.com/watch?v=RjrmWpf995w

To to raczej wasztat naprawczy machaniki pojazdowej a nie lakiernia...
 

Dementor
Wys³any: 2013-04-13, 21:10   
0
UP DOWN


Posty: 364
hehe widaæ ¿e tej kabince trwa proces suszenia zderzaka z utwardzaniem UV ^^ ^^ ^^
 

PROJEKTER
Wys³any: 2013-04-14, 13:17   
0
UP DOWN


Pomóg³: 15 razy
Posty: 1838
Sk±d: MODULAR - equipment
Jak wam siê podoba mobilna dmuchana kabina ?
_________________
Chcesz wiedzieæ wiêcej ? ... projekter@projekter.pl
 

Kaes91 
Wys³any: 2013-04-14, 13:51   
0
UP DOWN

Posty: 1
Sk±d: Olecko
Pomys³ z tym "¶piworem" na auto który zabezpiecza je przed syfem jest spoko, ale jak w tej dmuchanej kabinie z wentylacj±?
 

Dementor
Wys³any: 2013-04-14, 21:28   
0
UP DOWN


Posty: 364
PROJEKTER napisa³/a:
Jak wam siê podoba mobilna dmuchana kabina ?


Do autodetalingu promocyjnego lub pokazów na imprezach plenerowych mo¿e byæ ale czy do regularnego biznesu to czy ja wiem? Widzia³em te¿ gdzie¶ strefê lakiernicz± z takiego dmuchanego kondona, to by³o nawet OK.
 

PROJEKTER
Wys³any: 2013-04-15, 12:29   
0
UP DOWN


Pomóg³: 15 razy
Posty: 1838
Sk±d: MODULAR - equipment
Kaes91 napisa³/a:
Pomys³ z tym "¶piworem" na auto który zabezpiecza je przed syfem jest spoko, ale jak w tej dmuchanej kabinie z wentylacj±?


No jest ... To powietrze które utrzymuje konstrukcje wpada do wnêtrza komory i wylatuje na koñcu z obu boków gdzie jest mata filtracyjna.

Najlepiej zajrzeæ na ich stronê. ;)

Do stacjonarnej lakierni to szajsowy wynalazek ... ale jakby kto¶ zacz±³ prowadziæ lakiernictwo objazdowe i je¼dzi³ do firm posiadaj±cych du¿e hale ... np do handlarzy ... to taki dmuchawiec robi profi wra¿enie :spoko: .... do tego jaki¶ system pracy w uk³adzie zaprawkowym, promiennik, ma³a polerka i mo¿na kasowaæ spore pieni±dze za drobne roboty. Rynek musi do wszystkiego dojrzeæ ... do takich us³ug gdzie przyje¿d¿a ca³y warsztat na miejsce ... te¿.

U mojego s±siada niedawno zaparkowa³a ciê¿arówka MAN - stolarnia. Kompletna stolarnia. Go¶æ k³ad³ pod³ogi montowa³ drzwi i ca³± kuchniê.
_________________
Chcesz wiedzieæ wiêcej ? ... projekter@projekter.pl
 

okoñ
Wys³any: 2013-04-15, 20:09   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 293
PROJEKTER napisa³/a:
ale jakby kto¶ zacz±³ prowadziæ lakiernictwo objazdowe i je¼dzi³ do firm posiadaj±cych du¿e hale ... np do handlarzy ...

Chyba sam nie wierzysz ¿e to mo¿liwe w polsce :rotfl: Smutne ale prawdziwe nie wiem jak tam gdzie Ty mieszkasz ale u mnie w rejonie to wygrywa ten co najtañszy :/ a resztê to ju¿ sam znasz lepiej ni¿ ja :blee: Sam chcia³em u mnie znale¼æ lakiernika który by trzyma³ siê jakiego¶ dobrego systemu w 100% praktycznie zawsze pomijaj± odnowienie pow³oki antykorozyjnej bo pierwsze co idzie na blachê to podk³ad akrylowy lub szpachla a na to akryl resztê wiesz lepiej ni¿ ja zreszt± ca³± t± smutn± sytuacjê znasz lepiej ni¿ ja ;)
 

diablo74 
Wys³any: 2013-04-15, 20:44   
0
UP DOWN

Pomóg³: 7 razy
Posty: 600
okoñ napisa³/a:
Chyba sam nie wierzysz ¿e to mo¿liwe w polsce

wszystko jest mo¿liwe interes to interes stacjonarny czy mobilny byle siê krêci³ :cool:
 

PROJEKTER
Wys³any: 2013-04-15, 22:29   
0
UP DOWN


Pomóg³: 15 razy
Posty: 1838
Sk±d: MODULAR - equipment
Gdy czytam wasze posty ... te o sytuacji ekonomicznej to zawsze mo¿na siê w nich doszukaæ tego ¿e brak kasy to wy³±cznie wasza wina.

Czy kiedy¶ , tak zupe³nie na powa¿nie ... bez szukania usprawiedliwieñ w³asnej nieudolno¶ci ... tak sam dla siebie ... zastanawia³e¶ siê jak to jest, ¿e zarabiasz efektywnie 30 z³ na godzinê gdy zamienisz 8 godzin na ten zysk którzy osi±gn±³e¶ z lakierowaniem, a inni ... "jacy¶" których obserwujesz lub o nich s³yszysz zarabiaj± 300 z³ w tym samym czasie ? :shock:

Czego tobie brakuje ... nie mówisz w ich jêzyku ? ... masz tylko dwie rêce, a oni cztery ? nie masz mózgu, a oni maj± dwa ? ... No pomy¶l tak sam dla siebie :tak: . Jak siê nad tym skoncentrujesz u podstaw, a nie w otoczeniu to wyjdzie na to ¿e nie ma ró¿nic miêdzy tymi "bogatymi" a tob±. :tak: Chyba ¿e s± ... wtedy bida i nieudacznictwo do koñca ¿ycia ... Bo jak nie ma ró¿nic i to tylko ludzie, a nie Herosi to trzeba siê zastanowiæ co takiego robi± czego Ty nie robisz, albo czego unikaj± co Ty robisz ¿e nagle s± miêdzy wami takie ró¿nice ekonomiczne ?

Zobacz sam @okoñ swój Post ... w nim trzy zadania ... a tam ... Za³amka bo mieszkasz w du pie a inni w raju .... Rezygnacja z walki o kasê bo "inni" ... Co ciê obchodz± "inni" ... inni chowaj± swoje dzieci do zamra¿arki, "inni æpaj± i ¶pi± w kartonie ... inni zabijaj± ludzi na ulicach ... To degeneraci i po cholerê siê do nich porównywaæ ? ... choæby w zakresie tego ile bior± za swoj± pracê ... szczególnie jak to gównozjady :sciana: . Jak chc± mog± przecie¿ dop³acaæ, a co 10-temu klientowi oddawaæ ¿onê na noc. Te¿ tak zrobisz bo taki jest rynek ? ... Zobacz ostanie trzecie zdanie swojego postu ... ;) My¶lisz ¿e kto¶ kto ma przeno¶n± kabinê zajmie siê lakierowaniem antykorozyjnym albo darciem rdzy ze starych gratów ? ... Jak jest debi lem tak zrobi ... ale jak ma mózg ... to za profesjonaln± zaprawkê we¼mie 300 z³ ... o ile w ogóle bêdzie siê zajmowa³ malowaniem samochodów :x:

CZAS - to jest jedyny element biznesu którego nie da siê kupiæ ... Jak siê nad tym zastanowisz bardzo bardzo g³êboko to zaczniesz w koñcu tak roiæ ¿eby w krótkim czasie zarabiaæ do¶æ na utrzymanie i rozwój ... jak siê nie zastanowisz tylko jak u wiêkszo¶ci ludzi ... ¿ywio³ ... i robiê co jest za tyle ile daj± ... to oczywi¶cie nie ma mowy o ¿adnymi kierowaniu w³asnym ¿yciem i losem, a ju¿ na pewno nie o normalnej pracy zawodowej która daje satysfakcje.

Dwa przyk³ady :

1. Gdy by³em m³odym najemnikiem i pracowa³em jako kier. lakierni ... mój szef opowiedzia³ mi jak siê dorobi³ ASO zaczynaj±c w kanale jako mechanik samochodowy. Do tego dnia mia³em go za nadcz³owieka ... od tego dnia za go¶cia który pope³ni³ po drodze tyle podstawowych b³êdów ¿e tego ASO dorobi³ siê dopiero po 50 -tce. Gdy zda³em sobie sprawê z tego ¿e nie jest ode mnie m±drzejszy ... to po trzech miesi±cach od tej rozmowy ju¿ tam nie pracowa³em. choæ nie by³o powodów do odchodzenia. Jednak .... zosta³em dyrektorem technicznym ( szefem kierowników dzia³ów ) w innym ASO, a potem zgodnie z realizowanym planem w ci±gu dwóch kolejnych lat .. mia³em ju¿ w³asn± firmê.

Do dzi¶ kieruje siê taka zasad± ¿e nie ma "nadludzi". Tylko m±drzy i trochê g³upsi pomijaj±c tych co s± wyalienowani spo³ecznie :tak: .

Przyk³ad 2. Kilka lat temu dla elektrociep³owni projektowa³em ( wspó³projektowa³em ) system odpylania wêgla z magazynów i na ta¶moci±gu podawczym. W trakcie wizytacji w magazynie ... gigantycznym magazynie dwóch m³odych si³aczy zamiata³o suchy mia³ wêglowy z pod³ogi i okolic ta¶moci±gu. Wygl±dali jak górnicy. [...] od paluszka w bucie po koñcówki w³osów na g³owie. Spyta³em ile zarabiaj± ... 1500 z³ brutto :shock:

Zawsze jak mam w±tpliwo¶ci gdy rezygnuje z jakiego¶ zlecenie z powodów politycznych bo siê nie wpisuje w moj± wizjê ... albo z powodów ekonomicznych bo kto¶ uwa¿a ¿e jestem za drogi ... to przypominam sobie te dwa epizody ze swojego ¿ycia ...

1. moment w którym postanowi³em realizowaæ wszystko zgodnie z ustalonym planem nawet za cenê ciep³ej posadki i niez³ej pensji w celu osi±gniêcia sukcesu bo tak robi± m±drzy ludzie ....

2. moment w którym u¶wiadomi³em sobie ¿e gdybym nie mia³ mózgu to mo¿e zamiata³bym dzi¶ py³ wêglowy za 1500 z³ ... bo ¿adna praca nie hañbi a historia zna przypadki spektakularnych upadków "najemników" na samo dno :/

Trzeba pamiêtaæ ¿e ... nieudacznikiem jest siê z wyboru, a nie z nominacji, lub zaszeregowania regionalnego. ... bo :

diablo74 napisa³/a:
wszystko jest mo¿liwe interes to interes stacjonarny czy mobilny byle siê krêci³


... i o ten silnik i paliwo do jego krêcenia tu chodzi ... a to jest w g³owie :spoko:
_________________
Chcesz wiedzieæ wiêcej ? ... projekter@projekter.pl
 

tomek70
Wys³any: 2013-04-16, 06:51   
0
UP DOWN

Posty: 125
Da³e¶ radê :spoko:
 

hamir 
Wys³any: 2013-04-16, 15:20   
0
UP DOWN

Pomóg³: 4 razy
Posty: 754
Sk±d: Astana
PROJEKTER, Dobra flacha! :spoko:
 

okoñ
Wys³any: 2013-04-16, 20:42   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 293
PROJEKTER napisa³/a:
Zobacz sam @okoñ swój Post ... w nim trzy zadania ... a tam ... Za³amka bo mieszkasz w du pie a inni w raju .... Rezygnacja z walki o kasê bo "inni" ...

Naszczê¶cie opu¶ci³em ju¿ to miejsce :)
PROJEKTER napisa³/a:
Jak chc± mog± przecie¿ dop³acaæ, a co 10-temu klientowi oddawaæ ¿onê na noc. Te¿ tak zrobisz bo taki jest rynek ?

Ja nie mam swojego zak³adu a nawet nie pracujê jako lakiernik itp. Jestem tutaj ze wzglêdów "hobbystycznych". Pracujê jako najemnik w kraju gdzie mi p³ac± tyle ¿eby mi wystarczy³o bez stresu na ¿ycie z ¿on± i 2 dzieci, pracujê w bran¿y przeprowadzkowej, jednak to nie moje ambicje i nie bêdê tam robi³ za d³ugo :nie:
PROJEKTER napisa³/a:
Zobacz ostanie trzecie zdanie swojego postu ... My¶lisz ¿e kto¶ kto ma przeno¶n± kabinê zajmie siê lakierowaniem antykorozyjnym albo darciem rdzy ze starych gratów ? ... Jak jest debi lem tak zrobi ... ale jak ma mózg ... to za profesjonaln± zaprawkê we¼mie 300 z³

okoñ napisa³/a:
praktycznie zawsze pomijaj± odnowienie pow³oki antykorozyjnej bo pierwsze co idzie na blachê to podk³ad akrylowy

I wszystko ok niech bierze tyle ¿eby mu siê to opa³aca³o zrobiæ zgodnie ze sztuk± na dobych materia³ach ja z chêci± za tak± robotê zap³acê. A o odbudowê pow³oki anty korozyjnej to nie chodzi³o mi o pryskanie starych pordzewia³ych gratów. Na nowym nieprzerdzewia³ym po st³uczce takiej pow³oki nie trza odnowiæ ? Wydaje mi siê ¿e trzeba ale tego nikt u mnie w okolicy nie robi bo... sam odpowiedzia³e¶... Ja nie jestem lakiiernikiem tylko szuka³em ¿eby mi dobrze zrobili oczywi¶cie w pieni±dzach za które bêd± wstanie wykonaæ naprawê zgodnie ze sztuk± i na dobrych materia³ach a akurat wiem ¿e to kosztuje. Niestety nie znalaz³em. A co do reszty to masz racjê bo kto siê ceni ten bêdzie zarabia³ wa¿ne jeszcze ¿eby robi³ zgodnie ze sztuk± anie na skróty...
Pozdrawiam ;)
 

hematol 
Wys³any: 2013-04-16, 23:01   
+1
UP DOWN


Pomóg³: 11 razy
Posty: 1007
Sk±d: ¦l±sk
Taki patent: Ostatnio znajomy mi opowiada³,ze jego kolega jak sprowadza³ kiedys auta z niemiec to jak naprawia³ progi pcha³ w nie gazety niemieckie,w razie czego ,¿e by by³o wiadomo kto odwali³ taka maniane... ^^ :x:
 

YAMAHER
Wys³any: 2013-05-09, 18:03   
0
UP DOWN


Pomóg³: 7 razy
Posty: 1975
Hematol --> ^^ ma³o co bym spadl z krzes³a przez te gazety ^^ ^^
Ale ja dzis Cie przebijam :D !!

zaznacyz³em na czerwono miejsce pompy :D

brakuje na klapie napisu HITY LATA KU*** ^^ ^^

SKODAAA.JPG
Plik ¶ci±gniêto 336 raz(y) 305.64 KB

 

juny 
Wys³any: 2013-05-09, 22:32   
0
UP DOWN


Pomóg³: 20 razy
Posty: 2384
Sk±d: Ostrów WLKP
Wie¶ tañczy i ¶piewa ^^
_________________

 

YAMAHER
Wys³any: 2013-05-09, 23:56   
0
UP DOWN


Pomóg³: 7 razy
Posty: 1975
eeee tam ^^ ^^ szpachli zabrakklo w biedronie to pasztetem oje*** .

Ale to jest tak szpetne ze powinienem go zatrzymac :D i wp*** hahah :D

Nie bolaloby Cie to ze takie cos musisz prsykac :D ??
 

YAMAHER
Wys³any: 2013-05-09, 23:58   
0
UP DOWN


Pomóg³: 7 razy
Posty: 1975
Zobacz to :D

My sie meczymy z epoxami a tu Ciach i problem sam sie rozwiaza³ :D RDZY JUZ NI MA :D hahah ^^ ^^

DSC_1908.JPG
Plik ¶ci±gniêto 174 raz(y) 604.87 KB

 

hamir 
Wys³any: 2013-05-16, 15:44   
0
UP DOWN

Pomóg³: 4 razy
Posty: 754
Sk±d: Astana
http://www.fotosik.pl/pok...f3f995f8e4.html

us³uga wykonana w serwisie :shock:
temat z sasiedniego forum :tak:
 

rogal-master1
Wys³any: 2013-05-16, 17:33   
0
UP DOWN

Pomóg³: 3 razy
Posty: 848
No co kto¶ posêpi³ na cieniowanie to teraz ma... Bywa... Albo rzeczoznawca nie doda³ cieniowania... :D
 

Matix 
Wys³any: 2013-05-16, 18:05   
0
UP DOWN


Posty: 316
Sk±d: Rybnik
I jeszcze robione to by³o przez ASO ^^
Jak ju¿ kto¶ napisa³ na s±siednim forum "Skoro ASO tak zrobi³o to znaczy ¿e tak ma byæ, a je¿eli kto¶ siê czepia...to siê nie zna." ^^
 

rogal-master1
Wys³any: 2013-05-16, 18:15   
0
UP DOWN

Pomóg³: 3 razy
Posty: 848
Noo bo widocznie w papierach mieli napisane ze robi± do kreski to robi± do kreski. I jebie ich czy kolor wyjdzie czy nie. ktos jest ¿ebrakiem i nie stac go na cieniowanie to teraz tak ma :D
 

rogal-master1
Wys³any: 2013-05-16, 18:22   
0
UP DOWN

Pomóg³: 3 razy
Posty: 848
Jak ja robi³em na serwisie peugeota to przynajmniej tak bylo... Patrzy³o siê w papiery i robi³o siê to co w papierach... a auto oddawa³ mistrzu lakierni, lakiernik klijenta nie widzia³...
 

okoñ
Wys³any: 2013-05-16, 20:42   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 293
to kameleon jest :D
 

Miki
Wys³any: 2013-05-16, 21:14   
0
UP DOWN

Pomóg³: 10 razy
Posty: 523
rogal-master1 napisa³/a:
No co kto¶ posêpi³ na cieniowanie to teraz ma... Bywa... Albo rzeczoznawca nie doda³ cieniowania... :D


Wejdz na s±siednie forum, przeczytaj ca³y temat, a dowiesz siê o co loto.
_________________
Mart-Dent
 

maciej214 
Wys³any: 2013-05-16, 21:48   
0
UP DOWN


Pomóg³: 1 raz
Posty: 95
Sk±d: KNS
rogal-master1, oni mieli z tego co wyczyta³em naprawiæ tylko miejsce pod wlewem paliwa, gdzie lakier, a konkretnie prawdopodobnie baza z czym¶ zareagowa³a, wiêc po jak± cholerê ci±gn±æ baz± a¿ do drzwi? Klient chce to miejsce naprawiæ, a jeszcze jest to reklamacja wiêc naprawiam to, a reszta mnie nie obchodzi. Ale to jest ASO, ja siê nie znam ^^
 
 

sebasmg5
Wys³any: 2013-05-16, 23:01   
0
UP DOWN

Posty: 213
ta nieszczêsna czerwieñ, kupi³em niegdy¶ za psie pieni±dze leona prosto z nory od handlarza, z zaglêbia zwanego Zawierciem patrzcie jak piêknie by³ zmodzony ;)



trafil sie kto¶ komu to nie przeszkadza³o :blee: i dobry zarobek na nim by³ ;) )
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » POZOSTA£E » Off Topic

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group