Szukaj FAQ Album



Przesuniêty przez: Tech 2009-04-25, 16:41
Autor Wiadomo¶æ
DrCruel
Wys³any: 2006-09-11, 09:47   Nitro
0
UP DOWN


Posty: 418
Autor Wiadomo¶æ

lolo



Do³±czy³: 21 Sty 2006
Posty: 8



Wys³any: 07 Lut 2006 07:06 pm Temat postu: nitro

--------------------------------------------------------------------------------

Witam
Jestem pocz±tkuj±cym ,zorganizowa³em sobie miejce do lakierowania i chcê spróbowaæ dzia³alno¶ci na w³asn± rêkê.Mam pytanie dlaczego stosowanie nitra do podk³adu i lakieru jest ryzykowne? czym to grozi.
Proszê o podpowiedz.



Autor Wiadomo¶æ

wojtas-k3



Do³±czy³: 01 Lut 2006
Posty: 13



Wys³any: 07 Lut 2006 07:47 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

nitro tylko i wy³±cznie do mycia pistoletu..stosuj szlachetne rozcieñczalniki - do baz i wyrobów akrylowych.mam ca³y system PALINAL i w ¿yciu nie wla³bym tu nitra. wtedy technologia zepsuta. rozpuszczalniki i utwardzacze s± tu bardzo wa¿ne. auto wyjedzie od Ciebie ³adne a po miesi±cu - lepiej nie patrzeæ.sam tego do¶wiadczy³em ,co to znaczy.a lubiê gdy jest wszystko OK, i klient znów wraca z kolejn± napraw±.bo pomimo i¿ Ty siê starasz,po czasie wszystko siê psuje.LAKIER wyg³±da tragicznie! brak po³ysku,g³êbi koloru,pe³no rys i MAPEK. nie ¿a³uj kilku z³otych na lepszy materia³ efekt jest murowany-pozdrawiam WK uwa¿aj!!! nitro wa¿y siê z niektórymi bazami, epoxydem itd. czasami pistolet zamiast umyæ , bardziej zabrudzisz



Autor Wiadomo¶æ

lolo



Do³±czy³: 21 Sty 2006
Posty: 8



Wys³any: 10 Lut 2006 09:26 am Temat postu: nitro

--------------------------------------------------------------------------------

WK dziêki,bêdê wiedzia³ choæ mam kumpli ,którzy robi± na nitrze i chwal± przedewszystkim za cenê a wpadki nie mieli choæ robi± nitrem kilka lat.Mówi± nie nale¿y przep³acaæ bo klijenci nie chc± du¿o p³aciæ ,a my swoje musimy dostac.
Pozdrawiam



Autor Wiadomo¶æ

grzesiek3210



Do³±czy³: 23 Lis 2005
Posty: 124



Wys³any: 10 Lut 2006 09:40 am Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Ja te¿ odradzam nitro.Nie ma a¿ tak kolosalnej ró¿nicy w pieni±dzach ¿eby by³o warto sobie psuæ robotê.W starszych samochodach gdzie nikt nie przyk³ada a¿ takiej wagi do jako¶ci to mo¿e i siê podobaæ.Ale jak przyjedzie klient powiedzmy 2 letnim VOLVO w granatowej pere³ce to po skoñczonej robocie bêdzie jeszcze pó³ dnia ogl±da³ czy chocia¿ nie ma ¶ladu po naprawie(wprawne oko wszystko wychwyci).I bêdzie niez³a wtopa jak powiedzmy 3 miesi±ce po naprawie elemet lakierowany stanie siê granatowym matem.Wtedy wkurwienie takiego go¶cia bêdzie nieprzeciêtne bo wie ¿e musia³e¶ co¶ zchrzaniæ w jego ekstra furce i niedo¶æ ¿e bêdziesz musia³ ze swojej kieszeni poprawiaæ to jeszcze CI obrobi dupe w¶ród znajomych.Odradzam!
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Technologia i materia³y

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - opowiadania