Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
motyka 
Wys³any: 2013-05-10, 10:16   Szukam jako pomocnik w lakiernictwie blacharstwie mechanice
szukam przyuczenia


Posty: 78
Sk±d: Gowarczów
Witam , jako absolwent szkoly ZSP nr 1 w Koñskich z kierunku Technik Pojazdow Samochodowych swiezo po maturach pisemnych a ustne za tydzien i egzamin zawodowy za miesiac 20 czerwca poszukuje pracy jako pomocnik lakiernika moze byc blacharza i najlepiej by bylo mechanika bo wkoncu taki kierunek mam:) NIe musze odrazu byc pomocnikiem moge byc robolem ktore bedzie uczyl pracodawca ktoregos z trzech fachow abym stal sie pomocnikiem a pozniej nawet i tym fachowcem:)) Placa hmm jesli mam dojezdzac to chociaz na te paliwo\bilet\zuzyty bieznik opony w rowerze:) Najwazniejsza jest dla mnie praktyka zebym zdobyl doswiadczenie a pozniej mozna rozmawiac o zarobkach: )))
Bylem juz w mojej wiosce zwanej Gowarczów u lakiernika-blacharza i niestety podziekowal mi bo samemu sobie radzi :( bylem u mechanika na Stacji Kontroli Pojazdow (moze ktos kojarzy ;p) niestety tam szukaja z do¶wiadczeniem.. fajnie tylko skad mam to miec jak jestem po szkole ledwo i mialem praktyke tylko 1 miesiac oficjalnej a reszte w garazu samemu cos sie robi:)

Moj kontakt to
tel 782 857 031
gg 4151058
mail stepniu27@gmail.com
pw
Pozdrawiam Micha³:)
_________________
Kocham robote
 
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » POZOSTA£E » Og³oszenia » Rodzaj og³oszenia » Praca

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - mangi