Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
BixMen
Wys³any: 2013-05-28, 16:59   Co z tym zrobic?
0
UP DOWN

Posty: 5
Witam. Mam problem w niedawno zakupionym aucie z przejsciem lakieru, nie wiem jak go zniwelowac czy pomoglaby polerka czy lakierowanie... kolor ciemniejszy byl polerowany do sprzedazy bylo widac na nim kola od gabki polerskiej ale czy byl malowany ciezko mi jest to ocenic ale chyba nie bo sa na tym elemencie slady prakingowe itp. przejscie widac tylko tak jak na zdjeciu pomiedzy drzwiami a blotnikiem, pomiedzy zderzakiem a blotnikiem tej roznicy nie ma. Jezeli byloby koniecznie lakierowanie to orientacyjnie ile taki zabieg by kosztowal ?



Uploaded with ImageShack.us
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2013-05-28, 18:08   
0
UP DOWN

Pomóg³: 40 razy
Posty: 3753
BixMen napisa³/a:
lakierowanie to orientacyjnie ile taki zabieg by kosztowal ?

400-500 z³ w góre.
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

krzysnik363
Wys³any: 2013-05-28, 23:55   
0
UP DOWN

Posty: 43
polerka nic nie da. Ewidentnie ty³ by³ lakierowany. To ¿e nie ma ro¿nicy miêdzy zderzakiem znaczy tylko tyle ze on takze by³ lakierowany.
 

Robertlodz09 
Wys³any: 2013-05-29, 11:52   
0
UP DOWN


Pomóg³: 61 razy
Posty: 3388
Sk±d: £ód¿
BixMen napisa³/a:
kolor ciemniejszy byl polerowany do sprzedazy

Wystaw i potrzymaj "na s³oñcu" mo¿e zja¶nieje...... ;)
Tak przynajmniej mo¿na czasami us³yszeæ "u lakiernika" jak kolor z malowanego elementu nie pasuje do reszty auta ^^
Czasem jest nawet odwrotnie ... tzn. ¿e ..... "on panie ¶ciemnieje" ... ;) ^^
 

BixMen
Wys³any: 2013-05-29, 14:53   
0
UP DOWN

Posty: 5
To czyli pozostaje pomalowac tylni blotnik... troche droga operacja ze zmiana tego koloru ;/ Zderzak i tylna klapa nie byla malowana bo tez widac ta roznice jak sie przyjec z bliska z metra roznicy nie widac i tam to nie denerwuje tylko pomiedzy drzwiami a blotnikiem jest to zauwazalne dziadostwo :sciana:
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2013-05-29, 14:56   
0
UP DOWN

Pomóg³: 40 razy
Posty: 3753
BixMen napisa³/a:
To czyli pozostaje pomalowac tylni blotnik...

Nie.
Lakierowac trzeba drzwi i b³otnik, wtedy cieniuj±c oba elementy zgubisz ró¿nicê widoczn± na ostro.
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

BixMen
Wys³any: 2013-06-02, 16:51   
0
UP DOWN

Posty: 5
Dzieki za info. Swoja droga jakby pomalowac cale auto bez dachu ? to juz koszt pewnie kolo 2,3 tysiecy prawda?
 

Sw.Piotrek 
Wys³any: 2013-06-03, 00:41   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 635
Sk±d: £ód¼
Malowanie ca³o¶ci, za jako¶æ tak± sobie od 2500z³ netto.
Jednak w twoim wypadku, lakierowanie ca³ego samochodu nie ma sensu . Chyba ¿e chcesz zmieniæ kolor.
Dziêki technikom cieniowania, ka¿dy dobry lakiernik zgubi ró¿nicê odcienia.
I po problemie ;)
_________________
http://niezalezna.pl/
 

Robertlodz09 
Wys³any: 2013-06-03, 08:45   
-1
UP DOWN


Pomóg³: 61 razy
Posty: 3388
Sk±d: £ód¿
Sw.Piotrek napisa³/a:
ka¿dy dobry lakiernik zgubi ró¿nicê odcienia.

Piszesz o sobie..... ;) ^^
 

BixMen
Wys³any: 2013-06-03, 10:03   
0
UP DOWN

Posty: 5
szkoda ze nie mam sprzetu to sam bym cos pokombinowal bo na codzien pracuje jako lakiernik tylko niestety nie samochodowy ;/

A pyta³em o ca³y samochód bo moze by sie zmienilo kolor tylko ze podejrzewam ze 2500 tys to malowanie tylko z wierzchu ? cala komora i pozostale szczeliny bylyby w starym kolorze ?
 

rogal-master1
Wys³any: 2013-06-03, 12:45   
0
UP DOWN

Pomóg³: 3 razy
Posty: 848
:tak:
 

936
Wys³any: 2013-06-04, 21:36   
0
UP DOWN

Pomóg³: 4 razy
Posty: 905
BixMen napisa³/a:
szkoda ze nie mam sprzetu to sam bym cos pokombinowal bo na codzien pracuje jako lakiernik tylko niestety nie samochodowy ;/

A pyta³em o ca³y samochód bo moze by sie zmienilo kolor tylko ze podejrzewam ze 2500 tys to malowanie tylko z wierzchu ? cala komora i pozostale szczeliny bylyby w starym kolorze ?

Plastic Dip. "Folia w sprayu" dostêpna na alle gro m :) w litrowych puszkach.
ps. Umalujesz pod trzepakiem :) w domu...
 

Dumel19
Wys³any: 2013-06-04, 22:25   
0
UP DOWN

Pomóg³: 5 razy
Posty: 397
Sk±d: LKR
BixMen napisa³/a:
szkoda ze nie mam sprzetu to sam bym cos pokombinowal bo na codzien pracuje jako lakiernik tylko niestety nie samochodowy ;/



A pyta³em o ca³y samochód bo moze by sie zmienilo kolor tylko ze podejrzewam ze 2500 tys to malowanie tylko z wierzchu ? cala komora i pozostale szczeliny bylyby w starym kolorze ?


a nie lepiej dobraæ przyk³adowo podobny i oddaæ na pomalowanie ca³y bok po wierzchu ?? :)
 
 

Dumel19
Wys³any: 2013-06-04, 22:26   
0
UP DOWN

Pomóg³: 5 razy
Posty: 397
Sk±d: LKR
936 napisa³/a:
Plastic Dip. "Folia w sprayu" dostêpna na alle gro m w litrowych puszkach.

ps. Umalujesz pod trzepakiem w domu...


nie tak bardzo pod trzepakiem, bo pomalowa³em tym dwa auta i tak jak mówisz je¿eli nie ma wko³o drzew to ok ale wtr±ceñ mimo to jest sporo, ja to robie w gara¿u przygotowanym jak pod malowanie, wtedy czarny mat jest zadowalaj±cy :spoko:
 
 

BixMen
Wys³any: 2013-06-05, 09:49   
0
UP DOWN

Posty: 5
Dumel19 napisa³/a:
BixMen napisa³/a:
szkoda ze nie mam sprzetu to sam bym cos pokombinowal bo na codzien pracuje jako lakiernik tylko niestety nie samochodowy ;/



A pyta³em o ca³y samochód bo moze by sie zmienilo kolor tylko ze podejrzewam ze 2500 tys to malowanie tylko z wierzchu ? cala komora i pozostale szczeliny bylyby w starym kolorze ?


a nie lepiej dobraæ przyk³adowo podobny i oddaæ na pomalowanie ca³y bok po wierzchu ?? :)



Tak chyba uczynie:) oddam na cieniowanie drzwi z blotnikiem tak jak wyzej o tym wspomnialiscie
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Blacharstwo i inne naprawy

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group