Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
2sazi2 
Wys³any: 2013-06-08, 18:47   Ca³y progres z 2sazi2 garage ;d
0
UP DOWN

Posty: 26
Sk±d: Posada Górna
Niby nowy tu nie jestem ale dopiero od teraz bêdê startowaæ z fotorelacjami


Na pocz±tek poczciwina maluszek


co robimy:
odbudowa poszycia i spód konserwacja

Dzi¶ maluszek zosta³ rozebrany silnik wyci±gniêty a spód umyty myjk± ci¶nieniow± wnêtrze rozebrane i czeka sobie grzecznie na pranie :D
Z blachami nie ma tragedii, ale wiadomo jak to jest z nasza polsk± motoryzacj± :blee:
na koniec prac trzeba bêdzie zadbaæ jeszcze o silnik czyli mycie i uszczelnienie wycieków

maluszek elegant z 99roku przejechane 60pare tysiêcy od nowo¶ci u¿ywany przez starsz± pani± znam jego historie bo je¼dzi on w s±siedztwie :)








w poniedzia³ek spawamy :devil: :devil:
 

mayer
Wys³any: 2013-06-09, 16:00   
0
UP DOWN

Posty: 122
dobrze wiedzieæ ¿e nie tylko ja tutaj na forum posiadam malucha :rotfl: ale 97 rok,gdyby¶ mia³ jakie¶ pytania co do silnika i nie tylko to pisz,jestem po remoncie ca³ego od podstaw ;)
 

2sazi2 
Wys³any: 2013-06-09, 21:25   
0
UP DOWN

Posty: 26
Sk±d: Posada Górna
Oj cz³owieku co ja maluchów mechanicznie ju¿ nie ogarnia³em ;d ostatnio robi³em kapitalke silnika wysz³o cacy ;d

niby zdjêcia s± na forum ale co tam :D





silniczek ¶miga u kumpla a¿ mi³o ;d zrobi³ ju¿ nim 1000km i drobna regulacja przy 550km i dalej jazda, a za nied³ugo zmiana oleju i kolejna regulacja ;d

ale jako blacharsko robiê tego pierwszego w swoim ¿yciu i tu mam pytanie odno¶nie autorenolaków bo nigdy tym badziewiem nie robi³em, a wiec jak bêdê robiæ jakie¶ tam ³aty itp, wiadomo trzeba pomalowaæ.
Pytanie brzmi: staraæ siê dobraæ co¶ z palety nobilesa + korektor, czy po ludzku i¶æ do mieszalni po akryl ??? Wiadomo bez klaru na górê bo z renolakiem ponoæ to siê nie lubi


Panowie jak my¶licie braæ ??
Mam doj¶cie do tañszych czê¶ci
auto 235 tys przebiegu
po wymianie sprzeg³a wraz z dwumasa, turbiny i zawieszenia przód. podobno je¼dzi³o to to w wypo¿yczalni.
Wszystko oczywi¶cie zrobiê sobie sam wiec pytanie czy op³aca siê nie gra roli bo op³aca siê na pewno tylko czy s±dzicie, ¿e to porz±dne auto za taka kasê?? bo szukam czego¶ dla siebie :cool:
http://otomoto.pl/volkswagen-jetta-C27956625.html
 

Sw.Piotrek 
Wys³any: 2013-06-10, 21:36   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 635
Sk±d: £ód¼
2sazi2 napisa³/a:
czy po ludzku i¶æ do mieszalni po akryl

Tak bêdzie najlepiej.
_________________
http://niezalezna.pl/
 

2sazi2 
Wys³any: 2013-06-26, 20:52   
0
UP DOWN

Posty: 26
Sk±d: Posada Górna
niby mia³a byæ szybciej aktualizacja ale jest dopiero teraz bo by³o du¿o je¿d¿enia w ostatnim czasie no ale do rzeczy :D


jedna strona zamkniêta próg wstawiony pozosta³o jedynie wstawiæ wzmocnienie szyny fotela jak i sama szynê oczywi¶cie przeszlifowaæ wszystko i zabezpieczyæ

uprzedzê pytanie
nie nie jest to minia o³owiowa jest to podk³ad novola z lini protect dok³adnie 340






ma³y le¿y ju¿ na drugim boku i przygotowuje siê na borowanie w podeszwach :D
 

Masa
Wys³any: 2013-07-01, 23:06   
0
UP DOWN

Posty: 79
kolego no sza³u ci powiem nie zrobi³e¶ z tym spawaniem :sciana: nie lepiej by³o wyci±æ ca³y próg zewnêtrzny i wstawiæ ca³o¶æ now±?
 

jedi9 
Wys³any: 2013-07-02, 14:26   
0
UP DOWN

Pomóg³: 3 razy
Posty: 167
Sk±d: ¯yglin
kolego ale kaszana widaæ ¿e nie czytasz kart technicznych. reaktywny trzeba pokryæ akrylowym .
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Fotorelacje

Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje anime