Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
pm82pm
Wys³any: 2013-06-20, 10:54   sico airgunsa doros³em do pistoletu profi
0
UP DOWN

Posty: 4
Cze¶æ Wszystkim,

jak pewnie wiêkszo¶æ z domoros³ych "lakierników" zacz±³em moj± przygodê z "lakierowaniem samochodów" od Sico RP, oczywi¶cie jak go opanowa³em wydawa³ mi siê rewelacyjny..., niestety po miesi±cu u¿ytkowania siê rozlecia³ (zawór powietrza, mega nierówna miot³a) ¿eby nie by³o, czyszczony jak trzeba,
stwierdzi³em ¿e kupie co¶ "lepszego" ¿eby wystarczy³o na d³u¿ej, kupi³em Airgunse,
po wyjêciu z pude³ka stwierdzi³em ¿e rewelacja, jako¶æ wykonania na naprawdê dobrym poziomie (szczególnie po przesiadce z chinola) pierwsze malowanie i... kompletne rozczarowanie... wg mnie lepiej lakierowa³ sico jak by³ sprawny,
i niech mi nikt nie pisze ¿e to kwestia ustawieñ itp, mam go ju¿ kilka miesiêcy i naprawdê go opanowa³em,
jako¶æ wykonania naprawdê fajna ¿adnych problemów ale jako¶æ natrysku gorsza jak w nowym Sico RP
podsumowujac airgunse - dobrze wykonany rozpylacz, nic wiecej,
da sie nim oczywiscie polakierowac, wylac na lustro, ale to go w ¿aden sposób nie wyró¿nia ponad sico którym te¿ da siê to osi±gn±æ (wg mnie nawet ³atwiej) jednak nie jest to narzêdzie jakiego oczekiwa³em (mia³em nadzieje ¿e bêdzie lepszy od sico w kwestii rozbicia mat, szeroko¶ci miot³y, oszczêdno¶ci ale niestety lepsza jest jedynie jako¶æ wykonania,
wiêc po wydaniu g³upio ponad 500z³ (oczywi¶cie siê to ju¿ zwróci³o) szukam porz±dnego pistoletu albo 2ch

proszê o pomoc w wyborze:
- co do bazy (uniwersalny, równie¿ do wody)
- co do klaru
- czy istnieje co¶ co jest dobre do bazy i klaru jednoczesnie? (z racji na budget lepiej wydaæ 1x1500 ni¿ 2x1500...)
 

juny 
Wys³any: 2013-06-20, 12:49   
0
UP DOWN


Pomóg³: 20 razy
Posty: 2384
Sk±d: Ostrów WLKP
Kup sobie sate 4000 1,3 rp/hvlp albo wsb mo¿e byc do tego i do tego.
_________________

 

cabrio1
Wys³any: 2013-06-20, 19:20   
0
UP DOWN

Posty: 58
mi polecali sate 4000 rp 1.2 i jest tylko 1.2w ale jeszcze nie testowana, na dniach beda proby to opisze
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Warsztat

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group