Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
szymon097 
Wys³any: 2013-08-16, 14:24   Firmowy aerograf do 200z³.
0
UP DOWN

Posty: 13
S± jakie¶ firmowe aerogafy które mo¿na kupiæ za kwotê mniejsz± ni¿ 200z³ ?
Kiedy¶ co¶ szuka³em i chyba znalaz³em jaki¶ za 180 kilka z³otych ale to ju¿ by³o dawno.
Bêdzie to mój pierwszy aerograf.
Je¶li kto¶ ma to piszcie chêtnie kupie.
Super by by³o gdyby kto¶ mi wypisa³ firmy i modele takich aerografów ;)
Pozdrawiam ! :)
 

Majez 
Wys³any: 2013-08-16, 20:44   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 42
Sk±d: Oborniki wlkp.
za 200z³ to mo¿esz chyba jedynie chinola kupiæ... wiêkszo¶æ osób Ci to odradzi ( a mo¿e wszyscy :P ) jak bym zaczyna³ teraz to osobi¶cie bym kupi³ "Aerograf NEO for Iwata 0.35 mm" kosztuje cos kolo 300z³ co prawda nie mia³em z nim styczno¶ci ale podobno niez³y jak na ta cene...

Ja pierwszy aero kupi³em za okolo 160 i bardzo krotko wytrzyma³ ze 3 malowania a czesci zamiennych nie mozna by³o kupic nie potrzebnie sie tylko zniecheci³em do malowania przez to drugi kupi³em juz owiele lepszy i drozszy i po dwuch latach dzia³a do dzis mowa o Iwata HP-CH ( okolo 900z³)

Proponuje przemyslec sprawe czy tylko chcesz sprobowac jak to idzie czy sie tym zajmowac... w obu przypadkach nie kupuj tandety :P jak nie bedziesz chcia³ malowac zawsze mozna sprzecik sprzedac a z chinole to chyba tylko bryloczek zrobisz :)

Pozdrawiam powodzenia i dobrej decyzji :)
 

szymon097 
Wys³any: 2013-08-17, 10:00   
0
UP DOWN

Posty: 13
S³ysza³em ju¿ du¿o o tych chinolach i wiem ¿e nie warto ale na pewno nie ma jakiego¶ godnego aerografu w okolicach 200z³ bo pamietam ze kto¶ mi kiedy¶ wysy³a³ iwate chyba te¿ bodaj¿e za oko³o 180z³. :)
 

szymon097 
Wys³any: 2013-08-17, 15:53   
0
UP DOWN

Posty: 13
a co my¶licie o tym ?
Mogê miec to poni¿ej 100z³,tylko nie ma tego s³oiczka na farba z tego co widze.



 

Majez 
Wys³any: 2013-08-20, 09:51   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 42
Sk±d: Oborniki wlkp.
ten aero wyglada na "jedno funkcyjny" czyli leci/nie leci nie masz p³ynnego regulowania ilosci farby... taki aero nadaje sie do malowania jednolitych ma³ych powierzchni czy tez wype³niania fragmêtów powierzchni. ale o artystycznych zastosowaniach zapomnij do tego musisz szukac aero typu double action
 

szymon097 
Wys³any: 2013-08-21, 19:08   
0
UP DOWN

Posty: 13
Mo¿na zamkn±æ,kupi³em H&S Ultra za 139z³ ;)
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » AIRBRUSH » Forum Airbrush

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group