Szukaj FAQ Album



Zamkniêty przez: DrCruel 2013-11-05, 09:30
Autor Wiadomo¶æ
Squadron 
Wys³any: 2013-10-23, 12:43   Dzien Dobry
0
UP DOWN

Posty: 25
Nie wiem czy to tutaj sie wita ale hej...

Witam wszystkich serdecznie, bylem juz u Was kiedys przez chwile ale w miedzyczasie zniknal mi poprzedni adres email i zarejestrowalem sie od nowa.

Nie jestem lakiernikiem, ale z lakiernictwem bardzo blisko zwiazana postacia :) opowiem przy okazji.

Wysylam butelke dobrej whiskey temu, kto zgadnie gdzie w Polsce umieszczony jest moj problem z lakierowaniem o ktorym prawdopodobnie szerzej napisze za pare dni. Ku przestrodze.


Coz, chcialem sie tylko przywitac,
Zycze milego dnia.
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2013-10-23, 20:24   
0
UP DOWN

Pomóg³: 40 razy
Posty: 3753
Squadron napisa³/a:
Wysylam butelke dobrej whiskey temu, kto zgadnie gdzie w Polsce umieszczony jest moj problem z lakierowaniem o ktorym prawdopodobnie szerzej napisze za pare dni. Ku przestrodze.

£a³ :fiu: ... to we¼ od razu t± butelkê jak bedziesz jecha³ odebraæ jaguara z mojego placu.
Squadron napisa³/a:
Ku przestrodze.


Ano, przestroga juz by³a od kolegów co przywie¼li autko.... jak nie da kasy uzgodnionej to nie zaczynaj bo to bankrut i Ci nie zap³aci.

Nie ma zaliczki, nie ma pracy.

Pamiêtaj do trzech razy sztuka a czwarty nale¿y do mnie. :spoko: :spoko: :spoko:
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

Squadron 
Wys³any: 2013-10-23, 20:36   
0
UP DOWN

Posty: 25
Odbieraj telefony oszuscie! Do tego sluza!

Posluchaj gamoniu, miales czas do 20:00 zeby wyprostowac smierdzacy problem, ktory stworzyles. Nawet na telefon nie masz czasu a moje auto stoi u Ciebie i marnieje.

I zgodnie z obietnica to nie ja juz z Toba bede na ten temat rozmawial.

I modl sie, zeby auto bylo zabezpieczone bo dostales je po piaskowaniu i jesli bede to musial zrobic jeszcze raz to bedziesz mial kolejna wizytacje.

A co do tematu bankructwa to tylko niesmialo przypomne Ci jak skomlales o pieniadze na nowa komore...

A zaliczki nie da sie przekazac komus z kim przez miesiac nie ma kontaktu, ciesze sie ze Ci jej nie dalem bo mialbym takie same jaja jak z tym co mi lakierowales wczesniej.

Miesiac durniu nie bylo z Toba kontaktu, pofatyguje sie jutro i wolnej chwili wrzuce cala korespondencje smsami (bo jak normalny czlowiek nie umiesz ani oddzwonic ani odebrac) zeby sie ludzie posmiali, oczy im wyjda na wierzch.

I nie obrazaj mnie partaczu i oszuscie bo jak do tej pory ja mam do odbudowy 60 aut wlasnych w kolejce a ty zasrana nore i bajzel we lbie. Trace powoli cierpliwosc a tego wierz mi nie chcesz.
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2013-10-23, 20:47   
0
UP DOWN

Pomóg³: 40 razy
Posty: 3753
Squadron napisa³/a:
ja mam do odbudowy 60 aut wlasnych w kolejce

Dwa lata temu tez je mia³es, stan dalej patowy, te same zlomy, tylko warsztat w p³ytkach zamieni³es na stary pgr gdzie ceg³y na g³owy spadaj± i ptaszki weso³o æwierkaj± robi±c kupy na te wypasione z³omki.
Nikogo ze starych pracowników niema, wszyscy uciekli.


Sory, ale umowa to umowa.
Masz auto a za trzy dni bêdê z kas±.
Tak sie umawiaj± rozs±dni ludzie i to co uzgodni± tak czyni±.

Zapomnia³es zap³acic za ostatnie autko, za chromy od Chino, za lakierowanie felg.
Wiedzia³e¶ ¿e bez kasy nie ruszê ........... i nie ruszy³em.


Twoi pracownicy wy¶miali ........... chcesz wiedziec co ?
Chyba nie.
Wiec nie sciemniaj i nie k³am bo gdybym Cie pos³ucha³ to dzis ani pracy bym nie mia³ (pamiêtasz ze mia³em sie zwolniæ?) ani kasy na jaguara.

Co¶ chcesz jeszcze poprac na forum?
Jakies brudy?
Jak dziecko.
Znów karka przyslesz aby bez kasy odebra³ autko?
¯al mi cie.
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

Squadron 
Wys³any: 2013-10-23, 22:13   
0
UP DOWN

Posty: 25
Widzisz, rzeczywistosc wyglada tak, ze po twoim debilnym poscie dostalem kilka maila z informacja, ze ty jestes po prostu chory psychicznie.
A do tego zdrowo uposledzony, bez mozliwosci pojmowania czegokolwiek.

Wiec mysle, ze dyskusja z takim palantem nie ma po prostu sensu.
Jestes zwyklym oszustem i kmiotem lakierujacym w warunkach uragajacych sztuce lakierniczej a stylizujesz sie na alfe i omege. Biedny, opuszczony kmiot.

Podsumowanie moje jest takie - ja to firma z wieloletni stazem, ktora wlasnie kupila jak to nazywasz caly ten PGR za mase ciezko zarobionych pieniedzy. I jest widocznie jakis powod - trzeba by tylko umiec mysle a z tym masz klopot. Bo jesli ma sie piekny wylozony plytkami garaz o powierzchni 250m2 i zamienia sie to na 7000m2 to jakis powod musi byc.
Ja to firma, ktora w Europie cieszy sie zaufaniem wielu wielu kilentow i przyjaciol.
Ja to wiele lat doswiadczenia w handlu i odbudowie tego co w motoryzacji najpiekniejsze.

A ty? Smierdzaca nora, stek klamst i bredni, obietnic bez pokrycia z masa wrogow wymyslajacych ci od najgorszych. Super referencje.
I jak na kazdego super lakiernika przystalo codziennie na 6:00 do fabryki kabli skladac na tasmie jakis chinski badziew.

Zupelnie na marginesie: za tak zwany chrom (wygladajacy jak ciemny grafit w marnej jakosci - slyszalem od forumowiczow ze nie pierwszy ja mialem z toba taka chece) i kola wyzebrales kilka stowek i dostales.

Oj naczytalem sie tych historii o innych autach a historia o caddilacu przebila wszystko...

Karkow jeszcze u Ciebie nigdy nie bylo ale wybrales sobie niewlasciwy samochod tym razem i napewno sie pojawia. Chyba ze go oddasz jutro o 20:00 jak Ci zaproponowalem smsowo (bo telefonu debilu- nadal nie odbierasz, to poza twoimi mozliwosciami).

Mierzi mnie fakt, ze w XXI wieku normalny czlowiek taki jak ja musi rozmawiac z debilem i to jeszcze o swoim samochodzie. Paranoja.

A z reszta urojen to polecam ci lekarza - czasami pomaga, czsami nie.
Lekarza polecano ci juz tutaj wiele, wiele razy jak widze.
 

unek83
[Usuniêty]
Wys³any: 2013-10-23, 22:24   

Squadron napisa³/a:
lakierujacym w warunkach uragajacych sztuce lakiernicze

Jak to Krysiu pisa³, ¿e ma ju¿ kabinkê z MDF przecie¿ z nawiewami i nawet wyci±gami ..i jeszcze scianyy pokryte panelami PCV .czy¿by znowu k³ama³?? :shock:
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2013-10-23, 23:14   
0
UP DOWN

Pomóg³: 40 razy
Posty: 3753
Squadron napisa³/a:
Ja to wiele lat doswiadczenia w handlu i odbudowie tego co w motoryzacji najpiekniejsze.


Kilka fotek ... tego co w motoryzacji najpiekniejsze i ten mit obalimy.
Ale na razie te foty zostawiê sobie jako ostrze¿enie przed takimi zniemczonymi polaczkami.

Squadron napisa³/a:
Jestes zwyklym oszustem i kmiotem lakierujacym w warunkach uragajacych sztuce lakierniczej

A co Cie sk³oni³o po dwóch latach do proszenia o przyjazd i ocenienie poprawek po warsztatach lakierniczych?


Sam sobie przeczysz :help: wiêc jak to jest?

Poka¿ replike ferrari, poka¿ porsche a ja to samo mam na forach sprzed dwóch lat... poprawki, poprawki, poprawki.............. znikasz na kilka miesiecy, pracownicy odchodza, Ty ich o kradzie¿ pos±dzasz, blacharz w trakcie pracy idzie w piz.du....
Jak wygl±daæ powinno auto do odrestaurowania oddawane?
Pokaza³em mase problemów, gdzie poprawiæ, co rozebraæ.... jakie przyjecha³o?
Poskrêcane na farmery ^^ dziurawe i najlepsze ,,, maska (mega ciê¿ki ca³y przód) po³o¿ony na dachu jaguara i na tylnej klapie i na NOWYCH b³otnikach oparty..... takie auta to ja oddaje do blacharza aby je klepa³ a nie do malowania.

To uwa¿asz za sztukê odrestaurowywania samochodów.
Piaskowane auto po ca³o¶ci... z desk± rozdzielcz± :sciana: instalacja elektryczna zostawiona i Ty mi mówisz ze to ja mam co¶ z g³ow±?

Po prostu nie dam sie juz nikomu takiemu wkreciæ.


Sytuacja by³a czysta.
Auto plus 50% kasy jako zabezpieczenie moje po przykrych wspomnieniach przy odbiorze ostatniego autka i mo¿emy robiæ.

Nie by³o kasy, zw³oki w kontenerze na mini kia dostawczym pietrowo u³ozone dosta³em.

:cojest:
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

Squadron 
Wys³any: 2013-10-23, 23:19   
0
UP DOWN

Posty: 25
Ty jednak jestes zdrowo jebniety :) :) :) :)
Szkoda czasu bo jest pozno i mam znacznie przyjemniejsze rzeczy do roboty.

Telefonu nadal nie odebrales i nie odpisales fujaro.
Jutro o 20:00 jest laweta - zaladuj na nia auto albo przejedziemy sie do ciebie.
I juz nie sam bo jest na forum przynajmniej dwoch co wyrazili chec pojechac razem.
Plus niespodzianka jesli auto nie wroci do "PGRu" jutro.

Powodzenia i wybierz madrze bo skonczyla mi sie do ciebie cieciu cierpliwosc.

A komore unek to Krysia widzial na zdjeciach i tez niedokladnie.
O starych pieknych samochodach ten menel wie tyle co o tej wlasnie komorze :)
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2013-10-23, 23:23   
0
UP DOWN

Pomóg³: 40 razy
Posty: 3753
Squadron napisa³/a:
Telefonu nadal nie odebrales i nie odpisales fujaro.

Zdrowo cie jeb³o.
Tu z tob± gadam a tel nie odbiore i nie napisze sms.... pora¿ka :sciana:
Takie bajki to w przedszkolu.
PS.
Dzis mia³e¶ byc, jak jutro nie bêdziesz o 20 to wystawiam z³oma za brame.
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

PROJEKTER
Wys³any: 2013-10-24, 09:39   
0
UP DOWN


Pomóg³: 15 razy
Posty: 1838
Sk±d: MODULAR - equipment
Chyba ju¿ to kiedy¶ czyta³em :x: .... to bêdzie jaki¶ ... dwie¶cie czterdziesty szósty zleceniodawca lakierowania wykiwany przez Krysie :tak: . To ju¿ taki standard.

Raz pajacu forumowy lackotworze stan±³em w twoje obronie ... bo w takim sporze gdy kto¶ kogo¶ o co¶ oskar¿a na forum trudno jest dociec prawdy bezwzglêdnej. To siê mo¿e przytrafiæ ka¿demu i nie koniecznie opisywane zdarzenia mog³y mieæ miejsce, lub wygl±daæ tak jak wskazuje jedna strona sporu. Pomy³ka mo¿e siê zdarzyæ raz :tak: .... u Ciebie samozwañczy malarzu z obesranej przez psa wsiowej nory w Szym... k. Raw... takie wpadki to standard dzia³ania. To kolejny ju¿ z armii klientów którego wykiwa³e¶.

Lepiej sk³adaj kabale - elektryku i nie bierz siê za co¶ czego nie potrafisz. Nie mam pojêcia o jakiego Jaguara chodzi ale jak pamiêtam, jednego zabytkowego ju¿ spie rdoli ³e¶ co forumowa braæ wytyka³a ci na fotkach jakie opublikowa³e¶.

Jeste¶ szkodliwym wrednym i jebniêtym w pecyn forumowym durniem roku konfabuluj±cym w postach dla gównozjadów .... to w sieci .... w realu zwyk³ym oszustem i nieudacznikiem.

Nie piszê ju¿ postów na tym forum ... bo gdy piszê ¿e dureñ szkodzi swymi radami, oszust oszukuje, k³amca konfabuluje i wymy¶la technologiê, a gównozjad zdechnie w bólach w swojej norze jak siê nie opamiêta b³yskawicznie i nie poprawi warunków ... to te posty s± tu kasowane. Szkoda mojego czasu na ich pisanie. Nie mog³em jednak sobie darowaæ w tym temacie .... ¿eby ci królu gównozjadów i nieudaczników przypomnieæ ¿e we mnie masz wroga nr 1. Od pó³ roku jeste¶ w Polsce wskazywanym przez mnie przyk³adem ....g³upoty, durnoty i syfu w tym zawodzie ... Przyk³adem realnym z adresem imieniem i nazwiskiem :spoko: ... Sraj na to na razie :x: . .... zobaczysz dopiero jak konsekwencja z mojej strony i up³ywaj±cy czas robi± swoje. Takie tematy jak ten i takie osoby jak @Squadron to ¿ywe realne dowody na to ¿e¶ kompletny Dureñ i z³odziej.

Zaliczka na wykonanie us³ugi lakierniczej :sciana: ... od kiedy to panuj± takie zwyczaje w tej bran¿y ? ... Jak spotkam kiedy¶ lakiernika albo mechanika który wyskoczy z takim durnym tekstem gównozjada to go zabijê szyderczym ¶miechem. Zaliczkê na us³ugê to bior± pijani budowlañcy i gównozjady. Inni jak ju¿ kompletnie nie ufaj± swojemu klientowi to nie bor± takiej roboty albo rozliczaj± siê w miarê postêpu robót.

Dureñ roku napisa³/a:
Masz auto a za trzy dni bêdê z kas±.
Tak sie umawiaj± rozs±dni ludzie i to co uzgodni± tak czyni±.


Jak robota jest skoñczona w trzy dni to tak czyni±. Oszu¶ci i z³odzieje bior± samochód i chc± kasê z góry w finale zawsze klient zostaje bez kasy i wykonanej us³ugi, a do tego ma problemy z odbiorem samochodu. :tak:

Lackdoctor napisa³/a:
Squadron napisa³/a:
Telefonu nadal nie odebrales i nie odpisales fujaro.

Zdrowo cie jeb³o.
Tu z tob± gadam a tel nie odbiore i nie napisze sms.... pora¿ka :sciana:
Takie bajki to w przedszkolu.


To mo¿e przeczytaj sobie OSZU¦CIE post kolego "@Chino" z relacj± z nieudanego lakierowania Cadlilaca setek prób kontaktu z tob± wszelkimi mo¿liwymi mediami ... Zadzia³a³ dopiero post na publicznym forum z opisem twojego postêpowania. Jak siê zesra³e¶ ze strachu to zacz±³e¶ z nim gadaæ .... postami ^^

Wtedy jeszcze mia³e¶ ziarno wstydu i by³e¶ grzeczny ... teraz chamie posrany ... skaczesz do oczu swojemu klientowi tylko dlatego ¿e nie zrobi³e¶ mu tego na co siê umówi³e¶ ... a jak rozumiem z tych postów ... nawet tego nie dotkn±³e¶ sugeruj±c, ¿e prace trwaj±. Piep rzony oszust z Ciebie .... durniu roku ....i k³amliwy gównozjadzie ....

Kto¶ kiedy¶ ... skróci ciê o t± ³ys± baniê ... W biznesie niektórzy nie maj± lito¶ci i nie s± wyrozumiali. To nie obelgi w necie ... które nie bol±. Zobaczysz :tak:

Jak skoñczysz beczeæ ³ysa pa³o to napisz skargê do admina ¿eby usun±³ temat udaj±c ¿e sprawa nie istnieje w realu. :x:
_________________
Chcesz wiedzieæ wiêcej ? ... projekter@projekter.pl
 

unek83
[Usuniêty]
Wys³any: 2013-10-24, 13:43   

Squadron napisa³/a:
A komore unek to Krysia widzial na zdjeciach i tez niedokladnie.

Ale jak to?? przecie¿ Krysiu mi tak napisa³ ^^

Lackdoctor napisa³/a:
, mo¿e wymieñ wentylatorek w dupie,,, we¼ nad sob± popracuj.

Wtedy pogadamy , jak zmiana bêdzie zauwa¿alna.


Napiszesz Squadron co w ci±gu tych 2 lat Krysiu zmieni³?? masz pogl±d na sprawê :D oprócz tych lamp z castoramy...
Ps posadzka jest czy dalej te p³yty chodnikowe ?? A mo¿e fotka troche nie pora o 20 robiæ ale mo¿e da siê??

Jak jego kabinka??z OSB.. przecie¿ wentylatorek z tablicy jest baaa nawet 2 siê znalaz³y :cool:
 

trze¼wy inaczej
Wys³any: 2013-10-24, 14:10   
0
UP DOWN


Pomóg³: 10 razy
Posty: 950
Czy forum to miejsce na pranie brudów?
@Squadron - je¿eli wykonawca budzi Twoje obawy co do uczciwo¶ci, napisz z nim umowê. Okre¶l zakres prac, termin, jako¶æ wykonania, wynagrodzenie i najwa¿niejsze - KARÊ UMOWN¡. To jest bat na niesolidnych wykonawców, a nie smarowanie ka³em na forum!
Twoje ¿ale i tak s± obracane o 180' przez Lackdoctora, a my, niektórzy forumowicze, niezbyt dobrze czujemy siê w roli arbitrów.
@Lackdoctor - nie dziwi mnie ten wpis, bo przed testem polerskim pozwoli³em sobie zaczerpn±æ opinii na twój temat, jako, ¿e nie mam sk³onno¶ci samobójczych. O ile ludzie nie do koñca ¼le wypowiadaj± siê o jako¶ci Twoich us³ug, to niestety s³yniesz z podej¶cia do klienta, którego zdecydowana wiêkszo¶æ nie zaakceptowa³a. W wiêkszo¶ci przypadków mi³a obs³uga rekompensuje gorsz± jako¶æ pracy lub nieterminowo¶æ. U ludzi utar³o siê przekonanie, ¿e dobry fachowiec ma du¿o pracy, i trzeba umieæ to rozs±dnie wykorzystaæ. Sam korzystam z us³ug ró¿nej ma¶ci fachowców. Wolê us³yszeæ, ¿e kto¶ nie da³ rady bo ma du¿o pracy zamiast braku jakiegokolwiek kontaktu. Jak widaæ, nie ja sam....
_________________
¯ycie jest zbyt krótkie ¿eby je¼dziæ Dieslem...
 

unek83
[Usuniêty]
Wys³any: 2013-10-24, 15:37   

trze¼wy inaczej napisa³/a:
a nie smarowanie ka³em na forum!

Napisze tak jaki¶ czas temu napisa³em do Squadron, aby wpad³ na forum i podzieli³ siê jak to jest z Krysiem ... odp taka jak napisa³e¶
trze¼wy inaczej napisa³/a:
forum to miejsce na pranie brudów

Mam mail jeszcze gdzie¶ ...
Tutaj bardziej chodzi o to
PROJEKTER napisa³/a:

To mo¿e przeczytaj sobie OSZU¦CIE post kolego "@Chino" z relacj± z nieudanego lakierowania Cadlilaca setek prób kontaktu z tob± wszelkimi mo¿liwymi mediami ... Zadzia³a³ dopiero post na publicznym forum z opisem twojego postêpowania. Jak siê zesra³e¶ ze strachu to zacz±³e¶ z nim gadaæ .... postam

Chyba Krysiu to taki kleptoman aut ( nie których w jego wieku to dopada ^^ ) ups znowu jaka¶ choroba :x:
Oddaje dopiero jak ferment poleci na forum ...
 

trze¼wy inaczej
Wys³any: 2013-10-24, 15:56   
0
UP DOWN


Pomóg³: 10 razy
Posty: 950
Jest sporo racji w tym co napisa³e¶, ale...
Zak³adaj±c, ¿e to co jest napisane i co mówi± o Lackdoctorze, jest prawd±, to bez wzglêdu na to jak bardzo wysmaruje siê go kup±, to i tak jej zapach nie doleci do potencjalnych klientów.
Dany warsztat weryfikuje opinia klientów mieszkaj±cych w promieniu 30 km. Opinie na forum nie dochodz± do mieszkañców - potencjalnych klientów. Nie ma sensu traciæ nerwów na pisanie i czytanie ripost.
Ka¿dy swoje zdanie ma...
_________________
¯ycie jest zbyt krótkie ¿eby je¼dziæ Dieslem...
 

unek83
[Usuniêty]
Wys³any: 2013-10-24, 18:00   

Cytat:
Opinie na forum nie dochodz± do mieszkañców


A szkoda bo on nawet na swoich s±siadów jecha³ :blee: :blee:
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2013-10-24, 19:27   
0
UP DOWN

Pomóg³: 40 razy
Posty: 3753
PROJEKTER napisa³/a:
Nie mam pojêcia o jakiego Jaguara chodzi ale jak pamiêtam, jednego zabytkowego ju¿ spie rdoli ³e¶


Gdybym spier.doli³ to ten po dwóch latach by nie wróci³ do mnie z ofert± lakierowania nastêpnych aut i poprawek kilku innych lakierowanych przez warsztaty lakiernicze w jego okolicy.
Mam fotki z pobytu u Janka w PGR Legnica.

PROJEKTER napisa³/a:
Zaliczka na wykonanie us³ugi lakierniczej ... od kiedy to panuj± takie zwyczaje w tej bran¿y ?


Nigdy nie wzi±³em zaliczki na robotê.
Ale tu zaliczka i to w wysoko¶ci 50% warto¶ci zlecenia by³a WARUNKIEM PODJÊCIA SIÊ NAPRAWY.

Niestety kole¶ mnie wykiwa³ i po odbiór ostatniego auta przys³a³ kogo¶ (chujwikogo) i ... zapomnia³ zap³acic za chromy, ko³a itd.
Tekst by³ jeden... albo bierzesz kase, albo on dzwoni na policje, spisuje wydanie auta, kasy nie p³aci i moge sie s±dziæ.... latami. :sciana: :sciana: :sciana:

Wiêc Janek wiedzia³ ¿e razem z autem ma przyjechaæ kasa, umowa by³a przygotowana, pokwitowanie zaliczki te¿.
trze¼wy inaczej napisa³/a:
@Squadron - je¿eli wykonawca budzi Twoje obawy co do uczciwo¶ci, napisz z nim umowê. Okre¶l zakres prac, termin, jako¶æ wykonania, wynagrodzenie i najwa¿niejsze - KARÊ UMOWN¡. To jest bat na niesolidnych wykonawców, a nie smarowanie ka³em na forum!

To siê dotyczi obu stron,,, niesolidnych klientów te¿, wiêc tak jak piszesz mia³o byæ.

Dodam ¿e informowa³em ¿e pracujê zawodowo i MUSI mi dac kasê abym nie musia³ robiæ innych aut i skoncentrowaæ siê na jaguarze.

Transport jaguara.... po piaskowaniu najbardziej deszczowy dzieñ i otwarty kontener .... ruda wylecia³a pierwsza ni¿ auto.
Sposób pakowania jaguara.
Maska wsadzona do kontenera potem wsuniêta karoseria i maska (ca³y ciê¿ki ryj) opuszczona na dach, klape tyln± i b³otniki,,, na to walniêta rama komory silnika.

O przepraszam,,, ka¿da warstwa by³a oddzielona i zabezpieczona fili± b±belkow± :shock:

Do lakiernika,,,,, ale wyrwane blacharzowi spod ³ap kiedy on by³ na etapie spasowywania i ka¿dy element by³ chwycony na zwyk³e wkrêty typu farmer... mam foto ale nie chce przykro¶ci ju¿ ca³kiem robiæ koledze.

Pogiêty dach, jakby go unek podepta³ w z³o¶ci... :D

Piaskowanie.... u piaskarza felg co nigdy zabytka nie piaskowa³.

Pozostawiona farba odpada pod ci¶nieniem z myjki cisnieniowej a pod spodem jest korozja.
Tez mam fotki.
Piaskowanie a na s³upkach naklejki papierowe od przebiegu a na karoserii naklejki z cenami za elementy itd.... dach w odpadajacym lakierze, maska te¿, jak juz wspomina³em.

Piaskowanie do poprawki, ryj jaguara do blacharza bo brakuje czê¶ci b³otnika wygnitego.
Tylne b³otniki nowe a pod spodem zgnita blacha i brak wewnêtrznych czê¶ci nadkoli.
Jaka¶ ³atkachwycona od góry a na dole szczelina i naciskaj±c palcami mozna j± dowolnie wyginaæ.

Pytam.
Czy tak ma wygl±daæ auto oddawane lakiernikowi?
Mia³em to poprawiæ, lub za³atwic blacharza,,, ale kto mi to zrobi bez kasy?

Reasumuj±c.... Janek udawa³ ¿e przyjedzie, ja udawa³em ¿e zacznê za chwilê ..... koniec koñców za chwilê bêdzie laweta i nie bêdê po roku robi³ wielkich :shock: oczu jak reklamacje mi przywiezie.


Ludzie Janka.
Blacharz juz mnie ostrzega³ jak na bok mnie wzia³....... on ci kasy nie przywiezie bo jej fizycznie niema... to jego s³owa.
Bez kasy nie ruszaj bo cie przewiezie.
Ludzie co przywie¼li auto,,, jeden to by³y pracownik Janka.... kasa? jaka kasa?
on kasy niema i tylko od niemca ci±gnie a ten juz nie chce dawaæ.

Janka w polszy nie by³o pó³ roku,,, cenzura³ jak mu sie grunt pod nogami zapali³.... gdzie¶ pracowa³,,, wróci³ z niemcem, co jak okresli³, s³u¿y do tego aby go wydoiæ.
Tak wydoic,, to s³owa Janka.
Kurcze abym dosta³ tel do tego niemca bezpo¶redni...

PGR kupiony ... s³owa Janka
Pracownik,,, eee, no co ty, wierzysz mu??
Dzier¿awi ten plac poprostu a z tamtego w p³ytkach i rawbruku go [...].li bo nie p³aci³ za wynajem.


Ot i to moja historia... czekam na lawete.... dziekuje Jankowi za oferte dogadania siê dzi¶ ale nie, to nie jest dobry biznes.



JESZCZE PYTANIE.... TO DO CHU.JA DLACZEGO DO MNIE ZADZWONI£ I CHCIA£ MALOWAÆ ????

Dzieki za uwagê ;) ;) ;)


To kto jest tu psychiczny? :fiu:
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

PROJEKTER
Wys³any: 2013-10-24, 19:50   
0
UP DOWN


Pomóg³: 15 razy
Posty: 1838
Sk±d: MODULAR - equipment
No i ju¿ .... Krysia siê wyt³umaczy³a i nie ma sprawy. :przytul:

No dobra to kogo teraz zjebiemy za to ¿e pomalowa³ rancik opony albo mu lakier usiad³ ?
¦mia³o Krysiu .... No stres .... wchod¼ na forum i dalej ¶wieæ przyk³adem do na¶ladowania :spoko .... Naiwnemu @Squadron poka¿ jêzor ... wypnij dupê na @Chino ... reszcie poka¿ ¶rodkowy paluszek i wracaj skarbie Ty nasz internetowy do porad na forum bo bez Ciebie robota po norach stoi.
_________________
Chcesz wiedzieæ wiêcej ? ... projekter@projekter.pl
 

unek83
[Usuniêty]
Wys³any: 2013-10-24, 20:33   

Kurcze popcorn mi siê skoñczy³ ^^ a klawisz F5 prawie wypad³ ^^ Lece do sklepu po piwko bo chyba to pocz±tek ...

Krysiu trzymaj siê cieplutko buziakczki :cool:

PROJEKTER napisa³/a:
No dobra to kogo teraz zjebiemy za to ¿e pomalowa³ rancik opony albo mu lakier usiad³

Mnie ^^ co¶ ostatnio nie wysz³a taka tam Honda :D :D
 

trze¼wy inaczej
Wys³any: 2013-10-24, 20:58   
0
UP DOWN


Pomóg³: 10 razy
Posty: 950
Cytat:
Wysylam butelke dobrej whiskey temu, kto zgadnie gdzie w Polsce umieszczony jest moj problem z lakierowaniem o ktorym prawdopodobnie szerzej napisze za pare dni. Ku przestrodze.
[quote="Lackdoctor"]
Nie ma zaliczki, nie ma pracy.

Pamiêtaj do trzech razy sztuka a czwarty nale¿y do mnie. :spoko: :spoko: :spoko:
Cytat:
Posluchaj gamoniu, miales czas do 20:00 zeby wyprostowac smierdzacy problem, ktory stworzyles. Nawet na telefon nie masz czasu a moje auto stoi u Ciebie i marnieje.

I zgodnie z obietnica to nie ja juz z Toba bede na ten temat rozmawial.
Cytat:
Zapomnia³es zap³acic za ostatnie autko, za chromy od Chino, za lakierowanie felg.
Wiedzia³e¶ ¿e bez kasy nie ruszê ........... i nie ruszy³em.
Squadron napisa³/a:
Jestes zwyklym oszustem i kmiotem lakierujacym w warunkach uragajacych sztuce lakierniczej a stylizujesz sie na alfe i omege. Biedny, opuszczony kmiot.
Cytat:
Karkow jeszcze u Ciebie nigdy nie bylo ale wybrales sobie niewlasciwy samochod tym razem i napewno sie pojawia.
Lackdoctor napisa³/a:
Sytuacja by³a czysta.
Auto plus 50% kasy jako zabezpieczenie moje po przykrych wspomnieniach przy odbiorze ostatniego autka i mo¿emy robiæ.
Cytat:
Jutro o 20:00 jest laweta - zaladuj na nia auto albo przejedziemy sie do ciebie.
I juz nie sam bo jest na forum przynajmniej dwoch co wyrazili chec pojechac razem.
Cytat:
Tu z tob± gadam a tel nie odbiore i nie napisze sms.... pora¿ka :sciana:
Lackdoctor napisa³/a:

Dzis mia³e¶ byc, jak jutro nie bêdziesz o 20 to wystawiam z³oma za brame.
Lackdoctor napisa³/a:
Janek wiedzia³ ¿e razem z autem ma przyjechaæ kasa, umowa by³a przygotowana, pokwitowanie zaliczki te¿.
Lackdoctor napisa³/a:
Niestety kole¶ mnie wykiwa³ i po odbiór ostatniego auta przys³a³ kogo¶ (chujwikogo) i ... zapomnia³ zap³acic za chromy, ko³a itd.
Tekst by³ jeden... albo bierzesz kase, albo on dzwoni na policje, spisuje wydanie auta, kasy nie p³aci i moge sie s±dziæ.... latami. :sciana: :sciana: :sciana:
Lackdoctor napisa³/a:
To kto jest tu psychiczny? :fiu:
 

Squadron 
Wys³any: 2013-10-24, 21:06   
0
UP DOWN

Posty: 25
@trzezwy - nie zroumialem twojego postu. Do reszty odniose sie za chwile.
 

trze¼wy inaczej
Wys³any: 2013-10-24, 21:15   
0
UP DOWN


Pomóg³: 10 razy
Posty: 950
Czytaj±c Wasze przepychanki doszed³em do wniosku (bez urazy Panowie), ¿e oszust bez pieniêdzy przyprowadzi³ samochód do nory któr± prowadzi kosmita. Jeden wcze¶niej nie zap³aci³ drugiemu, ale ten drugi przyj±³ od niego pracê a potem dziwi siê, ¿e znów nie p³aci. Do kogo macie pretensje? Nie macie papierka, to nie wiadomo kto ma racjê. Forum to nie miejsce na prostowanie takich spraw. To, ¿e Lackdoctor nie ma w tym po¶cie zwolenników, nie oznacza, ¿e racja le¿y po Twojej stronie. Je¿eli nie macie papierka, szarpcie siê w S±dzie a nie na forum, bo my tu deliktów cywilnych nie rozpoznajemy. Umoczycie kupê kasy na papugi, to nauczycie siê my¶leæ.
Wysy³anie karków te¿ nie jest zbyt m±dre. Oni s³abo negocjuj±. Poc± siê, maj± ubogi zasób s³ownictwa, ruszaj± siê jak wóz z wêglem i w sytuacji zagro¿enia, nie trzymaj± moczu.
Musisz wiedzieæ te¿ jedno. Lackdoctor mieszka na wsi. Po 30 sekundach przybiegnie pierwszy jego s±siad z wid³ami, a po nastêpnych 5 - drugi z motyk±. Potem ten kark, bêdzie od Ciebie wo³a³ kasê za protezê i naprawê swojego czarnego BMW 518i.
 

Squadron 
Wys³any: 2013-10-24, 21:24   
0
UP DOWN

Posty: 25
@trzezwy - a po pierwszych postach mialem Cie za sensownego faceta. Mysle, ze nazywajac mnie oszustem bez pieniedzy dolaczyles do tej samej grupy co Srakdoctor. Nie masz pojecia o czym mowisz, wiec nie bardzo rozumiem po co mialbys mnie obrazac. Znasz mnie?
Coz, internet jest pelen "wujkow dobra rada".
I o co sie szarpac w sadzie? Ze palant wzial auto, nie zrobil nic przez miesiac, klamal i jeszcze szarpie mi nerwy?
Na sady szkoda czasu - mam swoje metody. I chyba nie zrozumielismy sie - moze karki jakich znasz nie trzymaja moczu. Moi przyjaciele sa inna grupa ludzi. Sasiedzi sa mile widziani - tez obskocza.
A na koniec - skoro ja Cie szanuje to szanuj i mnie bo nie wiadomo kto, gdzie i z kim sie kiedys jeszcze zderzy.
 

rogal-master1
Wys³any: 2013-10-24, 21:28   
0
UP DOWN

Pomóg³: 3 razy
Posty: 848
Eeee :nie: :nie: :nie: :nie: :nie: 518i tylko e36 316i :D
 

trze¼wy inaczej
Wys³any: 2013-10-24, 21:28   
0
UP DOWN


Pomóg³: 10 razy
Posty: 950
Nie traktuj tego okre¶lenia dosadnie. U¿y³em przeno¶ni, ¿eby wyraziæ swoj± opiniê o Waszym sporze. Nikogo tutaj jeszcze personalnie nie obrazi³em. Przepraszam je¿eli poczu³e¶ siê urazony, nie taki mia³em zamiar.
A co do karków, to 9/10 nie trzyma moczu w silnym stresie. Uwierz mi na s³owo. :D
_________________
¯ycie jest zbyt krótkie ¿eby je¼dziæ Dieslem...
 

rogal-master1
Wys³any: 2013-10-24, 21:30   
0
UP DOWN

Pomóg³: 3 razy
Posty: 848
Squadron nie b±d¼ taki kozak bo zawsze mo¿e znale¼æ siê wiêkszy....
 

rogal-master1
Wys³any: 2013-10-24, 21:31   
0
UP DOWN

Pomóg³: 3 razy
Posty: 848
Nie trzymaja moczu bo kreatyna os³abia nerki :D
 

trze¼wy inaczej
Wys³any: 2013-10-24, 21:32   
0
UP DOWN


Pomóg³: 10 razy
Posty: 950
To wstydliwy temat. Pyta³em kilka razy ale nie us³ysza³em odpowiedzi.
 

Squadron 
Wys³any: 2013-10-24, 21:35   
0
UP DOWN

Posty: 25
Nigdy w zyciu nie uzylem karkow - i nie zamierzam, brzydze sie ciemnota i porstakami. mam lepsze sposoby Panowie :) i te sposoby nie jezdza obsranym BMW.
 

Squadron 
Wys³any: 2013-10-24, 21:37   
0
UP DOWN

Posty: 25
Finalne slowo na niedziele:

Auto odjezdza w fatalnym stanie (jak do chu...a wafla profesjonalista moze trzymac auto pod golym niebem po piaskowaniu!). Ale skoro jest juz bezpieczne to przeczytaj Srakdoctor co mam ci do powiedzenia. I pakuj graty polglowku :cool:

Po pierwsze oszuscie naucz sie pisac i mowic po polsku bo nie da sie tych twoich wypocin przeczytac a juz napewno nie ze zrozumieniem. Jestes kompletnym analfabeta i kolkiem.

Po drugie mialem okazje porozmawiac juz telefonicznie z duza grupa osob, ktora nienawidzi cie parowo jak psa i tylko niestety potwierdza, ze jestes niezle cenzura przypadkiem. Tej grupie dziekuje za wsparcie, rady i wesola rozmowe - piwo napewno sie za to kiedys znajdzie. Wiec jestem juz prawie pewien, ze jestes powaznie chory psychicznie i niestety bez leczenia sie nie obedzie.

Ze zlych wiadomosci mam takie - nie odniose sie do ani jednej kretynskiej bzdury bo wszystko co powyzej piszesz jest wyssane z palca (albo z innej czesci ciala) i jako facet na poziomie nie widze najmnijeszego sensu zeby wdawac sie z gownozjadem w jakiekolwiek dyskusje. To tyle.

Ale mam tez dla Ciebie dobre wiadomosci - slyszalem, ze wybiera sie do ciebie ciekawa grupa ludzi, wiesz taka ktora leczy takie przypadki i ktora szybko i jasno wytlumaczy ci ze niewlasciwych ludzi nie wali sie w ch.... bo to poniej nie tylko bardzo boli ale i pozostawia do konca zycia poczucie ze jest sie absolutna szmata i zwyklym pedalem.

Z dobrych informacji jest tez taka, ze niemiec ktorego tak mile wspominasz i do ktorego tak pragniesz numeru telefonu bedzie w tej grupie i osobiscie wytlumaczy ci ile pieniedzy musisz mu oddac za zmarnowany miesiac jego czasu, za ponowne piaskowanie za ktore zaplacisz z wlasnej kieszeni i za jego nerwy. A do tanich on nie nalezy, oj nie... Znam go od prawie 10 lat i wiem co mowie. Na razie jestes im winien na oko 2500 PLN i jestem pewien na 100% ze to zwrocisz, pomoga ci. Wlicza sie w to 100 PLN kotre wyzebrales na bezyne kiedy przyjechales obejrzec auto, no comments...

I ostatnia dobra informacja - auto z ktorym przyciales w chu...a nalezy do czlonkow szanowanego na calym swiecie "klubu moto" a scislej mowiac do jednego z wyzej postawionych czlonkow w Hamburgu. Wiec nie ma obawy zebys tej wizyty nie zrozumial - doloza wszelkich staran zeby te wspomnienia zostaly ci na reszte twojego zasranego marnego zycia. Jestem tego pewien.

Sumujac to wszystko i biorac pod uwage fakt ze (jak slyszalem) lubisz malych chlopcow (co dodatko zmotywuje twoich gosci do uleczenia cie) wydaje mi sie, ze rozmawiamy tu na forum po raz ostatni albo przynajmniej dlugo, dlugo cie tu nie bedzie. Wiesz, sa ludzie ktorzy ponad oszustwo i perfidne klamstwa nie lubia pewnych rzeczy jeszcze bardziej.

W trosce o twoje zdrowie tak psychiczne jak i fizyczne uprzejmie cie informuje, ze tylko raz widzialem przypadek kiedy ktos postanowil oszukac znana mi i opisana powyzej grupe - nie chce ci psuc niespodzianki, ale efekt byl taki ze z zamieszczonego wtedy filmu na youtube (z owej wizytacji) wynikalo ze ten delikwent nigdy juz sie w polsce nie pojawi i ze pewne czesci ciala musial poddac dlugotrwalej i kosztownej kuracji. Rodziny jednak jak mi wiadomo nie odzyskal a znajomi pluli na niego przez lata, podobnie zreszta obcy.

Ale coz, to juz nie moj problem i ciesze sie ze masz tak dobry humor bo na dniach bedzie ci bardzo potrzebny. Wspomnij mnie prosze milo jesli kiedykolwiek przyjdzie ci jeszcze ochota lakierowac cos czego ani nie umiesz ani chyba nie lubisz - za kazdym razem kiedy zobaczysz jaguara bedziesz wspominal mnie i ogladal sie za siebie - gwarantuje ci to. Masz na to moje slowo - a ja slow na wiatr nie rzucam.

Aha, bylbym zapomnial, wlasnie rozmawialem z moimi bylymi pracownikami ktorych tu tak ladnie oczerniles - tez byliby chetni do ciebie podjechac ale poczekaja az wydobrzejesz po pierwszej wizycie. Ja osobiscie zobacze sie z toba na koncu smierdzielu.

Z tego miejsc pragne sie z toba pozegnac zalosny gamoniu, oszucie i smieciu.

I tak na koniec: nausz sie odbierac telefony cmoku bo z moich dawnych doswiadczen na polu walki wynika ze czasami prosta, szczera rozmowa rozwiazuje nawet nierozwiazywalne kwestie. Do tego trzeba tylko odrbiny czegos, czego za ch....a pana nie masz - honoru.

A teraz przepowiadam przyszlosc, na koniec tej historii uslyszysz: When we do good, no one remembers. When we do bad, no one forgets.......
  
 

lak 
Wys³any: 2013-10-24, 21:38   
0
UP DOWN

Posty: 223
Krzychu! czy to prawda co o tobie wypisuj±?Je¿eli tak -to zranile¶ moje tatua¿e.
To spadlo na mnie jak grom z jasnego nieba!Roz-bale¶ moj ¶wiat ,malarstwa lakierowanego :/ co¿ ja mam pocz±æ teraz,chyba zasypie nore i wezme siê za chandel starymi autami.....
 

trze¼wy inaczej
Wys³any: 2013-10-24, 21:44   
0
UP DOWN


Pomóg³: 10 razy
Posty: 950
BBRRR. Powia³o ch³odem. Lackdoctor - jestem z tob±. Przyjadê z promiennikiem i spalimy promieniami IR naje¼d¼ców z Hamburga!
 

rogal-master1
Wys³any: 2013-10-24, 21:47   
0
UP DOWN

Pomóg³: 3 razy
Posty: 848
Haha :P
 

trze¼wy inaczej
Wys³any: 2013-10-24, 21:51   
0
UP DOWN


Pomóg³: 10 razy
Posty: 950
W³a¶nie na TV4 leci Rocky 3. Rocky rozwali Mr. T jak motor kurê!
_________________
¯ycie jest zbyt krótkie ¿eby je¼dziæ Dieslem...
 

lak 
Wys³any: 2013-10-24, 21:54   
0
UP DOWN

Posty: 223
Loci dostaje lomot
 

trze¼wy inaczej
Wys³any: 2013-10-24, 21:59   
0
UP DOWN


Pomóg³: 10 razy
Posty: 950
Rocky znów wygra³. Co za niespodzianka!
_________________
¯ycie jest zbyt krótkie ¿eby je¼dziæ Dieslem...
 

trze¼wy inaczej
Wys³any: 2013-10-24, 22:00   
0
UP DOWN


Pomóg³: 10 razy
Posty: 950
Co siê dziwiæ. Trenowa³ go kole¶ z Predatora.
 

lak 
Wys³any: 2013-10-24, 22:03   
0
UP DOWN

Posty: 223
Czy-Rocky to nie czasami Rambo?Jaki¶ podobny -...
 

trze¼wy inaczej
Wys³any: 2013-10-24, 22:05   
0
UP DOWN


Pomóg³: 10 razy
Posty: 950
On by³ Rambo ale wcze¶niej. w 1982. Potem, jako weteran z Wietnamu, z nudów zacz±³ boksowaæ.
_________________
¯ycie jest zbyt krótkie ¿eby je¼dziæ Dieslem...
 

unek83
[Usuniêty]
Wys³any: 2013-10-24, 22:05   

A ja dodam tyle mo¿e je³opa Krysia co¶ to nauczy ^^ ^^
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2013-10-24, 22:06   
0
UP DOWN

Pomóg³: 40 razy
Posty: 3753
Squadron napisa³/a:

Ale mam tez dla Ciebie dobre wiadomosci - slyszalem, ze wybiera sie do ciebie ciekawa grupa ludzi, wiesz taka ktora leczy takie przypadki i ktora szybko i jasno wytlumaczy ci ze niewlasciwych ludzi nie wali sie w ch.... bo to poniej nie tylko bardzo boli ale i pozostawia do konca zycia poczucie ze jest sie absolutna szmata i zwyklym pedalem.

Z dobrych informacji jest tez taka, ze niemiec ktorego tak mile wspominasz i do ktorego tak pragniesz numeru telefonu bedzie w tej grupie i osobiscie wytlumaczy ci ile pieniedzy musisz mu oddac za zmarnowany miesiac jego czasu, za ponowne piaskowanie za ktore zaplacisz z wlasnej kieszeni i za jego nerwy. A do tanich on nie nalezy, oj nie... Znam go od prawie 10 lat i wiem co mowie. Na razie jestes im winien na oko 2500 PLN i jestem pewien na 100% ze to zwrocisz, pomoga ci. Wlicza sie w to 100 PLN kotre wyzebrales na bezyne kiedy przyjechales obejrzec auto, no comments...

I ostatnia dobra informacja - auto z ktorym przyciales w chu...a nalezy do czlonkow szanowanego na calym swiecie "klubu moto" a scislej mowiac do jednego z wyzej postawionych czlonkow w Hamburgu. Wiec nie ma obawy zebys tej wizyty nie zrozumial - doloza wszelkich staran zeby te wspomnienia zostaly ci na reszte twojego zasranego marnego zycia. Jestem tego pewien.

Sumujac to wszystko i biorac pod uwage fakt ze (jak slyszalem) lubisz malych chlopcow (co dodatko zmotywuje twoich gosci do uleczenia cie) wydaje mi sie, ze rozmawiamy tu na forum po raz ostatni albo przynajmniej dlugo, dlugo cie tu nie bedzie. Wiesz, sa ludzie ktorzy ponad oszustwo i perfidne klamstwa nie lubia pewnych rzeczy jeszcze bardziej.

W trosce o twoje zdrowie tak psychiczne jak i fizyczne uprzejmie cie informuje, ze tylko raz widzialem przypadek kiedy ktos postanowil oszukac znana mi i opisana powyzej grupe - nie chce ci psuc niespodzianki, ale efekt byl taki ze z zamieszczonego wtedy filmu na youtube (z owej wizytacji) wynikalo ze ten delikwent nigdy juz sie w polsce nie pojawi i ze pewne czesci ciala musial poddac dlugotrwalej i kosztownej kuracji. Rodziny jednak jak mi wiadomo nie odzyskal a znajomi pluli na niego przez lata, podobnie zreszta obcy.

Ale coz, to juz nie moj problem i ciesze sie ze masz tak dobry humor bo na dniach bedzie ci bardzo potrzebny. Wspomnij mnie prosze milo jesli kiedykolwiek przyjdzie ci jeszcze ochota lakierowac cos czego ani nie umiesz ani chyba nie lubisz - za kazdym razem kiedy zobaczysz jaguara bedziesz wspominal mnie i ogladal sie za siebie - gwarantuje ci to. Masz na to moje slowo - a ja slow na wiatr nie rzucam.


Ok.
Zapisa³em sobie Twoje gro¼by i teraz po pierwszym dziwnym kontakcie bêdziesz pierwszy do dyspozycji policji i prokuratora.
M¶ciwy nie jestem bo jaguar bez papierów móg³ dzis pojechaæ ale na parking policyjny.
Powodzenia.

PS.
Dlaczego mi nie mog³es daæ zaliczki zgodnie z umow± a teraz z kas± w zêbach dajesz 5 tys z³ na poczatek blacharzo lakiernikowi?
W Legnicy i okolicy u wszystkich normalnych jestes spalony?
Niezap³acone auta i takie tam.
To nie moje s³owa lecz ludzi co Ciê znaj± i podziwiaj± Twój luz, melan¿ i lekkie ¿ycie.
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

rogal-master1
Wys³any: 2013-10-24, 22:07   
0
UP DOWN

Pomóg³: 3 razy
Posty: 848
A wczesniej przed rol± rockego gra³ w pornusie stad przydomek w³oski ogier ...
 

trze¼wy inaczej
Wys³any: 2013-10-24, 22:07   
0
UP DOWN


Pomóg³: 10 razy
Posty: 950
Daj spokój Unek. Mo¿na kogo¶ zbluzgaæ, ale nie w taki sposób. Gro¼by na forum??? Co to jest????
_________________
¯ycie jest zbyt krótkie ¿eby je¼dziæ Dieslem...
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2013-10-24, 22:08   
0
UP DOWN

Pomóg³: 40 razy
Posty: 3753
lak napisa³/a:
Czy-Rocky to nie czasami Rambo?Jaki¶ podobny -...


To ja idê pobiegaæ, bo skoro Brunejka nie dogoni³ czipendeisa to ja te¿ mam szanse z karkami na æwieræ mili wystartowaæ. :fiu:
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

trze¼wy inaczej
Wys³any: 2013-10-24, 22:11   
0
UP DOWN


Pomóg³: 10 razy
Posty: 950
Przebierz siê za ducha. Jak siê porz±dnie wystrasz± to siê posikaj±. Przecie¿ nie bêd± Cie klepaæ w mokrych gaciach.
_________________
¯ycie jest zbyt krótkie ¿eby je¼dziæ Dieslem...
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2013-10-24, 22:13   
0
UP DOWN

Pomóg³: 40 razy
Posty: 3753
trze¼wy inaczej napisa³/a:
Przebierz siê za ducha.
Zrobiê wszystkich w chu,ja i wyzionê ducha jak z 3 razy jeszcze przeczytam ten tamten post w ca³o¶ci.
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

trze¼wy inaczej
Wys³any: 2013-10-24, 22:13   
0
UP DOWN


Pomóg³: 10 razy
Posty: 950
Lackdoctor napisa³/a:
Brunejka nie dogoni³ czipendeisa

A widzia³e¶ kiedy¶ ¿eby Kamaz z wêglem dogoni³ gokarta?
_________________
¯ycie jest zbyt krótkie ¿eby je¼dziæ Dieslem...
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2013-10-24, 22:14   
0
UP DOWN

Pomóg³: 40 razy
Posty: 3753
trze¼wy inaczej napisa³/a:
A widzia³e¶ kiedy¶ ¿eby Kamaz z wêglem dogoni³ gokarta?

Czyli mam szansê?
Uffff,,, nadzieja umiera ostatnia.
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

lak 
Wys³any: 2013-10-24, 22:15   
0
UP DOWN

Posty: 223
Sico bêdzie dobre do obrony,ma duzy zasiêg.. ^^
 

unek83
[Usuniêty]
Wys³any: 2013-10-24, 22:16   

trze¼wy inaczej napisa³/a:
Daj spokój Unek.

Nie... dla mnie to zwyk³y ¶mieæ i mo¿e w koñcu nie bêdzie klepa³ t± jadaczk± na wszystkich w ko³o . gdzie k³amie i gubi siê z tym ca³y czas :blee: :blee:
 

rogal-master1
Wys³any: 2013-10-24, 22:17   
0
UP DOWN

Pomóg³: 3 razy
Posty: 848
Lacku k³ad¼ lagê a to wszystko, http://www.youtube.com/watch?v=Z9uGai5J2tY
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » POZOSTA£E » Off Topic

Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group