Szukaj FAQ Album



Zamkniêty przez: DrCruel 2013-11-05, 09:30
Autor Wiadomo¶æ
Lackdoctor 
Wys³any: 2013-10-24, 22:18   
0
UP DOWN

Pomóg³: 40 razy
Posty: 3753
unek83,
Gdyby¶ mieszka³ bli¿ej to ciekawe czy bez puszczenia moczu by¶ mi to w pysk prosto powiedzia³.
:tak: :tak: :tak:

Ale spoko, ja auta kupuje w ca³ym kraju,,,, mo¿e kiedy¶ znów w okolicy Gdañska co¶ ciekawego oklepiê.
Twój ryj, jak by¶ nie skuma³ przeno¶ni.
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

trze¼wy inaczej
Wys³any: 2013-10-24, 22:18   
0
UP DOWN


Pomóg³: 10 razy
Posty: 950
Unek, ka¿dy wie jak jest i nie ma co gadaæ. Ale kole¶ wpad³ na forum, wy¿ali³ siê a na koñcu zacz±³ groziæ. Trzymajmy jaki¶ poziom. Niski, ale poziom. Nie mo¿na tolerowaæ takiego zachowania. Nie bronie Lackdoctora, ale pewnego poziomu dyskusji.
_________________
¯ycie jest zbyt krótkie ¿eby je¼dziæ Dieslem...
 

lak 
Wys³any: 2013-10-24, 22:19   
0
UP DOWN

Posty: 223
Unek-troche mi³o¶ierdzia!Co ty-w ufo nie wierzsz...
 

Squadron 
Wys³any: 2013-10-24, 22:23   
0
UP DOWN

Posty: 25
Nerwy mi odpuscily bo auto od debila wyjechalo.
A Krysi zycze powodzenia, zobaczymy czy za pare dni nadal tak bedziesz klapal jadaczka.

@trzezwy - to nie sa grozby i skoro tak to odebrales to chyba przeczytaj post jeszcze raz.
To jest sprawiedliwosc - ona zawsze przychodzi do takich szmatlawcow jak Krysia. ZAWSZE :) przynajmniej w moim wykonaniu. A kolesia to poszukaj sobie w domu.

@Krysia - w okolicy Legnicy sa sami tacy partacze i oszusci jak Ty, teraz po doswiadczeniach place 2 razy wiecej ale mam luz blues i zajebiscie wykonana robote. nawet jesli BEZ KOSZTOW musza odebrac mi auto ponad 150km od warsztatu. Wiec rwij sie sieroto.

Temat do zamkniecia wedlug mnie.
 

unek83
[Usuniêty]
Wys³any: 2013-10-24, 22:30   

Lackdoctor napisa³/a:
mo¿e kiedy¶ znów w okolicy Gdañska co¶ ciekawego oklepiê

Wpadaj Krysiu nawet dzisiaj takich jak ty by³o mnogo ^^ ^^

trze¼wy inaczej napisa³/a:
unek, ka¿dy wie jak jest i nie ma co gadaæ.

Pisa³em Ci, ¿e jak jest temat Krysia to mam klapki na oczach :cool:
On nie wie co poziom wiêc akurat ten temat jest w jego kryteriach ...

lak napisa³/a:
Unek-troche mi³o¶ierdzia

Hehe dobre :spoko:
Cytat:
A Krysi zycze powodzenia, zobaczymy czy za pare dni nadal tak bedziesz klapal jadaczka.

No nie róbcie tego Krysiu to spoko go¶æ :x: ^^ ^^
  
 

trze¼wy inaczej
Wys³any: 2013-10-24, 22:30   
0
UP DOWN


Pomóg³: 10 razy
Posty: 950
Dla mnie sprawa jest dziecinnie prosta. Pisze papier i nie mam problemów. Jak umawiasz siê na gêbê, to na w³asne ryzyko.
Je¿eli wchodzisz na forum ogólnopolskie, stosuj siê do regulaminu a przede wszystkim do zasad kultury i dobrego smaku. Je¿eli ich nie przestrzegasz, nie miej pretensji, ¿e kto¶ zwraca Ci uwagê. Czy Twoje wpisy w jaki¶ sposób rozwi±za³y Twój problem. Moim zdaniem - nie i mam nadzieje, ¿e siê mylê.
  
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2013-10-24, 22:31   
0
UP DOWN

Pomóg³: 40 razy
Posty: 3753
Squadron napisa³/a:
w okolicy Legnicy sa sami tacy partacze i oszusci


Przeka¿ê gdzie trzeba. :spoko:

Squadron napisa³/a:
zobaczymy czy za pare dni nadal tak bedziesz klapal jadaczka.


Ano to i Ciebie osobi¶cie zobaczê... ka¿dy kij ma dwa koñce i jak ja co¶ stracê to ... reszte sobie sam dopowiedz.
Powodzenia ....

Jeste¶ tu bardzo wiarygodny,,, jestes osoba co z kunsztem i pasj± zajmuje sie odbudow± starych samochodów...... niech tak zostanie, bo 5 zdjêæ by ten obraz trochê mog³o zmieniæ.

Tak, pasjonacie.
To do zobaczenia.
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

Squadron 
Wys³any: 2013-10-24, 22:33   
0
UP DOWN

Posty: 25
Masz racje trzezwy, puscily mi nerwy ale jak zobaczylem jak ta szmata wypisuje wyssane z dupy brednie to i stym i jakosc mi gdzis umknely. Jesli ktos (poza palantem Krysiem) poczul sie urazony to przepraszam.

A sprawiedliwosci musi stac sie zadosc, zreszta to nie ja tylko wlasciciel auta bedzie ta sprawiedliwosc wymierzal. Moj udzial skonczyl sie na odebraniu auta.

Ale wydaje mi sie, ze Krysia wolalby zeby to bylo moja auto, zobaczymy...
 

Squadron 
Wys³any: 2013-10-24, 22:34   
0
UP DOWN

Posty: 25
Lackdoctor napisa³/a:
Ano to i Ciebie osobi¶cie zobaczê...


Zapraszam smieciu, tylko tym razem nie licz na stowke na paliwo i wez kogos kto wroci twoim autem.
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2013-10-24, 22:36   
-1
UP DOWN

Pomóg³: 40 razy
Posty: 3753
Squadron napisa³/a:
moja auto

Dla mnie zleceniodawca jeste¶ Ty !!!!!
Dla mnie z umowy nie wywi±za³e¶ siê Ty !!!!!!!!!!

Z niemcem chêtnie bym porozmawia³, bo to, wg Twoich s³ów, krowa któr± nale¿y zdoiæ.

Jak to by by³o w t³umaczeniu na niemiecki Twoich s³ów?
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

trze¼wy inaczej
Wys³any: 2013-10-24, 22:38   
0
UP DOWN


Pomóg³: 10 razy
Posty: 950
Bêdziecie tak do rana? Ziewa mi siê, a nie chce przegapiæ czego¶ ciekawego!
_________________
¯ycie jest zbyt krótkie ¿eby je¼dziæ Dieslem...
 

Squadron 
Wys³any: 2013-10-24, 22:38   
0
UP DOWN

Posty: 25
Lackdoctor napisa³/a:
]Dla mnie zleceniodawca jeste¶ Ty !!!!!


Naucz sie polglowku roznicy miedzy zleceniodawca a wlascicielem. Wez slownik - jest roznica? Widzisz, jest.

Reszty nie komentuje bo szkoda slow.
Dla mnie temat jest skonczony, czekam na kontakt od wlasciciela jak zalatwil sprawe :D
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2013-10-24, 22:41   
0
UP DOWN

Pomóg³: 40 razy
Posty: 3753
Squadron napisa³/a:
Zapraszam smieciu, tylko tym razem nie licz na stowke na paliwo

Widzisz.
Sam pokazujesz kto chcia³ z moich us³ug skorzystaæ.

Zadzwoni³e¶ i chcia³e¶ po mnie przyjechaæ i odwie¼æ mnie.
Mia³em ogl±dn±æ z³omex i oszacowaæ prace.

Zaproponowa³em ¿e sam przyjadê,,, Ty powiedzia³e¶ ¿e tak lepiej i ¿e za paliwko wrócisz.

Gdzie tu siê pomyli³em?
Nak³ama³em?

Skoro nie mia³es zamiaru dac zaliczki to po co dupe tru³e¶ i po dwóch latach szuka³es kontaktu wiedzac ¿e na ostatnim aucie pop³yna³em wiêcej ni¿ Ty chcesz teraz odszkodowania ..... za swoj± niedotrzyman± umowê.
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

Squadron 
Wys³any: 2013-10-24, 22:43   
0
UP DOWN

Posty: 25
Brednie. Ja skonczylem. O reszcie pogadasz z kim innym.
Ide spac bo widzisz w przeciwienstwie do ciebie mam fajna dupe, przyjemny dom i mase przyjemnych zajec.
A ty czekaj na zasluzona nagrode tlumoku.
 

unek83
[Usuniêty]
Wys³any: 2013-10-24, 22:45   

Cytat:
Ale spoko, ja auta kupuje w ca³ym kraju,,,, mo¿e kiedy¶ znów w okolicy Gdañska co¶ ciekawego oklepiê.
Twój ryj, jak by¶ nie skuma³ przeno¶ni.

A tak zapytam za co?? ¿e pisze ca³y czas prawdê o tobie ?? to, ¿e k³amiesz i jeste¶ szmat±? zwyk³± szmat±?
Ja mam powód aby¶ dosta³ w ryj i ju¿ pisa³em to nie raz tutaj !!!!
Ale za prawdê o tobie ??
Krysiu lecz siê na nogi bo na g³owê ju¿ za pó¼no :tak: :tak:

Ps grozisz mi chyba trzeba zapisaæ to :rotfl: :rotfl:
 

Squadron 
Wys³any: 2013-10-24, 22:57   
0
UP DOWN

Posty: 25
unek83 napisa³/a:
Ps grozisz mi chyba trzeba zapisaæ to :rotfl: :rotfl:


Jak mu dasz zaliczke to ci to nawet fachowo wymaluje w swojej komorze ;P
 

KK 
Wys³any: 2013-10-24, 22:58   
0
UP DOWN


Pomóg³: 23 razy
Posty: 3347
Koniec tego. Rano dzwoniê do cioci Angeli z Niemiec i was wszystkich sprz±tnie.

Tak na serio, te¿ bym tego auta nie tkn±³ nawet palcem jakby kto¶ nie wywi±za³ siê z umowy. Skoro by³a mowa o zaliczce, a jej nie ma, to wystawiæ autko za bramê.
 
 

rogal-master1
Wys³any: 2013-10-24, 23:00   
0
UP DOWN

Pomóg³: 3 razy
Posty: 848
KK dokladnie tak... Nie sztuka utopic swoja kase w auto a potem go¶æ krêci :)
 

trze¼wy inaczej
Wys³any: 2013-10-24, 23:01   
0
UP DOWN


Pomóg³: 10 razy
Posty: 950
Panowie, nie wiemy jak by³o, nie os±dzajmy.
_________________
¯ycie jest zbyt krótkie ¿eby je¼dziæ Dieslem...
 

Squadron 
Wys³any: 2013-10-24, 23:02   
0
UP DOWN

Posty: 25
Oj chlopy, dajcie temu frajerowi jakies swoje auto i dopiero pogadamy....
Trzezwy ma racje, zadnych zaliczek nie bral, nie chcial. A 2 tygodnie po wzieciu auta napisal smsa ze robi jak szalony i termin bedzie jak to napisal. Chory debil i juz.
 

trze¼wy inaczej
Wys³any: 2013-10-24, 23:04   
0
UP DOWN


Pomóg³: 10 razy
Posty: 950
Fakt jest taki. Ka¿dy kiedy¶ zosta³ wydymany. To nauczy³o nie daæ siê wydymaæ w przysz³o¶ci.
Nasi koledzy widocznie próbuj± wydymaæ siê nawzajem ale nie udaje im siê. ¬le ¿e dogaduj± siê na forum. Dwie butelki wódki i kilo kie³basy rozwi±zuje takie problemy.
  
 

unek83
[Usuniêty]
Wys³any: 2013-10-24, 23:04   

Squadron napisa³/a:
Jak mu dasz zaliczke to ci to nawet fachowo wymaluje w swojej komorze


Wolê ju¿ odrapanym parchem je¼dziæ :D :D albo zez³omowaæ .. ni¿ do tego idioty oddaæ ...
Ps daj foty tej komory?? :D
 

Squadron 
Wys³any: 2013-10-24, 23:08   
0
UP DOWN

Posty: 25
trze¼wy inaczej napisa³/a:
¬le ¿e dogaduj± siê na forum


Gosc przez miesiac nie odebral telefonu, kretyn. Ktos z forum podpowiedzial napisz post i zaraz sie pajac znajdzie. I zadzialalo :) ja do kielbasy i wodki jestem pierwszy ale nie z palantami.
 

trze¼wy inaczej
Wys³any: 2013-10-24, 23:11   
0
UP DOWN


Pomóg³: 10 razy
Posty: 950
Picie wódki w du¿ych ilo¶ciach ma swoje plusy. Mo¿esz nawrzucaæ kompanowi, ¿e jest burakiem i uzasadniæ to obszernie. On zrozumie Twoje pretensje i postara siê wyt³umaczyæ. Pewnie dojdziecie do konsensusu a rano i tak obaj bêdziecie mieæ kaca.
_________________
¯ycie jest zbyt krótkie ¿eby je¼dziæ Dieslem...
 

Pono
Wys³any: 2013-10-24, 23:50   
0
UP DOWN

Posty: 48
witam macie jakies fotki tych [...] pow³ok co tam bylo do zrobienia lub jakies foto relacje i ile za taka naprawe? pzd.
 

DrCruel
Wys³any: 2013-10-25, 00:44   
0
UP DOWN


Posty: 418
Przypominam ¿e dobr± praktyk± na forach jest powstrzymywanie siê od wyzwisk itp natomiast oskar¿anie, zastraszanie podlega ju¿ pod odpowiednie paragrafy a w zwi±zku z tym proszê o wziêcie tego pod uwagê.

A tak przy okazji to proszê przeczytaæ sobie ten artyku³:

Tekst z internetowego wydania "Rzeczpospolitej" z dnia 22.08.2013

http://prawo.rp.pl/artyku...-anonimowi.html

"Autorzy obra¼liwych wpisów na forach internetowych musz± siê liczyæ z tym, ¿e nie bêd± anonimowi.

Udostêpnienia danych z forów internetowych mog± ¿±daæ ju¿ nie tylko policja, prokuratura czy s±d. Takie prawo ma te¿ ka¿da osoba fizyczna i firma, które wyka¿±, ¿e jest to niezbêdne dla ochrony dóbr osobistych i dobrego imienia. Tak orzek³ wczoraj Naczelny S±d Administracyjny.

76 stron tak d³ugi jest spis polskich portali internetowych

To prze³omowy wyrok, bo dotychczas namierzenie tzw. hejterów (czyli osób publikuj±cych w sieci obra¼liwe wpisy) by³o czêsto niemo¿liwe. Administratorzy stron internetowych twierdzili bowiem, ¿e tylko organy pañstwa mog± siê domagaæ takich informacji.

Tak te¿ argumentowa³a Agora SA, gdy generalny inspektor ochrony danych osobowych (GIODO) nakaza³ udostêpnienie spó³ce Promedica24 m.in. adresów e-mailowych i IP komputerów autorów 36 wpisów na forum gazeta.pl. Ukryci za nickami naruszyli, zdaniem spó³ki, jej dobre imiê i renomê.

Wojewódzki S±d Administracyjny w Warszawie przyzna³ Agorze racjê. Stwierdzi³, ¿e w takich sprawach nie stosuje siê ustawy o ochronie danych osobowych, lecz ustawê o ¶wiadczeniu us³ug drog± elektroniczn±. Zgodnie z ni± jedynym uprawnionym do uzyskania danych eksploatacyjnych (np. adresów IP i e-mailowych, dat i godzin logowania) s± organy pañstwa.

NSA nie zgodzi³ siê z tym. Wyrok oznacza zmianê dotychczasowej praktyki i umo¿liwia udostêpnianie danych na podstawie ustawy o ochronie danych osobowych.

– Dane osób korzystaj±cych z Internetu podlegaj± ochronie, ale autorzy inwektyw dzia³aj±cy na portalach nie mog± byæ bezkarni – powiedzia³a sêdzia Irena Kamiñska, uzasadniaj±c wyrok.

A co w przypadku gdy w³a¶ciciel portalu nie wska¿e jednak hejtera? – Zainteresowany powinien zwróciæ siê do GIODO, a ten na drodze administracyjnej naka¿e udostêpniæ takie dane.

Przedsiêbiorca prowadz±cy portal mo¿e jednak odwo³aæ siê od takiej decyzji do s±du administracyjnego – mówi adwokat Grzegorz Sibiga.

W³a¶ciciele portali obawiaj± siê fali ¿±dañ o udostêpnienie danych osób, które krytykuj± innych na forum lub ostro wyra¿aj± swoje pogl±dy. – Do tej pory odmawiali¶my, bo chronimy te informacje. Wyrok NSA toruje jednak niebezpieczn± praktykê, bo skoro bêdziemy musieli udostêpniaæ dane blogerów, to mo¿e to zagroziæ swobodzie wypowiedzi – mówi Igor Janke, w³a¶ciciel portalu salon24.pl.

—kno
Przeczytaj wiêcej o: dane osobowe , hejterzy , internet , Naczelny S±d Administracyjny , obra¼liwe wpisy
Rzeczpospolita
© Wszystkie prawa zastrze¿one"
 

KK 
Wys³any: 2013-10-25, 01:40   
0
UP DOWN


Pomóg³: 23 razy
Posty: 3347
Ogólnie przyda³by siê jaki¶ zlot kie³basiany. Grilik, panienki, ki³e³baska, jaki¶ elemencik do psikniêcia, a nie sytuacja notorycznie spiêta jak plandeka na Jelczu.

I ca³y czas Lackdoctor, dlaczego nie np Pamela Anderson. To na pewno du¿o przyjemniejszy temat.
 
 

PROJEKTER
Wys³any: 2013-10-25, 09:17   
0
UP DOWN


Pomóg³: 15 razy
Posty: 1838
Sk±d: MODULAR - equipment
Ca³y problem z postami na tym forum polega na tym ¿e czê¶æ Usherów nie wykszta³ci³a w sobie prostej umiejêtno¶ci wpajanej w siedmiolatków .... umiejêtno¶ci odró¿niania dobra od z³a. To problem znacznie, znacznie szerszy ni¿ ten portal czy ka¿dy inny w sieci, ale piszemy na forum i zostañmy w jego obrêbie.

Spytam retorycznie .... Czy to takie trudne zauwa¿yæ ¿e branie zaliczki na us³ugê jest z³e a wykonanie roboty i ¿±danie zap³aty jest dobre Tylko gównozjad, albo paprok bez kasy mo¿e ¿±daæ zaliczki na robotê lakiernicz± i szokujecie mnie takimi durnymi tekstami. Nigdy nie by³o takich zwyczajów w tej bran¿y. Lekko siê zastanówcie jak inni zaczn± tak robiæ w ka¿dej bran¿y, a potem za wasze pieni±dze popisz± siê kompletn± ignorancj± zawodow± to jak sie bêdzie ¿y³o ... lepiej ?

Osobi¶cie mam bardzo z³e do¶wiadczenia z mechanikami samochodowymi z ma³ych warsztacików ( tych legalnych ). Ka¿dy struga speca bo ma laptop i wtyczkê OBD. Jak siê okazuje ¿e jest mini problem wykraczaj±cy po za wymianê klocków to ju¿ fachowiec staje siê agresywnym chamem, bo klient nie chce zap³aciæ za próbê naprawy, zdjêcie i za³o¿enie ko³a, czy dekla pod mask±. Samochód przyjecha³ rozp ieprzony jest rozpi eprzony a klient co ? .....nie ma ju¿ kasy z zaliczki bo da³ jak frajer, albo stoi przed ¿±daniami zap³aty za naukê durnego przyg³upa który wymy¶li³ sobie ¿e otworzy z kumplem mechanikê w stodole :sciana:

Dok³adnie to samo dotyczy wielu z was ... posranych gównozjadów. Wprowadzacie nowe zwyczaje i zasady technologiczne, uprawiacie lakiernictwo samochodowe w syfie chlewie po pas w gównie. Kupujecie materia³y z przemys³owych odpadów, 2 z³ ró¿nicy w cenie podk³adu to ju¿ powód ¿eby kupiæ tañszy. Zero sprzêtu i narzêdzi, Zero wiedzy w temacie. Nie odró¿niaj±c dobra od z³a wydaje siê wam, ¿e droga do bogactwa idzie przez oszczêdzanie ^^ ... to ju¿ trzeba by¶ debilem ekonomi ¿eby tak my¶leæ i debilnym gównozjadem ¿eby tak robiæ. Nikt, nigdy od dnia kiedy Feniccy kupcy wprowadzili w obieg pieni±dze nie dorobi³ siê maj±tku oszczêdno¶ciami. Wielu z was jednak tak debilnie postêpuje, tanio = dobrze, drogo = ¼le. Efekt jest taki jak w tym temacie. Klient nie znaj±cy siê na lakiernictwie, ale potrafi±cy liczyæ oddaje do taniej naprawy swój samochód bo bierze w nim górê filozofia "poch³aniacza ka³u". Gównozjad w chlewie maskuje siê tekstami o swojej zaje bisto¶ci zawodowej ( bo czyta kilka lat posty na forum ) i chytry klient siê ³apie na durne teksty. Samozwaniec lakierniczy bierze robotê, która go przerasta finansowo i robi siê problem. Dla klienta nauka - Nie zbli¿aæ siê wiêcej do gównozjadów i ich siedlisk. Dla gównozjada nauka - Jeden da³ siê wykiwaæ to znaczy, ¿e mo¿na tak robiæ zawsze i to nie jest "z³o". To teraz taki standard.

W efekcie, ¿ycie w ko³o staje siê trudniejsze bo odró¿nienie k³amliwego samozwañczego gównozjada od fachowca naprawiaj±cego co¶ taniej od innych fachowców, jest w pierwszym kontakcie nie mo¿liwe. Zaufanie przesta³o wiêc funkcjonowaæ w zakresie us³ug motoryzacyjnych.

Dlatego szczerze nienawidzê upartych durnych gównozjadów z obesranych nor ... nie tylko w lakiernictwie samochodowym ale w ka¿dej innej bran¿y. Ka¿dego kto jest dumny z tego ¿e pracuje w chlewie, ka¿dego kto epatuje bied± i tandetnym sprzêtem, wal±c± siê komór± i ¶mierdz±cym ubraniem. Sraæ na was pajace i nieudacznicy. Sraæ na wasi gardziæ ... bo wybór normalnej drogi rozwoju to tylko ... wybór. Wystarczy decyzja i plan dzia³ania, a z roku na rok nora przybiera kszta³t warsztat, lub koñczy jako prywatny gara¿ a warsztat organizowany jest w wynajêtym budynku. Gównozjad i nieudacznik to pajac który sam tak chce .... dlatego nie zas³ugujecie na szacunek a nawet tolerowanie waszej obecno¶ci w realu czy na internetowych forach.

¦rodek Europy. Czê¶æ cywilizowanej bogatej Unii Europejskiej, a gównozjad jêcz±c co¶ o ¿yciowych przeszkodach i problemach politycznych ³azi w dziurawych podróbach adidasa z foli, starych Jensach, i sweterku robionym na drutach pie prz±c, ¿e wiedz± i fachowo¶ci± niweluje brak kabiny, pistoletu do refinishu, sprê¿arki czy wentylacji .... Albo wali teksty z dupy ... jak debil ... ¿e tanie materia³y s± super tylko nie maj± znaczka marki i nie sa obci±¿one kosztem reklamy, czy szkoleñ i ... dlatego s± lepsze od markowych bo tañsze. Jakim ¶lepcem i przyg³upem trzeba byæ ¿eby nie widzieæ co jest w ¿yciu dobre, a co z³e ? .... co jest uczciwe a co jest zwyczajnym z³odziejstwem i oszustwem ? .. jak mo¿na nie widzieæ ¿e jedna droga prowadzi do ¶wiat³a, a druga do czarnej dupy ?

Wreszcie ... Za kogo uwa¿a siê taki obesraniec z mu³u dna spo³ecznego który niczego w ¿yciu nie osi±gn±³ i tylko ¶lizga siê na powierzchni gówna ... ¿e publicznie wykrêca i nagina on czytelne i proste zasady ¿ycia w stadzie ? W takich sprawach jak TA nie ma co szukaæ "szaro¶ci". Tu sprawa jest czarna lub bia³a .... winê ponosi wykonawca ... on siê zgodzi³ na rozpoczêcie tego sporu. Móg³ podziêkowaæ albo mieæ tak wypracowane zasady wspó³pracy ¿eby nieuczciwy klient nie by³ ¿adnym problemem. To wykonawca wie z czym siê mierzy, on decyduje o wszystkim, o cenie i zasadach i terminie.

Ka¿dy normalnie funkcjonuj±cy legalny warsztat ma swoje indywidualne problemy z klientami i rozliczeniami. Ma je czasami kilka razy w miesi±cu. Jednak fachowcy rozwi±zuj± te problemy w ciszy, a jak nie, to staæ ich na straty. Zachowuj±c klasê i dysponuj±c prawdziw± fachowo¶ci± ³adnym obiektem, wyposa¿eniem i kulturalnym podej¶ciem tym co w tej bran¿y jest "dobre" ilo¶æ takich sporów jest marginalna, albo wcale nie wystêpuje ... a gównozjad i jego obesrana nora ju¿ na "DZIEÑ DOBRY " prosi siê o chamskie podej¶cie awanturê i niep³acenie za wykonan± robotê.

Mo¿e kiedy¶ doczekam siê czasów w których bêdzie siê strzelaæ do gównozjadów jak do kaczek ... albo zamykaæ ich w izolacji. Wszytko co z³e, gówniane, ohydne i syficzne w tej czê¶ci lakiernictwa samochodowego sprowadza siê do swobody dzia³ania tysiêcy durnych gównozjadów w obesranych norach którzy jak jakie¶ pedofile prze¶cigaj± siê w gwa³ceniu zasad. W walce z tym co dobre.

Wystarczy chwila refleksji nad w³asnym ¿yciem i przysz³o¶ci± ¿eby z tym skoñczyæ i wkroczyæ na normaln± drogê rozwoju. Powoli konsekwentnie do przodu, pamiêtaj±c, ¿e us³ugi lakiernicze to "teatr". Nie wa¿ne jak robisz ... wa¿ne jakie sygna³y wydaje warsztat gdy potencjalny klient do niego przyje¿d¿a pierwszy raz i wypowiada pierwsze s³owa. To takie proste i oczywiste. Tylko ¿e do pój¶cia w takim kierunku to ju¿ trzeba nie byæ cuchn±cym leniem i mieæ mózg, a nie u ka¿dego gównozjada siê on wykszta³ci³.

Np Krysia ... go nie ma. :tak: Krysia jest z³em. ;)
_________________
Chcesz wiedzieæ wiêcej ? ... projekter@projekter.pl
 

Siekiera
Wys³any: 2013-10-25, 11:02   
0
UP DOWN


Pomóg³: 10 razy
Posty: 988
Wow :shock:
Nie ma to jak przy porannej kawce przeczytaæ sobie Diagnozê Spo³eczn± Bran¿y Lakierniczej 2013 :spoko:

Hmm, przyznam ¿e dzisiejszy poranek mo¿e wp³yn±æ bardzo mocno na moje przysz³e wybory zawodowe.
 

Squadron 
Wys³any: 2013-10-25, 12:28   
0
UP DOWN

Posty: 25
Mysle, ze projekter ma bardzo duzo racji, Polska pelna jest takich lakierniczych nor (zreszta nie tylko lakierniczch) i zalatwienie tam jakiejkolwiek roboty w ludzki sposob graniczy z cudem. Nigdy nie mialem takich problemow jak z tym jednym miejscem ale jedno jest pewne, nie sprobuje wiecej niezaleznie od tego jak ktos bedzie twierdzil ze sie zmienil i zeby nie wiem jak potrzebowal pieniedzy. I tyle. Kwit, wszystko omowione w detalach i brak litosci w przypadku niedotrzymania umowy. Pieniadze nigdy nie byly problemem i nie beda - ale dosc amatorszczyzny.
 

Miki
Wys³any: 2013-10-25, 13:22   
0
UP DOWN

Pomóg³: 10 razy
Posty: 523
Squadron, jedno pytanie, dlaczego po 2 latach do niego wróci³e¶?
_________________
Mart-Dent
 

trze¼wy inaczej
Wys³any: 2013-10-25, 13:28   
0
UP DOWN


Pomóg³: 10 razy
Posty: 950
Miki napisa³/a:
Squadron, jedno pytanie, dlaczego po 2 latach do niego wróci³e¶?

Z têsknoty ^^
 

gugun 
Wys³any: 2013-10-25, 13:48   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
temat powala ^^ mi to siê a¿ tego komentowaæ nie chce :D jedyne co mnie tak ostro rozsyeba³o to te 100z³ na paliwo ¿eby jechaæ obejrzeæ robote za kilka tysi ^^
PROJEKTER napisa³/a:
Czy to takie trudne zauwa¿yæ ¿e branie zaliczki na us³ugê jest z³e a wykonanie roboty i ¿±danie zap³aty jest dobre Tylko gównozjad, albo paprok bez kasy mo¿e ¿±daæ zaliczki na robotê lakiernicz± i szokujecie mnie takimi durnymi tekstami. Nigdy nie by³o takich zwyczajów w tej bran¿y.
z tym co siê ciut nie zgadzam,ale chyba naprawde nie wiem jakie s± zwyczaje :D zgodze sie ze branie zaliczek na normalne us³ugi jest z³e...co¶ typu daj 500 na materia³ ^^ to akurat rozpier... no ale ja osobi¶cie tego typu roboty dziele na etapy- auto wchodzi 1/4-1/5 ca³o¶ci, blacharka skoñczona, kolejna,wcze¶niej ustalona wp³ata na konto np,auto w podk³adzie-kolejna,reszta przy odbiorze... mam tu na my¶li grube roboty gdzie czasem koszty samego materia³u to ok 5-10k i jakby nie patrzeæ mo¿na tak± kase utopiæ bo nigdy nie wiadomo na kogo siê trafi :D jednak 50% na start to paranoja i wstyd...ciekawe jakby to siê skoñczy³o czy w ogóle auto by by³o chocia¿ w tym epoxydzie,czy odjecha³o jak odjecha³o ^^ ^^ ^^ no i jeszcze cu¶...jak mo¿na kur... trzymaæ auto po piachu pod chmurk± tyle czasu...? jeste¶cie ¶mieszni...na jednego to mi brak s³ow o ile to co tu napisane to prawda,a drugi te¿ m±drze nie zrobi³ ¿e pozwoli³ na to ¿eby jego auto sta³o tyle czasu i rdzewia³o ^^ smiech na sali normalnie....ja ju¿ siê nie wcinam,ale ogólnie to mnie to przera¿a ;)
 
 

Siekiera
Wys³any: 2013-10-25, 15:06   
0
UP DOWN


Pomóg³: 10 razy
Posty: 988
Squadron napisa³/a:
Mysle, ze projekter ma bardzo duzo racji, Polska pelna jest takich lakierniczych nor (zreszta nie tylko lakierniczch) i zalatwienie tam jakiejkolwiek roboty w ludzki sposob graniczy z cudem. Nigdy nie mialem takich problemow jak z tym jednym miejscem ale jedno jest pewne, nie sprobuje wiecej niezaleznie od tego jak ktos bedzie twierdzil ze sie zmienil i zeby nie wiem jak potrzebowal pieniedzy. I tyle. Kwit, wszystko omowione w detalach i brak litosci w przypadku niedotrzymania umowy. Pieniadze nigdy nie byly problemem i nie beda - ale dosc amatorszczyzny.


No wiesz, jak to mówi±, punkt widzenia zale¿y gdzie du.pa siedzi ^^

Dla twojego zleceniodawcy z niemiec zapewne twój warsztat jest nor± ale chc±c zaoszczêdziæ na roboci¼nie zdecydowa³ siê na us³ugê w Polsce chocia¿ w niemczech jest najwiêkszy i najbardziej profesjonalny rynek w europie na odbudowy zabytków i klasyków.
Ty przyj±³e¶ us³ugê od niemca i szuka³e¶ podwykonawcy, niestety zadzia³a³e¶ tak samo jak niemiec. Szuka³e¶ tanio¶ci choæ doskonale wiedzia³e¶ ¿e Lackdoktor robi tylko po godzinach i ¿e nie prowadzi warsztatu specjalizuj±cego siê w odbudowach.

Dlaczego nie zleci³e¶ naprawy np. do tego warsztatu :roll:

http://www.auto-stodola.com.pl/index2.htm
 

Squadron 
Wys³any: 2013-10-25, 16:11   
0
UP DOWN

Posty: 25
Nie masz racji. Niemiec nie jest moim zleceniodawca. Jest moim partnerem w biznesie i firme mamy razem. Jestesmy na etapie tworzenia firmy o bardzo wysokich standardach. W miedzy czasie wyprodukowalismy wiele naprawde wysokiej klasy samochodow a Krysia malowal to, na czym nam nie zalezalo bo byl tani i robota wykonana jako tako.

Problem zaczal sie w momencie, kiedy nic nie robil :)

W zasadzie jedynym powodem na zmiane wasztatu w plytkach z elegancka jak hotelowa kuchnia byla chec kupienia duzego kawalka ziemi z zabudowaniami zeby to doprowadzic do takiego rozmiaru jak Remise w Berlinie w ktorym mamy swoj skromny udzial :)

Mysle, ze plan jest dobry a roznice w cenach i kosztach przemawiaja na korzysc Polski. I tak to wlasnie sobie wymyslilismy. Krysia byla wypadkiem przy pracy :( wiele mnie to kosztowalo ale i nauka nie pojdzie w las.
 

trze¼wy inaczej
Wys³any: 2013-10-25, 17:24   
0
UP DOWN


Pomóg³: 10 razy
Posty: 950
Squadron napisa³/a:
Krysia malowal to, na czym nam nie zalezalo bo byl tani i robota wykonana jako tako.
Squadron napisa³/a:
Jestesmy na etapie tworzenia firmy o bardzo wysokich standardach.

Trochê siê to kupy nie trzyma. Albo masz wysok± jako¶æ albo gara¿ow± cenê. Jedno z drugim siê nie miesza. Je¿eli kto¶ zleca Tobie robotê, to musi byæ powód. W antykach nie ma przypadkowych klientów.
 

Squadron 
Wys³any: 2013-10-25, 17:32   
0
UP DOWN

Posty: 25
Wszystko sie zgadza trzezwy - ten konkretny samochod nie ma przeznaczenia kolekcjonerskiego, przewidziano dla niego inna przyszlosc. Stad brak koniecznosci najwyzszej klasy lakierowania. W innym przypadku nie pojechalby do Rawicza.

I jedno drugiego nie wyklucza :) mam kilku klientow, ktorzy przyprowadzaja nam swoje stare zabytki w srednim stanie i zdarza nam sie budzetowo robic to czy tamto.

Natomiast swoje wlasne samochody rozbieramy do absolutnego zera i robimy z nich dzielo sztuki w miare mozliwosci i czasu. Krysia tego nie wiedzial bo dlugo nic dla mnie nie robil. Powod? Dlugo nie trafilo mi sie nic, co mozna by garazowo "so-so" pomalowac.

Jak znajde chwile zamieszcze jakas galerie z tego co wyszlo z naszych rak przez powiedzmy ostatnie 6 miesiecy, moze to rozjasni sprawe. I nigdy nie pozwolilbym temu debilowi polozyc na tych autach reki, robile je kto inny za zupelnie inne pieniadze i w zupelnie innych warunkach - tam klopotu nie mialem absolutnie.

Krysia matol mysli, ze warsztat ma jednego lakiernika na podoredziu i ze to mial byc on :) :) :) smiechu warte :D
 

KK 
Wys³any: 2013-10-25, 22:16   
0
UP DOWN


Pomóg³: 23 razy
Posty: 3347
Squadron podaj nazwê swojej firmy.
 
 

rogal-master1
Wys³any: 2013-10-25, 23:04   
0
UP DOWN

Pomóg³: 3 razy
Posty: 848
O i juz KK zamkn±³e¶ temat :D
 

hamir 
Wys³any: 2013-10-26, 16:25   
0
UP DOWN

Pomóg³: 4 razy
Posty: 754
Sk±d: Astana
Panowie co tu taka cisza?Czy¿by sprawa sie wyjasnila? :spoko:
 

gugun 
Wys³any: 2013-10-26, 16:30   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
KK napisa³/a:
Squadron podaj nazwê swojej firmy.
firma "INKO" co zarobi to na winko ^^ ^^ ^^ ^^
hamir napisa³/a:
Panowie co tu taka cisza?Czy¿by sprawa sie wyjasnila?
Krzyyyyychu,¿yyyjesz? :D
 
 

hamir 
Wys³any: 2013-10-26, 16:33   
0
UP DOWN

Pomóg³: 4 razy
Posty: 754
Sk±d: Astana
gugun, serca nie masz ^^ ^^ ^^

gugun,albo sa tu
http://medyczka.pl/forum-psychiatryczne/

zartowa³em,chlopaki dogadajcie sie jakos :spoko:
 

trze¼wy inaczej
Wys³any: 2013-10-26, 20:46   
0
UP DOWN


Pomóg³: 10 razy
Posty: 950
gugun napisa³/a:
Krzyyyyychu,¿yyyjesz? :D

Na pewno ¿yje.
Chwilowa nieobecno¶æ Krzysia na forum spowodowana jest brakiem roamingu.
Nie zd±¿y³ go w³±czyæ kiedy bezwzglêdny i brutalny gang motocyklistów, zabra³ Go z domu i wywióz³ w bocznym koszu motocykla do Hamburga. Miejscowi chcieli go odbiæ, ale ich rumaki okaza³y siê zbyt s³abe w zderzeniu z imperialistyczn± technologi±.
Teraz Krzysiu siedzi w porcie i czeka na statek do Polski. Rzuca kamieniami w tafle wody i przeklina dzieñ w którym wzi±³ pierwszy raz pistolet do rêki. W jego my¶lach natomiast, jak Mantra, przewija siê motto
When we do good, no one remembers. When we do bad, no one forgets.......
 

lak 
Wys³any: 2013-10-26, 21:57   
0
UP DOWN

Posty: 223
Krzy¶! trzymaj siê!¯aden Niemiec nie bêdzie plu³ nam na karoserie! :cool:
 

Miki
Wys³any: 2013-10-26, 21:58   
0
UP DOWN

Pomóg³: 10 razy
Posty: 523
_________________
Mart-Dent
 

lak 
Wys³any: 2013-10-26, 22:03   
0
UP DOWN

Posty: 223
gugun napisa³/a:
Krzyyyyychu,¿yyyjesz?

Tacy go¶ce ¿yj±-tylko co to za ¿ycie? :nie:
 

KK 
Wys³any: 2013-10-27, 01:37   
0
UP DOWN


Pomóg³: 23 razy
Posty: 3347
Mo¿e znowu lumbago wy e a³o.


Od tego czasu ogl±daj±c RTL ju¿ zawsze bêdzie robi³ heil hitler.

Mo¿e wpadli ch³opacy z miasta i zrobili Gangbang. Tyle teraz tej przemocy jest na brazzers.
 
 

hamir 
Wys³any: 2013-10-27, 04:46   
0
UP DOWN

Pomóg³: 4 razy
Posty: 754
Sk±d: Astana
Wy tu hihu smihu a niemcy rowery pompuj±... :spoko:
 

trze¼wy inaczej
Wys³any: 2013-10-29, 06:55   
0
UP DOWN


Pomóg³: 10 razy
Posty: 950
Krzysztof, odezwij siê. Martwimy siê o Ciebie!
Z gangami motocyklowymi nie ma ¿artów.
_________________
¯ycie jest zbyt krótkie ¿eby je¼dziæ Dieslem...
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2013-10-29, 14:22   
0
UP DOWN

Pomóg³: 40 razy
Posty: 3753
trze¼wy inaczej,
Hej.
Wszystko ok.
Zastanawiam siê tylko co zrobiæ.
Zawiadomienie policji o gro¼bach karalnych, robienie k³opotu temu dupkowi Jankowi, problemów dla niemca który bêdzie wzywany na policjê w celu .... to ju¿ wiadomo w jakim celu.
Do tego wizja lokalna i kontrola wszystkich aut, mozliwa jaka¶ wpadka na uszlachetnianiu czynnym... tu ju¿ UC Legnica by mia³ co robiæ.

Czy mimo tych obra¼liwych wpisów kole¶ zas³uguje na tak± lawinê nastepstw?

To po jednej wizycie na policji .... przeciez mam powody aby siê obawiaæ o swoje bezpieczeñstwo.

Co do jako¶ci..... a co mi tam... masz kolego i ogl±dnij sonie szroty jakie mi przywozi³ dwa lata temu,,, stan blacharki, sposób w jaki zosta³y wstawione ³atki, przegnita blacha itd...
Potem zobacz nak³ad prac jakie wykona³em, efekt koñcowy oceñ sam.
W obu przypadkach jest to efekt tej budy, bez polerowania oddane jak wymalowane.
Tak by³o dwa lata temu.

A na forum poka¿ê jak kolega pracuje nad jako¶ci± i dopieszcza te z³omy.

Dla mnie syf by³ i jest jeszcze gorzej.
Moje lakierowanie ratowa³o sytuacjê (moje skromne zdanie) i to w³a¶nie wykonanie sk³oni³o Januszka do proszenia siê o wspó³pracê, mimo ¿e wcze¶niej mnie wykrêci³ na kilka tysiecy z³.

Dlatego moja zgoda na wspó³prace by³a uwarunkowana 50% wp³ata zaliczki.

Zobacz PW, je¶li jeste¶ obeznany w lakiernictwie to dasz rade obiektywnie oceniæ zakres prac i ich jako¶æ.

Oba te naprawy obalaj± pier*olenie Projektera o marnej jako¶ci moich napraw.

Na forum dam wybrane fotki, gdzie poka¿ê jak by³o z Januszkiem dwa lata w ty³ i jak jest teraz,,, jeszcze gorzej.

Ka¿dego chêtnego zapraszam na PW, gdzie dam linka do galerii.

PS.
Jaguara robionego 2 lata temu i oddanego bez polerki ( uk³ony dla unek) mo¿na zobaczyæ we wsi ko³o legnicy w PGR u Januszka.
Mo¿na te¿ zapytaæ o replikê gdzie Janeczka by³a osikana i w akrylu w kolorze sraczki widzia³a nawet niespotykan± g³êbiê.
Tez bez polerki .... pytajcie Jankê, ona (nie) prawdê Wam powie.

Projekter grzej buty do Janki i ogl±daj jaguara i szukaj wad.
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » POZOSTA£E » Off Topic

Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group