Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
bratcukierka
Wys³any: 2013-11-13, 23:43   Zmiana koloru auta na bia³y
0
UP DOWN

Posty: 107
Koledzy bêdê zmienia³ kolor lakieru na mojej ma¼dzie... W tej chwili jest w kolorze niebieski metalik z dodatkowo namalowanymi aerografami na bokach auta...

My¶lê ca³y czas czy lakierowaæ bia³± per³± (tylko, ¿e chcê mo¿liwie ¶nie¿nobia³±) czy te¿ zwyk³± solidow± baz±.... Je¶li kto¶ z Was ma mieszalniki u Siebie, to mo¿ecie od razu powiedzieæ po ile u Was móg³bym siê zaopatrzyæ w lakier. Bezbarwny raczej poleci novol VHS... Ostatnio lakierowa³em 565vhs i jest ¶wietny, ale cena no có¿. Czy jest ju¿ dostêpny w opakowaniach 1l??.... co my¶licie o 505vhs lub jakim¶ innym...?? Mo¿e inna marka lakieru?? Chcê ¿eby utrzyma³ d³ugo po³ysk. Lakier bêdê pewnie k³ad³ w kabinie (jestem na etapie dogadywania wynajmu kabiny na lakierowanie).

Mo¿e kto¶ z Was poleci jaki¶ ³adny lakier??

Widzia³em na parkingu Qashqai'a prawdopodobnie w lakierze QAB i bardzo mi siê podoba³... ale ju¿ na fiszce w mieszalni sza³u nie zrobi³... :/
 

jedi9 
Wys³any: 2013-11-14, 15:32   
0
UP DOWN

Pomóg³: 3 razy
Posty: 167
Sk±d: ¯yglin
kolego mimo ¿e moje do¶wiadczenie jest ma³e to ¶mia³o 505 mogê ci poleciæ . jak dla mnie w tej cenie nie ma lepszego lakieru. a co do koloru to kwestia gustu. w mojej okolicy za baze solid/metallic 18 a za per³e 26-30. wiadomo ¿e kolor nie sk³ada siê z samej per³y tylko róznych pigmentów. ¶rednio 20-22 /100ml. s± tañsze miezalniki ale nie zawsze tanio znaczy tanio.
 

bratcukierka
Wys³any: 2013-11-17, 15:45   
0
UP DOWN

Posty: 107
Co do koloru to podoba mi siê Ibisweiss, ale czy to lakier per³owy?? czy zwyk³y solid?? A mo¿e pod t± nazw± wystêpuje kilka odcieni i wersji??

Chcê zrobiæ wszystko jak nale¿y na produktach jednego producenta tj. NOVOL, bo na nim ju¿ pracowa³em...

Lakier zapewne pójdzie na ca³o¶æ 505VHS...

Zastanawiam siê nad szpachlówk±... czy stosowaæ liniê spectral (na których nie pracowa³em) czy liniê professional?? Co z linii spectral a co z professional mo¿ecie poleciæ??

Nie stosowa³em nigdy z linii professional : soft plus, easy sand i unisoft. Mo¿ecie mi co¶ o nich powiedzieæ??
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Systemy mieszalnikowe

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group