Szukaj FAQ Album

Autor Wiadomość
bratcukierka
Wysłany: 2013-11-13, 23:43   Zmiana koloru auta na biały
0
UP DOWN

Koledzy będę zmieniał kolor lakieru na mojej maździe... W tej chwili jest w kolorze niebieski metalik z dodatkowo namalowanymi aerografami na bokach auta...

Myślę cały czas czy lakierować białą perłą (tylko, że chcę możliwie śnieżnobiałą) czy też zwykłą solidową bazą.... Jeśli ktoś z Was ma mieszalniki u Siebie, to możecie od razu powiedzieć po ile u Was mógłbym się zaopatrzyć w lakier. Bezbarwny raczej poleci novol VHS... Ostatnio lakierowałem 565vhs i jest świetny, ale cena no cóż. Czy jest już dostępny w opakowaniach 1l??.... co myślicie o 505vhs lub jakimś innym...?? Może inna marka lakieru?? Chcę żeby utrzymał długo połysk. Lakier będę pewnie kładł w kabinie (jestem na etapie dogadywania wynajmu kabiny na lakierowanie).

Może ktoś z Was poleci jakiś ładny lakier??

Widziałem na parkingu Qashqai'a prawdopodobnie w lakierze QAB i bardzo mi się podobał... ale już na fiszce w mieszalni szału nie zrobił... :/

jedi9 
Wysłany: 2013-11-14, 15:32   
0
UP DOWN

kolego mimo że moje doświadczenie jest małe to śmiało 505 mogę ci polecić . jak dla mnie w tej cenie nie ma lepszego lakieru. a co do koloru to kwestia gustu. w mojej okolicy za baze solid/metallic 18 a za perłe 26-30. wiadomo że kolor nie składa się z samej perły tylko róznych pigmentów. średnio 20-22 /100ml. są tańsze miezalniki ale nie zawsze tanio znaczy tanio.

bratcukierka
Wysłany: 2013-11-17, 15:45   
0
UP DOWN

Co do koloru to podoba mi się Ibisweiss, ale czy to lakier perłowy?? czy zwykły solid?? A może pod tą nazwą występuje kilka odcieni i wersji??

Chcę zrobić wszystko jak należy na produktach jednego producenta tj. NOVOL, bo na nim już pracowałem...

Lakier zapewne pójdzie na całość 505VHS...

Zastanawiam się nad szpachlówką... czy stosować linię spectral (na których nie pracowałem) czy linię professional?? Co z linii spectral a co z professional możecie polecić??

Nie stosowałem nigdy z linii professional : soft plus, easy sand i unisoft. Możecie mi coś o nich powiedzieć??

LAKIEROWANKO Strona Główna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Systemy mieszalnikowe

Odpowiedz do tematu