Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
Gandziorz
Wys³any: 2013-11-16, 01:58   Dla wszystkich którzy wgrywaj± tutaj swoje wypociny.
0
UP DOWN


Posty: 217
Witam,
Wiem ¿e dzia³ mo¿e niezbyt odpowiedni ale przyda³oby siê kilka wskazówek odno¶nie wgrywania zdjêæ gdy¿ przegl±daj±c tematy/prace kilka mc wstecz ju¿ nic nie widaæ bo linki wygas³y albo serwery zdjêæ ju¿ nie istniej±.
Mam kilka propozycji dla osób wgrywaj±ce zdjêcia.
1. picasaweb.google.pl
Internetowy album zdjêæ. Je¿eli nie zamieszczamy tre¶ci niezgodnym z regulaminem to zdjêcia nigdy nie wygasn±.
2. abload.de
Niemiecka propozycja ale bez reklam, nie usuwaj± po mc, ogólnie w miarê okrzesany.
3. Za³o¿enie jakiego¶ darmowego popularnego hostingu i podsy³anie linków bezpo¶rednich do zdjêæ. Wa¿ne ¿eby serwer nie mia³ blokady hotlinkowej. Np. host.sk nie usuwaj± konta za brak aktywno¶ci itd.

Mam nadziejê ¿e Administracja zrozumie moje dobre zamiary, a Ci którzy umieszczaj± zdjêcia skorzystaj± z rady poniewa¿ mo¿e "nastêpne" pokolenie forumowiczów bêdzie chcia³o ogl±daæ i/lub* podziwiaæ pracê.

*- niepotrzebne skre¶liæ.
 

dav91 
Wys³any: 2013-11-16, 17:16   
0
UP DOWN


Posty: 194
Sk±d: Wroc³aw
Nie widzê sensu korzystania z zewnêtrznych serwerów, poniewa¿ uploaduj±æ pliki w temacie/po¶cie wgrywasz je na forumowy serwer. :sciana:

Moim zdaniem temat do usuniêcia.
 
 

Gandziorz
Wys³any: 2013-11-16, 18:30   
0
UP DOWN


Posty: 217
dav91 napisa³/a:
Nie widzê sensu korzystania z zewnêtrznych serwerów, poniewa¿ uploaduj±æ pliki w temacie/po¶cie wgrywasz je na forumowy serwer. :sciana:

Moim zdaniem temat do usuniêcia.

Rozchodzi siê ¿e niektórzy wgrywaj± na zewnêtrzne które pó¼niej znikaj±. Najbezpieczniej jest zawsze na picasaweb bo nawet jak forum padnie (oby nie) to dziêki archiwum google mo¿emy odnale¼æ adresy do albumów.
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Fotorelacje

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group