Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
HooP
Wys³any: 2013-11-23, 12:33   Amatorszczyzna HooP
0
UP DOWN

Posty: 38
Przedstawiam kilka moich prac...Zaznaczê,¿e nie zajmujê siê tym na co dzieñ...traktuje to jako hobby :)

Astra G











Corsa B





Pierwszy wiêkszy projekt....Malowanie ca³ego Golfa ...

















Kolejna praca to Audi A4















B³otnik Astra g





Wielki projekt ROWER









Nowy pacjent Golf 4 kombi

B³otnik w epoksydzie



konserwacja podwozia



Szpachlowany + epoksyd na ca³o¶ci



zdjêcie b³otnika po czê¶ciowej polerce



Tym razem walczê z klap± od golfa IV

Tak wygl±da³a po wyciêciu szyby



tak po czê¶ciowym szlifowaniu



Tu ju¿ epoksyd i czê¶ciowo szpachlowane



efekt





foto na aucie dodam pó¼niej
  
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2013-11-23, 12:39   
0
UP DOWN

Pomóg³: 40 razy
Posty: 3753
HooP,
Czy lakiernictwo jest stosunkowo ³atwe?
Jak ju¿ siê wie o co chodzi.

Bo opinie na forum s± kosmicznie problemowe na temat trudno¶ci nie do pokonania w lakierowaniu np za¶lepki zderzaka przez amatora.

Mo¿esz siê wypowiedzieæ jaka jest skala trudno¶ci na tym poziomie na jakim jeste¶?
Czy wynik Twojego lakierowania jest akceptowalny dla osób postronnych?
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

HooP
Wys³any: 2013-11-23, 13:11   
0
UP DOWN

Posty: 38
Lackdoctor napisa³/a:
HooP,
Czy lakiernictwo jest stosunkowo ³atwe?
Jak ju¿ siê wie o co chodzi.

Bo opinie na forum s± kosmicznie problemowe na temat trudno¶ci nie do pokonania w lakierowaniu np za¶lepki zderzaka przez amatora.

Mo¿esz siê wypowiedzieæ jaka jest skala trudno¶ci na tym poziomie na jakim jeste¶?
Czy wynik Twojego lakierowania jest akceptowalny dla osób postronnych?


Czasami napotkam na swojej drodze problemy...poczytam dopytam siê i robiê...nie jestem jakim¶ super lakiernikiem tylko amatorem który bawi siê malowaniem...najwiêksze problemy to chyba polerowanie elementów po lakierowaniu...nie raz potrafiê przytrzeæ rant...walczê ze s³oneczkami na ciemnym lakierze itd...wszystko co robiê to dla znajomych...nigdy nie narzekali, a wrêcz byli zadowoleni ;)
 

matheo_86
Wys³any: 2013-11-23, 15:49   
0
UP DOWN

Posty: 91
siemka, widzê po rejestracjach samochodów , ¿e dzia³asz gdzie¶ w niedalekiej okolicy,
ja na blachach mam NLI :) pozdro, gartki za malowanie i wytrwa³o¶ci na przysz³o¶æ :)
 

hamir 
Wys³any: 2013-11-23, 19:13   
0
UP DOWN

Pomóg³: 4 razy
Posty: 754
Sk±d: Astana
HooP napisa³/a:
.nigdy nie narzekali, a wrêcz byli zadowoleni
bo wiekszosc klientów nie ma pojecia o lakiernictwie oraz b³êdach jakie pope³niaja lakiernicy ;)
Dla wiekszosci jesli nie ma zaciekow,widocznego szpachlowania i kolor sie nie rozni to jest COD MALINA ^^ oczywiscie ja nie wypowiadam sie negatywnie o Twoich pracach bo ich nie widzialem z bliska :spoko:

Lackdoctor napisa³/a:
Czy wynik Twojego lakierowania jest akceptowalny dla osób postronnych?
jak idziesz do lekarza na usuniecie wyrostka to tez zapytasz potem osób postronnych czy do dobrze wyci±?Bedziesz negowal lekarza ktory jest specjalista,a Ty nie masz o tym pojecia? ^^ pozdro
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2013-11-23, 20:09   
0
UP DOWN

Pomóg³: 40 razy
Posty: 3753
hamir napisa³/a:
jak idziesz do lekarza


Lakiernik - osoba po kursie z podstawowym wykszt, lub zawodówka.
Czasem samouk robi±cy to bo lubi, lub musi, lub po prostu chce.

Lekarz, wg Twojego hamir, porównania to osoba po podstawówce, po kursie, z przypadku????????

Sorki, ale w ten sposób nie mo¿emy rozmawiaæ.
Pozdrawiam.
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

unek83
[Usuniêty]
Wys³any: 2013-11-24, 11:53   

Tylko normalny lakiernik obcujê w gronie innych lakierników ( chodzi mi g³ównie o kontakty twarz± w twarz ) a nie tylko czyta skrawki na forum...
Je¼dzi na szkolenia rozmawia z technikami gdzie co roku wychodzi co¶ nowego ..ale sk±d ty to mo¿ez wiedzieæ jak na ta¶mie do 16 robisz a potem udajsz tutaj lakiernika ...

Lackdoctor napisa³/a:

Sorki, ale w ten sposób nie mo¿emy rozmawiaæ.
DOK£ADNIE zagdzam siê z tob± w 100% .... jak z zarobkujacym amatorem rozmawiaæ - nie da siê ... a taki poziom pokazujesz tutaj ....
Pozdr
 

HooP
Wys³any: 2013-11-24, 12:46   
0
UP DOWN

Posty: 38
Czego¶ tu nie rozumiem....to jest temat do wolnych k³ótni...Piszcie jakie¶ sugestie na temat moich prac...

matheo_86 napisa³/a:
siemka, widzê po rejestracjach samochodów , ¿e dzia³asz gdzie¶ w niedalekiej okolicy,
ja na blachach mam NLI :) pozdro, gartki za malowanie i wytrwa³o¶ci na przysz³o¶æ :)


Jestem z Okolic Ostródy a ty? malujesz na co dzieñ?
 

dav91 
Wys³any: 2013-11-25, 21:29   
0
UP DOWN


Posty: 194
Sk±d: Wroc³aw
partacz, wy¶wietlaj± siê tobie b³êdy?
 
 

partacz
Wys³any: 2013-11-25, 21:31   
0
UP DOWN

Posty: 14
wy¶wietlaj± siê tylko juz nie chce mi sie poprawiaæ hehe takie ¿ycie lenia, wa¿ne ¿e wiecie o co chodzi
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Fotorelacje

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group