Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
pawel1108 
Wys³any: 2014-02-13, 21:39   
0
UP DOWN

Pomóg³: 20 razy
Posty: 960
Sk±d: Wroc³aw
Juny, ¿e tak zapytam to Twoja sympatia jest?
_________________
www.lakiernik-wroclaw.eu
 

juny 
Wys³any: 2014-02-13, 21:43   
0
UP DOWN


Pomóg³: 20 razy
Posty: 2384
Sk±d: Ostrów WLKP
^^ :nie:
_________________

 

POLYKAR.PL
[Usuniêty]
Wys³any: 2014-02-14, 20:33   

noxes, sorka,¿e tak napiszê ale Twój post to tak zwana "gówno prawda" ... cytuj±c ³aweczkê z serialu "Rancho" powiem tak : nic siê nie zmienia od na dupie siedzenia :) . Masz ch³opie chêci, masz mo¿liwo¶ci - wykorzystaj to ... Jak to nie ma roboty ?
Zaproponuj co¶ czego inna norka nie proponuje ... zmodernizuj warsztat, zaproponuj us³ugi dodatkowe oprócz lakierowania, jed¼ po samochód sam a nie wynajmuj kierowcy + laweta, to na pewno nie jest dwa ko³a tysi ... my¶l ch³opie, samo nic nie przyjdzie ... a pitolenie o patowej sytuacji to pierwszy krok do depresji ....
 

KK 
Wys³any: 2014-02-14, 21:14   
0
UP DOWN


Pomóg³: 23 razy
Posty: 3347
Ten ca³y kryzys wywo³any jest po to aby odwróciæ uwagê od naprawdê wa¿nych rzeczy, które dziej± siê codziennie. Przepychanie ustaw niewygodnych dla ludu jak i ograniczanie praw wzglêdem s³u¿b mundurowych.

Tak¿e jak siê chce robiæ to kryzysu nie ma.

Mi nie chce siê robiæ i te¿ psiocze na kryzys. Zawsze jest jaka¶ wymówka... :rotfl:
A tak to po staremu, robota jest, by³a i bêdzie tylko te czasy nas rozleniwi³y.
 
 

noxes
Wys³any: 2014-02-14, 21:58   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 289
Polykar.pl masz prawo tak napisaæ, nie obra¿ê siê :)
Chêci mam zgadza siê. Mo¿liwo¶ci mam ¶rednie wrêcz trochê s³abe z tym jest trochê problem. Coz wiêcej mogê zaproponowaæ? No mogê wyci±ganie na ramie, ale teraz nie staæ mnie na ramê. W zasadzie wszystko mam. Mechanika, spawanie plastiku, blacharka, lakierowanie, nawet elektryka/elektronika i co z tego. Mieszkam w punkcie jakim mieszkam za daleko do "centrum" co by robiæ duperele z drugiej strony brak do¶wiadczenia co by æwiartki wspawywaæ...
Za granicê po samochód nie pojadê sam pierwszy raz, bo kto¶ musi przecie¿ wprowadziæ co i jak.

Nawet nie wiecie jakbym chcia³ mieæ swój dobry warsztat z dobrym wyposa¿eniem, a i jeszcze ¿eby co¶ zarobiæ, ale wierzcie mi to nie takie ³atwe. Jak kto¶ siê z³apa³ kiedy¶ to teraz ci±gnie to. Teraz pañstwo wszystko skutecznie utrudnia.

Sory za OT
 

KK 
Wys³any: 2014-02-14, 22:32   
0
UP DOWN


Pomóg³: 23 razy
Posty: 3347
W du¿ej mierze, masz racjê. Zak³adanie teraz warsztatu mija siê z celem. Lepiej wybyæ np do Anglii.
Jak siê ma warsztat od kilku lat jest inaczej.
 
 

juny 
Wys³any: 2014-02-14, 22:32   
0
UP DOWN


Pomóg³: 20 razy
Posty: 2384
Sk±d: Ostrów WLKP
no dok³adnie ja za 2 - 3 lata uciekam w ¶lady kuzyna i brata :)
_________________

 

POLYKAR.PL
[Usuniêty]
Wys³any: 2014-02-14, 22:48   

pawel1108 napisa³/a:
Braæ siê do roboty i i¶æ do przodu, samo nic nie przychodzi.
To, jakie auta siê naprawia i za ile to przecie¿ jest zale¿ne od ka¿dego z nas, nie ma co patrzeæ na innych tylko i¶æ swoj± tras± ,d±¿yæ do celu i siêgaæ coraz wy¿ej :spoko:


I tego siê kurna trzymajcie ... jak wszyscy wyjedziemy to ostatni gasi ¶wiat³o i finish ... A co z Waszymi Rodzicami ? Co z dzieæmi, ¿onami, babciami .... ? Jak tak po kolei zmienimy miejsce zamieszkania to co z nimi bêdzie ? Bierzcie przyk³ad z Paw³a. Jest z Wrocka , blisko "starej" Europy ... i co ? Nie wyjecha³ , pracuje, modernizuje warsztat, dokupuje sprzêt ... szuka dostawców, którzy mog± zaopatrzyæ go w tañsze materia³y ( nie trac±c na jako¶ci naprawy ) , redukuje koszty ... podziwiajcie i uczcie siê :)
 

noxes
Wys³any: 2014-02-14, 23:10   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 289
Nie wiem jak reszta, ale ja tam wolny jestem...
 

KK 
Wys³any: 2014-02-14, 23:21   
0
UP DOWN


Pomóg³: 23 razy
Posty: 3347
Eee ale o co Panu chodzi bo nie zakuma³em? Znaczy siê, ¿e nie szybki? :/
 
 

pawel1108 
Wys³any: 2014-02-14, 23:37   
0
UP DOWN

Pomóg³: 20 razy
Posty: 960
Sk±d: Wroc³aw
POLYKAR.PL napisa³/a:
jak wszyscy wyjedziemy to ostatni gasi ¶wiat³o i finish

Powiem tak, jak jeden z moich klientów:
Po co jechaæ do Anglii, jak tutaj jest Ameryka ...
Co¶ w tym jest, bo jak kto¶ tutaj sobie nie radzi, czyt. nie chce sobie radziæ to i tam kariery nie zrobi, taka jest prawda.
Tutaj te¿ da siê pracowaæ, ¿yæ, zarabiaæ. Mo¿e w pewnym momencie nale¿y przestaæ narzekaæ, pos³uchaæ innych, wzi±æ sobie do serca to, ¿e skoro innym siê uk³ada i potrafi± to ja te¿ tak mogê, wiele nie trzeba, ambicja, konsekwencja i praca.
Trzeba inwestowaæ w samego siebie, uczyæ siê od innych, czasem nawet u kogo¶ dobrego w danym fachu potyraæ trochê za darmo po to aby sie nauczyæ chocia¿ organizacji pracy, podpatrzeæ co mo¿na zrobiæ szybciej, jak maksymalnie wykorzystaæ czas.
Niektórzy na forum nie u¿ywali i nawet nie maj± pojêcia co to znaczy podk³ad mokro w mokro a to przynajmniej godzina oszczêdno¶ci czasu na jednym elemencie. Drugi przyk³ad; po co mi promiennik, jak ja robiê sam i kilka elementów w tygodniu, ale posiadaj±c promiennik mo¿na sobie przy¶pieszyæ pracê i mieæ kilkana¶cie elementów w tygodniu, nie wspominam ju¿ o takich sytuacjach, gdy dzwoni rano Pani i opowiada jak to uszkodzi³a autko wyje¿d¿aj±c z gara¿u i musi sie pozbyæ uszkodzenia do 18 bo m±¿ bêdzie niezadowolony i p³aci za element nie 350 a 450 z³ bo to akurat jest jej obojêtne w takiej sytuacji i co ?? wzi±æ auto i zrobiæ w 3-4 godziny wykorzystuj±c technologiê, czy t³umaczyæ, ¿e tak siê nie da, bo sam podk³ad wie Pani schnie 12 godzin :)
Ja nie zarabiam nie wiadomo jakich kokosów ale jak czytam narzekania, ¿e ten lakieruje za pó³ darmo bo taki rejon, tamten ledwo wegetuje bo konkurencja du¿a a jeszcze inny jako¶ nie mo¿e do niczego doj¶æ bo chyba mu siê nie chce to rêce opadaj±.
Niestety lakiernictwo to bran¿a w której konkurencjê wypiera jako¶æ a nie cena, ja nie mam warsztatu w centrum Wroc³awia a 25 km od i ludzie mimo to przyje¿d¿aj± a w centrum du¿o warsztatów.
Satysfakcja pojawia siê jak klienci z polecenia albo tacy, którzy ju¿ co¶ robili pytaj± jak to jest z terminami a cena to warto¶æ dla nich podrzêdna.
Panowie ja nie jestem idea³em i to co piszê to moje zdanie i nie obra¿aæ siê i nie dogadywaæ bo ja do k³ótni siê nie nadajê- olewam ;)
Pozdrawiam :spoko:
_________________
www.lakiernik-wroclaw.eu
 

pawel1108 
Wys³any: 2014-02-14, 23:37   
0
UP DOWN

Pomóg³: 20 razy
Posty: 960
Sk±d: Wroc³aw
Cytat:

Nie wiem jak reszta, ale ja tam wolny jestem...

,,, ¿e Kawaler chyba ;)
_________________
www.lakiernik-wroclaw.eu
 

KK 
Wys³any: 2014-02-14, 23:52   
0
UP DOWN


Pomóg³: 23 razy
Posty: 3347
Aha.
 
 

noxes
Wys³any: 2014-02-15, 13:30   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 289
No No kawaler:) k³óci³ siê nie bêdê bo po co nie to jest celem:) Ka¿dy pisze o chêciach ja je mam i to du¿o, ale to wszystko co siê dzieje skutecznie zniechêca. U mnie to mo¿ebardziej brak mo¿liwo¶ci. No dobra, wiêcej wam nie bêdê tru³ bo wy mi klientów nie dacie. Co ewentualnie mo¿ecie pomoc w technologi naprawy:) jbc chêtnie zakupie samochód rozbity do naprawy gdzie¶ w okolicach garwolina, ot to takie ma³e 2w1 ode mnie:)
 

gugun 
Wys³any: 2014-02-25, 18:11   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
panowie taka sytuacja... :D co wy na to? :D nie wiem czy ten temat czy "humor" bardziej pasuje :)

damian.JPG
Plik ¶ci±gniêto 115 raz(y) 63.52 KB

 
 

brand
Wys³any: 2014-03-03, 11:00   
0
UP DOWN

Posty: 2
Humorl lepszy :) )
_________________
Tanie epapierosy www.jednorazowy.com
 

sknera771 
Wys³any: 2014-03-13, 18:32   
0
UP DOWN
sknera771

Posty: 14
Jednak zdecydowa³em ¿e do mojego kompresora dorabiam butle, kumpel akurat ma do oddania za friko z auta LPG 40l wiêc bêdzie idealna. Trochê spawania, wy³±cznik ci¶nieniowy, reduktor i powinno byæ ok ;)
 

arkadiusz2363 
Wys³any: 2014-03-13, 20:02   
0
UP DOWN
Loopez

Pomóg³: 2 razy
Posty: 123
Sk±d: Przeworsk
jak dorabiasz butle?:)
_________________
Nie chce byc amatorem:(
 
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2014-03-13, 20:11   
0
UP DOWN

Pomóg³: 40 razy
Posty: 3753
sknera771 napisa³/a:
Trochê spawania,
sknera771 napisa³/a:
z auta LPG

Tylko wlej po korek wody, bo czasem zamiast lakiernika bêdzie mielonka.
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

arkadiusz2363 
Wys³any: 2014-03-13, 20:27   
0
UP DOWN
Loopez

Pomóg³: 2 razy
Posty: 123
Sk±d: Przeworsk
hehe:) w sumie mo¿na by by³o po³±czyæ 2 butle bez spawania:) bez naruszania konstrukcji butli:)
_________________
Nie chce byc amatorem:(
 
 

sknera771 
Wys³any: 2014-03-13, 21:23   
0
UP DOWN
sknera771

Posty: 14
Spokojnie, ciepla wode trzeba wlac.
A dorabiam bo jak juz wspomnialem mam kompresor calkiem niezle pompujacy, lecz bez butli, i do niegobpo prostu doloze takow±. Nie wiem czy wiecie jak wyglada butla lpg po wykreceniu calego tego zaworu - jest dosc spory otwor z takim kolnierzem do ktorego to bylo przykrecone i wystarczy zaspawac go deklem ze wspawanymi flanszami i finito ;)
 

Miki
Wys³any: 2014-03-14, 08:03   
0
UP DOWN

Pomóg³: 10 razy
Posty: 523
Dla 40l tyle zachodu?
_________________
Mart-Dent
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » POZOSTA£E » Off Topic

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group