Szukaj FAQ Album



Przesuniêty przez: DrCruel 2014-02-27, 00:41
Autor Wiadomo¶æ
bratcukierka
Wys³any: 2014-02-10, 21:45   Kupiê / zlecê dobór lakier bazowy + bezbarwny

Posty: 107
Bêdê niebawem lakierowa³ swoje auto. Wiem ¿e niektórzy z Was maj± u Siebie mieszalniki i byæ mo¿e wyceni± mi bazê na auto - a byæ mo¿e i klar.

Baza interesuje mnie w 2 kolorach:

1 to 25B Blue Pacific Pearl Metallic z palety Mazdy (dobrze siê sk³ada bo bêdê malowa³ MX-3)
natomiast 2 to C345 z palety Mercedesa (taki jest u mojego ojca i bardzo fajnie wygl±da ten kolor)

t³em bêdzie stary lakier (równie¿ niebieski) tylko miejscami bêdzie w podk³adzie.

Je¶li kto¶ mo¿e mi wyceniæ i podaæ z jakiego mieszalnika (je¶li mo¿e sprzedaæ w razie czego wysy³kowo) bêdê wdziêczny.

Klar najlepiej NOVOL Spectral 565 VHS który bardzo przypad³ mi do gustu, lub tañszy 505 vhs w kompletach 1l lakieru + utwardzacz lub jaki¶ inny który mo¿ecie ¶mia³o poleciæ - do "nory" ;)
 

popx
Wys³any: 2014-02-26, 14:27   

Posty: 42
Witaj pewnie wszyscy napisali ci na privie by inni nie widzieli cen kto jaka oferuje u mnie w mieszalni zaplacilbys tyle ;)

Lakiery z Mieszalnika RM linia Diamont :

Mazda 25B 1Litr czystej bazy nie rozcienczonej 300z³

Mercedes 345 1Litr czystej bazy nie rozcienczonej 275z³

do 2 litrow bazy prosze dopisac sobie rabat 10%

Bezbarwny 505 91.50 za litr lakieru plus utwardzacz chodz polecam Glasurit bezbarwny 2:1 cena za zestaw z utwardzaczem 85z³

Pozdrawiam

Ceny wysokie ale za jakosc czasami warto zaplacic :)
 

Praetorian
Wys³any: 2014-03-01, 00:21   

Posty: 3
Przyznajê, RM ma krycie na bardzo wysokim poziomie, ale nie jest jaki¶ turbo najlepszy. ¦mia³o mo¿naby siê pokusiæ o lakiery DeBeer lub Helios. Cena oko³o 170-200 z³otych za litr (strzelam, bo tylko lakierujê). Natomiast ja w szopie robiê klarem ROBERLO HS 150 i 250 z szybkim utwardzaczem i jest on tak t³usty, ma genialny po³ysk i na 1,5-2 warstwy leje siê przepiêknie. Komplet 5+2,5 (do tego 10-20% rozpucha) kosztuje jakos 400 z³otych, a naprawdê nie zamieni³bym go na nic innego. Kiedy¶ robili¶my Standoxem KRISTALL, ale siê popsu³ i wychodz± t³uszcze i inne syfy.
 

yogi881
Wys³any: 2014-03-03, 20:53   

Posty: 7
Ja ci mogê R-Ma sprzedaæ za 180z³ za metal/ 230z³ za per³ê

Pzdr
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » POZOSTA£E » Og³oszenia » Rodzaj og³oszenia » Zlecê / wykonam us³ugê

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - mangi