Szukaj FAQ Album



Przesuniêty przez: DrCruel 2009-04-16, 09:57
Autor Wiadomo¶æ
DUMM 
Wys³any: 2008-02-21, 23:24   Witam, s³yszeliscie o bazach firmy MONOPOL
0
UP DOWN

Posty: 19
Sk±d: Poznañ
1.TAk jak w temacie czy kto¶ z was pracuje na wyrobach monopolu??

2. jakiej dyszy najlepiej u¿ywaæ do bazy i klaru ??

3. na dnaich bêde kupowa³ pistolecik ... jaki polecacie do kwoty 300z³ ?? Czy te z allegro na co¶ siê wogule nadaj± ?? http://moto.allegro.pl/it...mt960_fvat.html niby wygl±da dobrze ... ale ... wydaje mi siê ¿e cena jest taka jak jako¶æ tego pistoletu...

Z góry dziêki. pozdro.
_________________

 
 

malarz
Wys³any: 2008-02-21, 23:39   
0
UP DOWN

Pomóg³: 6 razy
Posty: 206
Sk±d: Bieszczady
Rozpuszczalnikowa baza monopola trochê s³abo kryje, wody nie znam.

Jak chcesz uniwersaln± dyszê to kup sobie 1,3 do wody bêdzie dobra a i klary teraz na takiej siê k³adzie.

W temacie taniego gun-a niestety nie pomogê.
 

Bisuside14 
Wys³any: 2008-02-22, 12:19   Re: Witam, s³yszeliscie o bazach firmy MONOPOL
0
UP DOWN
Mów mi Bisu:D


Pomóg³: 9 razy
Posty: 348
DUMM napisa³/a:
3. na dnaich bêde kupowa³ pistolecik ... jaki polecacie do kwoty 300z³ ?? Czy te z allegro na co¶ siê wogule nadaj± ?? http://moto.allegro.pl/it...vlp_mt960_fvat.

Pisze, ¿e jest z aluminium, ale nie, ¿e do wody.(Nie wiem bo Sprzedawca tak sobie go zachwala, ¿e nie podaje prawie ¿adnych parametrów np. poboru powietrza a to jest wa¿ne jak masz ma³y kompresor). Napisz jaki masz kompresor. A jak chcesz do 300z³ to ponoæ bardzo dobry na pocz±tek jest Schneider Optimal 2001(245z³) i jego pobór powietrza to od 120-150L/min czyli z ma³ym kopresorkiem spokojnie sobie lakieruje :smile: .(Gun typu HP)
za 350z³ masz Leadera LVLP. Pobór powietrza wynosi 170l/min ci¶nienie robocze to 1,7bara
(To ju¿ jest nawet po¿±dny pistolet) Troche dro¿sze pistolety to Evo Star T4000 i Walcom slim S za 400z³. do 300z³ na pewno znajdziesz troche pistoletów. Ja tego co poda³e¶ bym nie bra³ bo raczej tutaj nikt go nie testowa³(za tani ¿eby byc dobry), sprzedawca tak jak pisa³em nic o nim nie pisze. Jestem pocz±tkuj±cy troche zorientowany w temacie z teori :grin: i mam zamiar kupiæ schneider'ka
Pozdrawiam :smile:
 
 

DUMM 
Wys³any: 2008-02-24, 03:39   
0
UP DOWN

Posty: 19
Sk±d: Poznañ
Witam, kompresorek mam malutki 25literków :( ale daje rade, nie jedn± ¿ecz nim pomalowa³em przy pistolecie z castoramy za 60z³ z dysz± 1.4 ³acznie swojego z brokatem, ale czas na co¶ lepszego. My¶le ¿e zaczne od tego sznajdera co piszesz ....

maska.JPG
Plik ¶ci±gniêto 5474 raz(y) 82.98 KB

_________________

 
 

Bisuside14 
Wys³any: 2008-02-24, 11:26   
0
UP DOWN
Mów mi Bisu:D


Pomóg³: 9 razy
Posty: 348
Te¿ mam kompresorek 25L(dok³adnie 24 :razz: ) i na wakacjach planuje pomalowaæ te¿ Opla(calibra),a schneidera chce kupiæ, bo ma ma³y pobór powietrza(jak piszesz, ¿e pistolet z castoramy dawa³ rade na tym komresorku to szchneider'ek bêdzie fruwa³ :wink: ).
Ps. Fajny kadecik(i brokacik :wink: ) robi³e¶ dla kogo¶ czy dla siebie :?:
 
 

DUMM 
Wys³any: 2008-02-24, 14:12   
0
UP DOWN

Posty: 19
Sk±d: Poznañ
Ca³y samochodzik robi³em sam .. zajê³o mi to juz 2 latka... Z tym ¿e brokatu cyfrówka niechce uj±æ odpowiednio .... na s³oñcu to jest dopiero czad... i w dodatku pierwszy raz robi³em brokatem test na w³asnym samochodzie ... :)Pu¼niej zamieszcze wiecej fotosów... tym czasem spadam koñczyæ ¶rodek :)Pozdro.
_________________

 
 

Bisuside14 
Wys³any: 2008-02-24, 17:28   
0
UP DOWN
Mów mi Bisu:D


Pomóg³: 9 razy
Posty: 348
Daj fotaski, bo jestem ciekawy twojego opelka. Podziw za po¶wiêcone te 2 latka kadecikowi :smile: .
Jak bedziesz co¶ przerabia³ lub dokumentowa³ dalsze prace nad kadecikiem, lub lakierowa³/ naprawia³ jaki¶ element wyslij foto na e-maila:
Bisuside14@vp.pl
Ps. Jak kupisz schneidera to napisz jak sie sprawuje.
 
 

lw
Wys³any: 2008-02-25, 22:55   
0
UP DOWN

Posty: 31
http://moto.allegro.pl/it...cena_promo.html
ja kupi³em i jest git, tobie polecam wysokoci¶nieniowy z racji s³abego kompresora :wink:
 

DUMM 
Wys³any: 2008-02-26, 23:28   
0
UP DOWN

Posty: 19
Sk±d: Poznañ
Witam, te¿ w³a¶nie nad nim sie zastanawia³em ... gdzie¶ czyta³em ¿e jest bdb i do tego ma digitala :) heh.Chyba sieskusze na tego. :lol: :cool:
_________________

 
 

Bisuside14 
Wys³any: 2008-02-28, 10:07   
0
UP DOWN
Mów mi Bisu:D


Pomóg³: 9 razy
Posty: 348
Jak sie skusisz to te¿ napisz jak siê nim pracuje.
 
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Systemy mieszalnikowe

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group