Szukaj FAQ Album

Przesunięty przez: Robertlodz09 2014-03-07, 22:27
Autor Wiadomość
KK 
Wysłany: 2014-03-09, 22:12   
0
UP DOWN

1000? Masakra.

Ladi1.8T
Wysłany: 2014-03-10, 16:39   
0
UP DOWN

obeszłem sklepy w okolicy , i nikt nie dysponuje lakierami wodorozcieńczalnymi , nie sa tez w stanie załatwic . Ponoć był jeden sklep co miał w ofercie ale zrezygnował bo był coraz mniejszy zbyt :sciana: wiec szkoda :/ Moze podskocze do jakiegos serwisu sie opytac .
Cena troche przeraża :rotfl:

mariusz80 
Wysłany: 2014-03-10, 17:00   
0
UP DOWN

tak myślałem, że będzie ciężko.. u mnie w obrębie 10 km chyba już nie ma żadnej mieszalni dysponującej wodą. Kiedyś jedna napewno była która miała, ale jak dzwoniłem ostatnio to powiedzieli, że nie opłacało im się trzymać i zrezygnowali. Serwisy mają bo to wymóg.

Matix 
Wysłany: 2014-03-11, 23:47   
0
UP DOWN

A jak byłem na wycieczce ze szkoły w fabryce Fiata to dalej jadą na konwencji i częściowo na lakierach wodorozcieńczalnych i jak się spytałem przewodnika dlaczego nie robią tylko na wodzie bo przecież takie są wymogi to mi nie odpowiedział bo powiedział że nie wie :)

nitroosek
Wysłany: 2016-10-12, 08:47   
0
UP DOWN

Miki napisał/a:
KK, Wszystko w tym fachu jest trujące. Począwszy od szpachli, czy to nakładania czy to szlifowania, kończywszy na nitrze w którym wszystko myjemy. Nie bronie tu wcale wody tylko dziwią mnie te gadki ludzi z mieszalni że jest tak czy tak, a pojęcia o tym co niektórzy nie mają wcale. Dbanie o zdrowie to nasza sprawa i rzecz najważniejsza.

Widzisz kolego, tylko że zarówno szpachlą, jak i nitro, wchłaniają się jedynie przez drogi oddechowe, zakładasz polmaske, i już jesteś zabezpieczony, na wodę to już nie wystarczy...

Czereśniak
Wysłany: 2016-10-12, 10:35   
0
UP DOWN

Panie Nitro przecie to ponad 2 lata temu było napisane myślisz pan że ktoś tyle czeka ?

LAKIEROWANKO Strona Główna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Technologia i materiały

Odpowiedz do tematu