Szukaj FAQ Album



Przesuniêty przez: DrCruel 2009-04-25, 04:26
Autor Wiadomo¶æ
maras 
Wys³any: 2008-03-03, 02:26   Materia³y do magisterki
0
UP DOWN

Pomóg³: 5 razy
Posty: 211
Sk±d: Sokolniki k.Poznania
Jako ze powoli koñcze studia, czas siê wzi±æ za pisanie magisterki :wink: Szukam wszelkich materia³ów do tematu:Analiza procesów technologicznych lakiernictwa renowacyjnego w kategoriach jako¶ci i oddzia³ywania na ¶rodowisko. Sporo materia³ów mam, ksi±¿kê "Lakiernictwo Samochodowe" Materia³y z konferencji lakierniczych, z netu mozna ¶ci±gn±æ wszystkie nr "Lakiernika", ale je¶li komu¶ co¶ przychodzi do g³owy to proszê o pomoc. Promotor mówi³,¿e moze mi za³atwiæ kontakt do Novolu, wiêc przyda³y by mi sie jeszcze dane dotycz±ce sprzêtu. Je¶li mo¿e mi kto¶ pomóc, to proszê o to. Z góry dziêkujê!!
 

rbfm 
Wys³any: 2008-03-03, 07:45   
0
UP DOWN

Pomóg³: 21 razy
Posty: 1890
Sk±d: Kraków
maras napisa³/a:
Promotor mówi³,¿e moze mi za³atwiæ kontakt do Novolu,



eeeeee no co ty.... przeciez novol to syf !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

a tak powaznie, to mysle ze spokojnie goscie z novola podejma wspolprace i ci pomoga !!! napisz do nich tego posta bezposrenio a napewno odpisza. Pisz do £ukasza Kelara.
 

Sylwia 
Wys³any: 2008-03-03, 07:52   
0
UP DOWN

Pomog³a: 1 raz
Posty: 83
Nie uwa¿asz, ¿e troszkê za pó¼no siê za to bierzesz?:D Ale nie wa¿ne - praca mgr to nic takiego. Ja pisa³am "Techniki malarskie. Zastosowanie aerografii", wiêc trochê materia³ów mam. Jaka¶ czê¶æ jest o lakiernictwie. Bra³am wszystko co by³o, wiêc poszukam i siê odezwê.
Wa¿ne, ¿eby uzbiera³o Ci siê 50 pozycji.
 
 

maras 
Wys³any: 2008-03-03, 22:12   
0
UP DOWN

Pomóg³: 5 razy
Posty: 211
Sk±d: Sokolniki k.Poznania
Sylwia, wiem,¿e troszkê pó¼no, ale ten temat mam od kilku dni, od poczatku chcia³em pisaæ o lakiernictwie, ale jednak tak wysz³o, ¿e nie bardzo chcieli sie zgodziæ, mia³em inny temat, ale nie mog³em zgromadziæ materia³ów, wiêc ostatecznie zmieni³em na to, co chcia³em. Dziêki za chêæ pomocy!!!
rbfm, no syf, ale jako¶ ja na niego nie narzekam, Ty chyba te¿ :wink:
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Firma

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group