Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
damian wsk
Wys³any: 2014-12-24, 20:03   FIAT 126EL SZCZELINY POMIÊDZY DRZWIAMI PRAWYMI
0
UP DOWN

Posty: 2
Witam mam problem odno¶nie naprawy blacharskiej ma³ego fiata 126 el 1996r. Zacz±³em wstawiaæ próg wewnêtrzny i zewnêtrzny ale szczelina pomiêdzy drzwiami ró¿ni siê teraz w ka¿dym miejscu tzn. ¿e u góry przy s³upku jest minimalna a przy zamku(klamce) jest ogromna nie wiem co robiæ jestem pocz±tkuj±cy i chce przywróciæ malucha do ¿ycia w³o¿y³em w niego tyle pracy i pieniêdzy . Wiêc proszê o pomoc poniewa¿ prace stanê³y w miejscu ka¿dy mówi inaczej ¿e na z³om drugi ¿e trzeba na ramê do warsztatu wzi±æ trzeci ¿e na ¶ruby zg³upia³em tak¿e proszê o piln± odpowiedz bo jest to pami±tka po zmar³ym ojcu chce go za wszelk± cenê odremontowaæ w miarê mo¿liwo¶ci z góry dziêki!!!
 

zwibel
Wys³any: 2014-12-24, 22:41   
0
UP DOWN

Posty: 66
Prawdopodobnie za du¿o wyci±³e¶ nie wstawiaj±c ani nie podpieraj±c w odpowiednich punktach.
Prawdopodobnie najlepsza by³a by rama aby ustaliæ gdzie poci±ga³o. Dachu Ci nie pokrzywi³o??

Najlepiej daj zdjêcia co zrobi³e¶, nikt z fusów nie nawró¿y. Pod³ogê masz ca³±??
 

damian wsk
Wys³any: 2014-12-25, 14:18   
0
UP DOWN

Posty: 2
Nie dachu nie pokrzywi³o postaram siê dodaæ nied³ugo zdjêcia ale odpowiem na pytania dach jest ca³y nie ma progu wewnêtrznego i zewnêtrznego jak podeprê s³upek to drzwi siê zamykaj± idealnie nie wiem co robiæ czy maluch nie straci geometrii?? ale w moim drugim maluchu sprawdza³em to jak siê we¿mie do góry drzwi to te¿ siê s³upek rusza widaæ to bo klapa przednia (w przypadku malucha)rusza siê te¿ siê minimalnie wiêc nie wiem czy na ramê go czy samemu ja my¶lê ¿e mo¿na go ¶ci±gn±æ ¶rubami skrêciæ wspawaæ wzmocnienie i dopiero wspawaæ próg nie wiem czy dobrze my¶lê wiêc proszê o rade by nie pope³niæ g³upoty.
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Blacharstwo i inne naprawy

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group