Szukaj FAQ Album



Zamkniêty przez: Robertlodz09 2015-03-19, 07:34
Autor Wiadomo¶æ
Tytexo
Wys³any: 2015-03-07, 10:30   Kompresory POMET (Airpol) 4 sztuki nieu¿ywane nigdy.


Posty: 241
Sk±d: Dzia³oszyn
od czwartku mam na stanie na sprzeda¿ 4 sztuki sprê¿arek polskiej marki POMET dzisiejszy Airpol, s± one prawdopodobnie o wydajno¶ci 50 metrów na godzinê, s± w uk³adzie V. Co ciekawe nigdy nie u¿ywane! sta³y kilkana¶cie lat w ciep³ym suchym miejscu, by³y jako stacjonarne bez butli ale mam do nich w komplecie 4 sztuki silników 7,5 kw na 380v z paskami oraz oryginalne podstawy rurowe. Jeszcze ich dok³adnie nie przegl±da³em bo nie mam czasu, za 2 tyg je przejrze i wymieniê olej i wtedy podam dok³adn± cenê nie mniej s± juz dzi¶ na sprzeda¿.
Wszelkie informacje pod numerem 889-423-626.
 

ksenonn 
Wys³any: 2015-03-07, 11:14   


Posty: 279
Sk±d: Czêstochowa
zdjêcia mistrzu nie zaszkodz± :fiu:
_________________
Blacharstwo/Lakiernictwo
 

Tytexo
Wys³any: 2015-03-07, 11:26   


Posty: 241
Sk±d: Dzia³oszyn
£ukaszu zdjêcia bêd± w swoim czasie. Ty przypadkiem nie powiniene¶ byæ teraz w lakierni i pracowaæ?
 

ksenonn 
Wys³any: 2015-03-07, 12:56   


Posty: 279
Sk±d: Czêstochowa
urlop mam do poniedzia³ku :D
_________________
Blacharstwo/Lakiernictwo
 

G¿ehó
Wys³any: 2015-03-08, 19:15   

Posty: 0
Witam

Czy to jest co¶ w ten deseñ:

http://olx.pl/oferta/komp...html#05bb4f25be

Czy bardziej takie:

http://olx.pl/oferta/spre...html#4f5bf44dfe


Akurat planowa³em poma³u zrobiæ kapitalkê nieco nowszego AIRPOLA, ale maj±c pompê jak w drugim linku mia³bym za³atwion± górê ;-) Je¶li s± podobne do tej z drugiego linku (¶rednice t³oków 130/72) to bym prosi³ o cenê i jak bêd± zdjêcia to równie¿ proszê ;)
 

Tytexo
Wys³any: 2015-03-08, 19:38   


Posty: 241
Sk±d: Dzia³oszyn
Takie bardziej jak to pierwsze, mam na takiej podstawie identycznej, z os³on± na wiatrak. Mo¿liwe ¿e do³y s± jednakowe bo z tego co wiem czêsto siê one tylko ró¿ni³y prze³o¿eniem, tak czy siak pewnie bêd± w dobrej cenie do sprzeda¿y ale to za jaki¶ czas jak je przejrzê bo kompletnie nie mam teraz czasu.
  
 

Tytexo
Wys³any: 2015-03-08, 19:43   


Posty: 241
Sk±d: Dzia³oszyn
hamir PW do Ciebie nie wy¶lê bo masz zablokowane PW!
 

G¿ehó
Wys³any: 2015-03-08, 19:50   

Posty: 0
No ja mam smarowan± ci¶nieniowo, wiêc dó³ generalnie odpada, zreszt± u siebie mam tylko panewki do zmiany. Gorzej na drugim stopniu bo przez zaniedbanie poprzedniego w³a¶ciciela rozlecia³ siê zawór i jest rysa ;-)
 

KK 
Wys³any: 2015-03-08, 20:14   


Posty: 3347
Je¶li rzeczywi¶cie jest to nowe to wezmê jedn±. Ustal tylko cenê i daj znaæ.
_________________

 
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » POZOSTA£E » Og³oszenia » Rodzaj og³oszenia » Sprzedam

Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czników na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group