Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
narky
Wys³any: 2014-03-26, 16:37   Problem z INFINITY, przerywanie, kropka na koncu linii...
0
UP DOWN


Posty: 14
Witam, mam dosc spory problem z Infinity CR+. Otó¿ podczas malowania cienkich linii farba po chwili przestaje leciec (mimo, ¿e spust trzymam w tej samej pozycji) a gdy wracam spustem do pozycji zerowej to rzuca kropke na koniec 'linii'. Natomiast przy malowaniu bardzo cienkich kresek przerywa na calej dlugosci robi±c 'kropkowan± linie'.
Problem mam juz od jakiegos czasu i nie moge sobie z nim poradzic. Wymienilem ig³e, dysze, glowice, uszczelke na g³owicy i... efekt jest ten sam :sciana: Czyszczenie generalne robilem tez kilka razy i nic. Nie mam ju¿ pomys³ów co moze byc przyczyn±, pomó¿cie proszê :help:
Wygl±da to tak:

aero.jpg
Plik ¶ci±gniêto 47 raz(y) 24.67 KB

 

matheo_86
Wys³any: 2014-03-26, 19:30   
0
UP DOWN

Posty: 91
mo¿liwe ze farba szybko zasycha na czubku iglicy i tak siê dzieje , albo , jest nie odpowiednio rozcieñczona, lub ci¶nienie jest nieodpowiednie....
a wcze¶niej nie by³o takiego problemu wszystko sz³o idealnie? bior± pod uwagê , rozcieñczenie i ci¶nienie?
 

narky
Wys³any: 2014-03-27, 11:19   
0
UP DOWN


Posty: 14
no w³a¶nie sêk w tym, ¿e wczesniej wszystko bylo jak nale¿y. Cisnieniem juz sie bawilem i przy wiekszym po prostu efekt jest bardziej widoczny. farba musia³a by byc za gêsta ¿eby tak sie dzia³o (moim zdaniem) a tej bli¿ej do zbyt rzadkiej ni¿ odwrotnie. Tak to wygl±da jakby farba zasycha³a na czubku iglicy ale po 5 sekundach malowania?? Maluje wicked'ami detail albo zwyklymi, rozcienczam z sam± wod±.
 

matheo_86
Wys³any: 2014-03-28, 21:23   
0
UP DOWN

Posty: 91
jak wodnymi malujesz to spróbuj rozcieñczaæ reducerem przeznaczonym do tych farb, ja z wodnymi createxami tez mia³em podobne problemy i mo¿na powiedzieæ, ¿e same problemy. Spróbuj zwyk³ymi bazami samochodowymi i my¶lê, ¿e problem minie jak w moim przypadku:)
 

narky
Wys³any: 2014-03-29, 10:51   
0
UP DOWN


Posty: 14
próbowa³em dedykowanym reducerem rozcieñczac ale problem pozosta³. Mam wra¿enie, ¿e jak maluje wickedami to mniej sie to daje we znaki ni¿ jak w przypadku wicked detail co mnie troche dziwi bo przecie¿ WD maj± drobniejszy pigment.. :shock: Co do baz samochodowych to nie specjalnie u¶miecha mi sie do nich wracac bo wodnymi maluje sobie wygodnie w pokoju a baz± ju¿ kapa ;)
Mam ten aero jeszcze na gwarancji i zastanawiam sie czy by go nie odes³ac, za pewne jak to zrobie to maleñstwo wróci do mnie za jakie¶ pó³ roku bo pewnie do niemca ode¶l± i dlatego mi siê ta opcja nie zbyt podoba :blee:
 

manieks 
Wys³any: 2014-08-02, 21:47   
0
UP DOWN


Pomóg³: 1 raz
Posty: 112
Sk±d: Gdynia
Wyczy¶æ dok³adnie aero z naciskiem na komorê cyngla (zawór powietrza) i dekielek (dro¿no¶æ otworu) i zobacz czy bêdzie to samo
_________________
- ALS IXN XAN -
www.airbrushlab.pl | www.maniex.pl | www.muraliki.pl
 
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » AIRBRUSH » Forum Airbrush

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje mang