Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
nok 
Wys³any: 2014-04-27, 19:17   Wycena naprawy
0
UP DOWN

Posty: 4
Witam mam pewien problem z okre¶leniem kosztów naprawy klasyka a mianowicie cadillac deville rocznik 62 blacharka w samochodzie jest zrobiona teraz zosta³o przygotowanie do lakierowania i lakierowanie na co dzieñ nie bawiê siê w restaurowanie i nie mam pojêcia jak liczy siê taki samochód czy obraæ stawkê godzinow± czy liczyæ za element
 

Bombel
Wys³any: 2014-04-28, 21:22   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 99
Ja klasyków nie robiê ale powiem szczerze ¿e nie chcia³bym zgadzaæ siê tak jak na normalne auto bo wiadomo ¿e tu trzeba siê do wszystkiego przy³ozyæ dwa razy bardziej. Zale¿y te¿ od w³a¶ciciela auta, jak jest bardzo drobiazgowy to mo¿e siê pó¼niej przypieprzaæ. Rozumiem ¿e ty masz lakierowaæ :cool:
 

YAMAHER
Wys³any: 2014-04-29, 09:24   
0
UP DOWN


Pomóg³: 7 razy
Posty: 1975
Liczyc jak za zboze :-D
 

paszczurski
Wys³any: 2014-04-30, 14:11   
0
UP DOWN

Posty: 25
Cze¶æ, musisz zrobiæ wycenê godzinow±, oczywi¶cie je¶li mówimy o zrobieniu auta na najwy¿szym poziomie. Je¶li chcesz tylko na tym zarobiæ a klient s³abo p³aci to nie przyjmuj tego auta. Je¶li Ci to w czym¶ pomo¿e dobre lakierowanie klasyka trwa od 3 do 6 miesiêcy i kosztuje od 15 w górê. Pozdrawiam!
 

No-limit
Wys³any: 2014-05-02, 14:19   
0
UP DOWN


Pomóg³: 34 razy
Posty: 1179
Bombel napisa³/a:
tu trzeba siê do wszystkiego przy³ozyæ dwa razy bardziej

Raczej Trzy razy i nie chodzi tylko o robociznê,równie¿ o materia³y.
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Classic & Youngtimer Garage

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czników na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group