Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
kalbi 
Wys³any: 2014-05-01, 18:05   Devilbiss gti pro lite 1.3 T10

Posty: 1685
Sk±d: Warszawa
Sprzedam Devilbiss Gti Pro Lite 1,3 t10, zakupiony w tym roku od App z ich logo. Pistolet po kilkunastu lakierowaniach wiêc stan praktycznie wzorcowy. Nadaje siê do bazy oraz bezbarwnego. Dla mnie za wolny. Cena 999z³

Dodajê zdjêcia:
_________________

 
 

KK 
Wys³any: 2014-05-01, 19:54   


Posty: 3347
Hej,
I jak ten zestaw naprawczy kupi³e¶?

s³uchaj a co do tego devilbissa to tym pistoletem jest mo¿liwe na³o¿enie bazy w gor±ce dni bez przesuszenia? Kiedy¶ mia³em kupiæ sobie takiego gtika zeby sprawdziæ jaki to ten devilbiss z³y.
Na forum ci±gle by³ wysmiewany.
Powiedz co¶ wiêcej o nim. Mówisz, ¿e jest za wolny? do czego go porównujesz?
 
 

kalbi 
Wys³any: 2014-05-01, 20:19   

Posty: 1685
Sk±d: Warszawa
KK napisa³/a:
Hej,
I jak ten zestaw naprawczy kupi³e¶?

s³uchaj a co do tego devilbissa to tym pistoletem jest mo¿liwe na³o¿enie bazy w gor±ce dni bez przesuszenia? Kiedy¶ mia³em kupiæ sobie takiego gtika zeby sprawdziæ jaki to ten devilbiss z³y.
Na forum ci±gle by³ wysmiewany.
Powiedz co¶ wiêcej o nim. Mówisz, ¿e jest za wolny? do czego go porównujesz?


jestem na "Majówce" zestawem zainteresuje siê po powrocie, jeszcze raz dziêki za info w tym temacie. Co do Dev Gti to mam porównanie do Saty 3000RP bo wzi±³em go z przeznaczeniem do lakieru bezbarwnego i dla mnie jednak jest za wolny ale za to jest du¿o bardziej oszczêdny i mniejsze ma pylenie, daje tak¿e drobniejsz± ³uskê. Do bazy u¿ywam Saty 3000 hvlp i dev GTI jest w sumie nawet do bazy bardzo dobry ale jestem przyzwyczajony i tak do Saty Hvlp, która te¿ wydaje mi siê ciut szybsza od Dev. Wg mnie jest to dobry pistolet dla bardziej pocz±tkuj±cego lakiernika, który chce mieæ dok³adniejsz± kontrolê nad natryskiem.
Pistolet jest ok, bo liczy siê wykoñczenie, które jest bardzo dobre w jego wykonaniu ale liczy siê te¿ szybko¶æ aplikacji akurat dla mnie.
Co do suchego natrysku w gor±ce dni to chyba mit - trzeba kombinowaæ z odpowiednimi rozcieñczalnikami do danej temp, a w wodzie to chyba ju¿ w ogóle mit ;)

Trzeba kupiæ i spróbowaæ, cena atrakcyjna, du¿o ni¿sza od ceny zakupu, a gun praktycznie jak nówka
_________________

 
 

YAMAHER
Wys³any: 2014-05-04, 21:17   


Posty: 1975
Kalbi --> kiedy wstawiasz jakies fotki swoich prac ? :) Fajnie wychodzi³y :)
 

kalbi 
Wys³any: 2014-05-05, 06:10   

Posty: 1685
Sk±d: Warszawa
YAMAHER napisa³/a:
Kalbi --> kiedy wstawiasz jakies fotki swoich prac ? :) Fajnie wychodzi³y :)
kurde ciê¿ko, Mam jakie¶ fotki ale mam teraz robione kalkulatorem bo na lakierni u¿ywam na razie niezniszczalnego Samsunga Solid, a on zjêcia robi s³abiutkie.
_________________

 
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » POZOSTA£E » Og³oszenia » Rodzaj og³oszenia » Sprzedam

Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czników na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje anime