Szukaj FAQ Album



Przesunięty przez: Tech 2009-04-22, 19:27
Autor Wiadomość
ksenonn 
Wysłany: 2008-07-16, 12:47   pistolet do piaskowania
0
UP DOWN


Pomógł: 7 razy
Posty: 279
Skąd: CzĂŞstochowa
Witam

Czy moze mi ktos doradzic jakis pistolet do piaskowania?
Mam zamiar go uzywac do malych powierzchni (dokladnie spody drzwi, wew. czesc)
Mam taki kompresor http://www.allegro.pl/ite...hell_4300v.html - dobija do 8 bar i zalacza sie ponownie przy 6.
Wiem, ze nie poszaleje z takim sprzetem, ale moze da sie cos kupic na takie male powierzchnie?

Dzieki

http://www.allegro.pl/ite...hell_4300v.html - popprawny link
 

rbfm 
Wysłany: 2008-07-16, 18:35   
0
UP DOWN

Pomógł: 21 razy
Posty: 1890
Skąd: KrakĂłw
nie ma zbytniego wyboru w pistoletach. wszystkie dzialaja tak samo i maja podobne zapotrzebowanie na powietrze. wazne jest bym komp utrzymywal te 6 bar. inaczej nie wyiaskujesz. na moim pistolecie jest napisane min 8 bar ale przy 6 jakos piaskuje. ogolnie jesli nastawiasz ie na piaskowanie calych elementow to odpusc bo t nie ma sensu. ja piaskuje trudno dostepne miejsca jak zagiecia blach, laczenia blach, spody drzwi np-ogolnie tam gdzie nie dojde szlifierka. do duzych powierzchni tylko tarcza nylonowa.

[ Dodano: 2008-07-16, 19:49 ]
kup sobie taki co ma dokrecany pojemnik na piasek. ja mam taki co idzie od dolu rurka i nie jest to wygodne.
 

ksenonn 
Wysłany: 2008-07-16, 18:51   
0
UP DOWN


Pomógł: 7 razy
Posty: 279
Skąd: CzĂŞstochowa
czyli mozna by sie szarpnac..

ja to widze tak - zaczynam piaskowac, mija pare sekund cisnienie spada do 6 barow - czekam az komp. dobije do 8 i znowu zaczynam piaskowac - moze do malych powierzchni (spody drzwi) jakos da rade zrobic to na takie raty :roll:

dzieki erbi :)

to brac ze zbiornikiem czy bez??
_________________
Blacharstwo/Lakiernictwo
 

rbfm 
Wysłany: 2008-07-16, 18:55   
0
UP DOWN

Pomógł: 21 razy
Posty: 1890
Skąd: KrakĂłw
przy twojej butli to z 8 do 6 spadnie w 2 sekundy :D

bierz ze zbiornikiem, no chyba ze chcesz sie bawic tak jak ja w jakies rurki i wiaderko - mowie ze nie jest to wygodne, trzeba zwracac uwage zeby rurka byla zanurzona w piachu, czasem sie samoczynnie zatyka itp. bez sensu.
 

bajan733
Wysłany: 2008-07-25, 20:42   
0
UP DOWN

Posty: 15
Ostatnio piaskowa³em prawie ca³¹ komorê silnika w astrze H.We wszystkich dostêpnych miejscach szlifierk¹,a resztê piaskowanie.Zajê³o mi to prawie dwa dni.Kompresor od 7-10 atm wiêc daje radê .Praca dla cierpliwych. :lol:
 

LAKIEROWANKO Strona Główna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Warsztat

Odpowiedz do tematu  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group