Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
natium
Wys³any: 2014-12-23, 13:32   
0
UP DOWN


Pomóg³: 4 razy
Posty: 323
Miki, uwazaj sobie co mowisz poprostu pomylilem podklady a co ja bede sie dla Cwela t³umaczy³
 

Miki
Wys³any: 2014-12-23, 14:01   
0
UP DOWN

Pomóg³: 10 razy
Posty: 523
Na co mam szmaciarzu uwa¿aæ. Na ciebie?

I z jakim to niby podk³adem siê pomyli³e¶ idioto.
_________________
Mart-Dent
 

KK 
Wys³any: 2014-12-23, 20:47   
0
UP DOWN


Pomóg³: 23 razy
Posty: 3347
Dajcie se spokój z t± k³ótni± bo wysz³a z niczego tak naprawdê, kto¶ siê pomyli³ itd.
Teraz wyzwiska lec±... po co?
_________________

 
 

KK 
Wys³any: 2014-12-23, 23:22   
0
UP DOWN


Pomóg³: 23 razy
Posty: 3347
Miki my siê nigdy nie wyzywali¶my, a¿ tak :D
_________________

 
 

Miki
Wys³any: 2014-12-24, 00:06   
0
UP DOWN

Pomóg³: 10 razy
Posty: 523
Bo mnie od cweli nie pojecha³e¶, a ten szmaciarz owszem. Zamiast przyznaæ siê do g³upoty to wola³ byæ cwaniak. I za to bêdê idiotê piêtnowa³ ju¿ zawsze. Bo debil to debil.
_________________
Mart-Dent
 

natium
Wys³any: 2014-12-24, 09:11   
0
UP DOWN


Pomóg³: 4 razy
Posty: 323
Miki, baranie ty t³usty wejdz w ten post i zobacz co napisalem chyba wyrazie napisalem ze napisalem o epoxydzie a myslalem o innym wiec sam zaczoles ,wyzywac od debili kozaka chcesz przygrac chcesz zeby na forum dyskutowali ale ten Miki to fajny ojejku zaraz sie zasikam. zastanow sie :sciana:
 

Miki
Wys³any: 2014-12-24, 09:20   
0
UP DOWN

Pomóg³: 10 razy
Posty: 523
Ty pajacu nawet kartê techniczn± zeskanowa³e¶ i wklei³e¶.
"natium Wys³any: 2014-10-23, 09:10
Posty: 194
a tutaj maly psikus myslalem ze w bambuko zemna lecicie, poszedlem wziolem karte techniczna under 385 :D dla mnie zawsze mowili ze wersja m/m 1:1:50% rozpuchu na komponent A i zawsze tak robilem i byla kosa trzeba bylo uwazac ale p³aszczyzna g³adka jak pupcia niemowlêcia :D daje nizej karte techniczna

jak zdj nie dziala pisac "

Po za tym nie ma na ¶wiecie ¿adnego podk³adu którego by mo¿na rozrabiaæ tak jak ty idioto.

Po pierwsze szmaciarzu nikt o mnie nie musi nic my¶leæ bo mam to g³êboko gdzie¶ . Po drugie jak bym siê pierwszy raz nie spó¶ci³ na ko³drê to bym mia³ syna starszego jak ty. Teraz ju¿ bêdziesz wiedzia³ za co do koñca dla mnie jeste¶ spalony.
_________________
Mart-Dent
 

natium
Wys³any: 2014-12-24, 16:28   
0
UP DOWN


Pomóg³: 4 razy
Posty: 323
bo chyba wyrazie napisalem ze pomylilem sie co ? po pierwsze to ty pierwszy zaczoles wyzywac od debili myslisz ze fajny jestes kozak? nie jestes pier...lonym cwaniakiem z wystajaca koz± z nosa. spalony jestem u ciebie jejku ale mi na tym zalezy zal mi ciebie po prostu jestes Burakiem i nim zostaniesz a i fajne teksty masz mama ci podpowiadala jak pisales ? hahaha daj spokoj :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
 

Miki
Wys³any: 2014-12-24, 21:10   
0
UP DOWN

Pomóg³: 10 razy
Posty: 523
Szmaciarzu napisa³em ci tylko ze jeste¶ g³upi jak zacz±³e¶ udowadniaæ swoje wymys³y. Ty pajacu nie przyj±³e¶ tego do siebie i wyskoczy³e¶ z g³upimi tekstami. A w burakach to cie niestety znale¼li.
_________________
Mart-Dent
 

trze¼wy inaczej
Wys³any: 2014-12-27, 18:48   
0
UP DOWN


Pomóg³: 10 razy
Posty: 950
I tak obaj kiedy¶ umrzecie.
_________________
¯ycie jest zbyt krótkie ¿eby je¼dziæ Dieslem...
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » POZOSTA£E » Off Topic

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje anime