Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
Piotrek125p 
Wys³any: 2014-12-28, 09:14   Dokoñczenie blacharki FSO 125p.

Posty: 5
Sk±d: £ód¼
Witam.
Zlecê dokoñczenie remontu blacharskiego mojego FSO 125p. W aucie zosta³ wymieniony komplet progów, tylnych b³otników, ustawione drzwi prawe przednie i lewe tylne i klapa tylna.
Do zrobienia pozosta³o:
-wymiana pasa przedniego
-wymiana wzmocnienia czo³owego
-ustawienie maski wraz ze wstawieniem atrapy starego typu
-zaspawanie otworów po kierunkowskazie w lewym przednim b³otniku
-wstawienie drzwi lewych przednich i prawych tylnych (mam ich kilka kompletów) i poprawienie drzwi prawych przednich i lewych tylnych, gdy¿ po za³o¿eniu uszczelek odstaj±, bez uszczelki le¿± bardzo ³adnie
-wstawienie ³atek w krawêdzi pod uszczelkê baga¿nika i poprawienia pasowania tylnej klapy
-naprawa tylnej klapy na zagiêciach
To tyle co pamiêtam z grubszych rzeczy jakie s± do wykonania przy moim samochodzie, na pewno o czym¶ zapomnia³em, ale s± to jakie¶ cenzuraó³ki. Chcia³bym, aby samochód spasowany jak wspó³czesne samochody (niestety 125p cierpi na bardzo s³abe spasowanie blach). Mam pe³n± ¶wiadomo¶æ, ¿e potrzebuje tutaj fachowca który zna siê na robocie i bêdzie musia³ spêdziæ odpowiednio du¿o czasu, aby zrobiæ ten samochód. Nie chcê roboty za grosik, wiem "¿e to nie s± tanie rzeczy" itd. Samochód stoi obecnie w £odzi, wiêc zapraszam zainteresowanych dokoñczeniem tego auta na oglêdziny, ewentualnie na wiosnê mogê podjechaæ z autem na lawecie w celu oglêdzin.
Kontakt najlepiej tutaj poprzez prywatn± wiadomo¶æ.
Pozdrawiam.
 
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » POZOSTA£E » Og³oszenia » Rodzaj og³oszenia » Zlecê / wykonam us³ugê

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - anime