Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
arkadiusz2363 
Wys³any: 2014-01-14, 17:46   Kurs Lakiernika
Loopez

Posty: 123
Sk±d: Przeworsk
Witam. Wie mo¿e kto¶ gdzie mogê zrobiæ w miare w przyzwoitych pieni±dzach kurs na lakiernika?:) chce osi±gn±c co¶ wiêcej ni¿ papranine w garazowych warunkach:D.
 
 

zed
Wys³any: 2014-01-14, 20:36   

Posty: 328
arkadiusz2363 napisa³/a:
Wie mo¿e kto¶ gdzie mogê zrobiæ w miare w przyzwoitych pieni±dzach kurs na lakiernika

zale¿y co chcesz czy szkolenie z materia³ów ;aplikacji firmy 'x' czy szkolenie zakoñczone pañstwowym egzaminem i papier .je¶li to pierwsze to kontaktuj sie z firmami takimi jak np;novol ,app,standox,r-m , a je¶li kwit pañstwowy to musisz i¶æ do ohp w twojej okolicy i tam rozmawiaæ

http://podkarpacka.ohp.pl/?c=mdTresc-cmPokaz-111
_________________
Inteligentni ludzie s± czêsto zmuszani do picia, by bezkonfliktowo spêdzaæ czas z idiotami
 

arkadiusz2363 
Wys³any: 2014-01-14, 20:47   
Loopez

Posty: 123
Sk±d: Przeworsk
Ok dziêki wielkie:). Ile mo¿e kosztowaæ taki kurs tak orientacyjnie?:) Bo w rzeszowskiej izbie rzemie¶lniczej zawo³ali 3000
_________________
Nie chce byc amatorem:(
 
 

zed
Wys³any: 2014-01-14, 21:00   

Posty: 328
arkadiusz2363 napisa³/a:
Bo w rzeszowskiej izbie rzemie¶lniczej zawo³ali 3000

wiem ze istnieje mozliwo¶æ dokszta³cania zawodowego do jakiego¶ wieku zapytaj w ohp lub w cehu
http://www.izba.rze.bip-online.pl/?page=13
jest to raczej bezp³atne (kurs masz w jakim¶ zak³adzie wspó³pracuj±cym z cehem,jak zdasz egzamin czeladniczy to zak³ad dostaje kase za ciebie)
_________________
Inteligentni ludzie s± czêsto zmuszani do picia, by bezkonfliktowo spêdzaæ czas z idiotami
 

arkadiusz2363 
Wys³any: 2014-01-14, 21:07   
Loopez

Posty: 123
Sk±d: Przeworsk
NO jutro popytam:) wola³ bym bezp³atnie ale jak trzeba bedzie to bede kase sk³ada³:D hehe
_________________
Nie chce byc amatorem:(
 
 

zed
Wys³any: 2014-01-14, 21:08   

Posty: 328
ile kolega ma lat?
_________________
Inteligentni ludzie s± czêsto zmuszani do picia, by bezkonfliktowo spêdzaæ czas z idiotami
 

arkadiusz2363 
Wys³any: 2014-01-14, 21:09   
Loopez

Posty: 123
Sk±d: Przeworsk
22:)
_________________
Nie chce byc amatorem:(
 
 

zed
Wys³any: 2014-01-14, 21:18   

Posty: 328
to my¶lê ,¿e siê za³apiesz na dokszta³canie zawodowe koñcz±ce sie egzaminem czeladniczym
_________________
Inteligentni ludzie s± czêsto zmuszani do picia, by bezkonfliktowo spêdzaæ czas z idiotami
 

arkadiusz2363 
Wys³any: 2014-01-14, 21:22   
Loopez

Posty: 123
Sk±d: Przeworsk
no oby tak by³o:) jutro sie dowiem co i jak . Dziêki za pomoc:)
_________________
Nie chce byc amatorem:(
 
 

arkadiusz2363 
Wys³any: 2014-01-15, 19:38   
Loopez

Posty: 123
Sk±d: Przeworsk
No i kiepsko:) zeby dostaæ refundowany kurs lakiernika trzeba znale¼æ warsztat zajmuj±cy siê tym i b³agaæ ¿eby zatrudnili na 3 miesi±ce po odbyciu kursu. taki jest warunek;p hehe tak¿e pewnie trzeba zap³aciæ i zrobiæ indywidualnie
_________________
Nie chce byc amatorem:(
 
 

zed
Wys³any: 2014-01-15, 20:17   

Posty: 328
arkadiusz2363 napisa³/a:
zeby dostaæ refundowany kurs lakiernika

refundowany przez kogo :?:
_________________
Inteligentni ludzie s± czêsto zmuszani do picia, by bezkonfliktowo spêdzaæ czas z idiotami
 

arkadiusz2363 
Wys³any: 2014-01-15, 20:19   
Loopez

Posty: 123
Sk±d: Przeworsk
przez urz±d pracy:) by³em dzis wypytaæ i tak mi powiedzieli. ¿e je¶li znajde zak³ad który mnie zatrudni po skoñczeniu kursu na 3 miesi±ce to mogê odbyæ darmowy kurs:)
_________________
Nie chce byc amatorem:(
 
 

zed
Wys³any: 2014-01-15, 20:29   

Posty: 328
mo¿esz napisaæ oswiadczenie ,ze po zdobytych umiejêtno¶ciach na kursie otwierasz w³asn± dzia³alno¶æ i jest ci on niezbêdny do dalszego rozwoju zawodowego itd
wiem ,¿e w cechu czy ohp jest mo¿liwo¶æ zrobienia kursów za darmo albo prawie za darmo
_________________
Inteligentni ludzie s± czêsto zmuszani do picia, by bezkonfliktowo spêdzaæ czas z idiotami
 

arkadiusz2363 
Wys³any: 2014-01-15, 20:38   
Loopez

Posty: 123
Sk±d: Przeworsk
Musze zapytaæ jeszcze w ohp wys³a³em do nich email bo narazie nie mam jak tam pojechaæ zobaczê co mi odpowiedz±:).
_________________
Nie chce byc amatorem:(
 
 

ch3st3r
Wys³any: 2015-03-09, 22:49   

Posty: 0
Witam.
Mam problem,poniewa¿ chcia³bym odbyæ kurs albo szkolenie na lakiernika, a w Woj.Mazowieckim nie mogê znale¼æ jakiegokolwiek o¶rodka gdzie taki kurs oferuj±.
Czy kto¶ móg³by Mi podpowiedzieæ cokolwiek ?

Pozdrawiam :)
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » POZOSTA£E » Og³oszenia » Rodzaj og³oszenia » Inne

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group