Szukaj FAQ Album



Przesuniêty przez: Robertlodz09 2015-03-26, 08:05
Autor Wiadomo¶æ
neo_92
Wys³any: 2015-03-25, 15:54   Szpachlowanie i malowanie drzwi nie samochodowych :)
0
UP DOWN

Posty: 5
Panowie pytanie nie dotyczy lakierowania drzwi samochodowych tylko drzwi w budynku. Je¿eli napisa³em w z³ym dziale to sory. Ale przejdê do sedna.
W mojej pracy muszê naprawiæ jedne drzwi mo¿na powiedzieæ ¿e na tak± dodatkow± fuche. S± to drzwi metalowe. S± one poobijane na dole z powodu uderzeñ wózkiem paleciakiem itp. Niektóre uderzenia s± g³êbokie niektóre tylko rysy. Moim zadaniem jest poszpachlowaæ uszkodzenia i pomalowaæ ca³e drzwi. I moje pytanie jak przygotowaæ powierzechnie do szpachlowania i malowania. Jakich gradacji papieru u¿yæ, jak± szpachle najlepiej zastosowaæ. Bardzo bym prosi³ o rady? jak bêd± potrzebne dodatkowe informacje to proszê pisaæ. Z góry dziêkuje za odpowiedzi
 

Robertlodz09 
Wys³any: 2015-03-26, 08:04   
0
UP DOWN


Pomóg³: 61 razy
Posty: 3388
Sk±d: £ód¿
Nie wiem czy jest sens szpachlowaæ te drzwi skoro dalej bêd± obijane tym wózkiem paleciakiem ....
We¿ to przematuj tylko papierem i pomaluj jak±¶ farb± aby o¿ywiæ je tylko tj. od¶wie¿yæ
 

neo_92
Wys³any: 2015-03-27, 13:40   
0
UP DOWN

Posty: 5
Szczerze mówi±c to jest narzucone przez moje szefostwo dlatego mam to szpachlowac i malowac :)
 

Siekiera
Wys³any: 2015-03-27, 18:27   
0
UP DOWN


Pomóg³: 10 razy
Posty: 988
No jak masz takie zadanie to co tu sie zastanawiaæ ;)
Ka¿da szpachlówka bêdzie dobra do tej roboty a przygotowanie powierzchni maszynowe czy rêczne?
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Technologia i materia³y

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group