Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
Miki
Wys³any: 2014-09-17, 06:51   
0
UP DOWN

Pomóg³: 10 razy
Posty: 523
POLYKAR.PL, Jako ¿e¶ siê ju¿ obudzi³ to spójrz paziu co @Kalbi napisa³. A £ukasz nie podj±³ konwersacji bo cie ola³ ciep³ym moczem jak i Twoje produkty. Wiêc jak interesuj± kogo¶ reklamacje to zapewne powinien siê zapoznaæ z Twoj± ofert±. Powodzenia.
_________________
Mart-Dent
 

ksenonn 
Wys³any: 2014-09-19, 19:26   
0
UP DOWN


Pomóg³: 7 razy
Posty: 279
Sk±d: Czêstochowa
nikogo nie olewam, ale mogê siê ju¿ odezwaæ w temacie

problem przyczepno¶ci szpachli do blachy pojawi³ mi siê te¿ na renomowanym materiale za spor± kasê (pewnie z 3 czy 4 razy dro¿szym od Polykar), obstawiam, ¿e przyczyn± by³a niedoschniêta szpachla tak samo mog³o byæ ze szpachl± Polykar, mo¿e te¿ nieodpowiednia ilo¶æ utwardzacza.. nie wiem i nie wykluczam b³êdu z mojej strony

Obiektywnie oceniaj±c szpachle Polykar s± ca³kiem ok. ju¿ po samym otwarciu puszki, konsystencja mi siê spodoba³a.. dobrze siê je nak³ada. Nie wykluczam, ¿e niebawem z³o¿ê zamówienie na materia³y Polykar.

Pozdrawiam i nie ma siê o co k³óciæ Panowie
_________________
Blacharstwo/Lakiernictwo
 

POLYKAR.PL
[Usuniêty]
Wys³any: 2014-09-20, 22:27   

Miki napisa³/a:
Powodzenia.


Dziêkujê
 

POLYKAR.PL
[Usuniêty]
Wys³any: 2014-12-30, 17:13   

Najserdeczniejsze ¿yczenia wszelkiej pomy¶lno¶ci w nadchodz±cym Nowym Roku dla wszystkich u¿ytkowników forum oraz w szczególno¶ci dla jego administracji - spe³nienia marzeñ, zrealizowania przedsiêwziêtych zamierzeñ oraz nieustaj±cego pasma sukcesów.
 

gugun 
Wys³any: 2014-12-31, 10:53   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
wzajemnie :)
 
 

POLYKAR.PL
[Usuniêty]
Wys³any: 2015-05-22, 20:41   

Proponujê do wypróbowania lakier bezbarwny pod mark± POLYkar.PL . Importowany w wiêkszych opakowaniach a nastêpnie konfekcjonowany - powodem jest obni¿enie kosztów i zmniejszenie ceny detalicznej. Niska cena nie wynika z niskiej jako¶ci a wy³±cznie z faktu bezpo¶redniego importu, brakiem po¶redników i innych kosztów wp³ywaj±cych na cenê koñcow±. Karta techniczna w za³±czeniu - wiêcej informacji na polykar lub na sklep
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Technologia i materia³y

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje mang