Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
dexter147
Wys³any: 2015-10-19, 23:29   W³asna "lakiernia".
0
UP DOWN

Posty: 3
Witam wszystkich, jestem nowy na forum, tzn. bywa³em tu wcze¶niej ale dopiero dzisiaj sie zarejestrowa³em. Przechodz±c do tematu. Z góry przepraszam za d³ugosæ wypowiedzi. Sprawa wygl±da nastêpuj±co. Przez ostatnie kilka lat ojciec pracowa³ u siebie bez DG i to jeszcze w budynkach nie wpisanych do KW ale juz mniejsza o to, jest bardzo dobrym fachowcem, ma ponad 20letnie doswiadczenie. Aut do roboty nigdny nie brakowa³o, by³y to zlecenia g³ównie od blacharzy sporadycznie ktos z "ulicy". Niestety sam potrafi³ zarobic tylko tyle ze mozna by³o od³ozyc kilkaset z³otych, trudno jest znale¼æ dobrego pracownika który bedzie pracowa³ bez umowy, przez co czasami by³y ponoszone straty niz zarobki na pracowniku.Od oko³o pó³tora roku po skonczeniu szko³y pracowa³em razem z tat±, jestem w stanie przygotowac auto do malowania w 100%, ale przechodzac do meritum. 2 miesiace temu pad³a decyzja o zamknieciu "biznesu" i zatrudnienia sie u kogos, sta³o sie tak poniewa¿ ojciec robi³ od 6-18, kupa stresu, najm³odszy juz nie jest, a ile mozna jechac totalnie na "lewo". Do tego czasu s±siedzi nie mieli sprzeciwu odnosnie lakierni w zamian mieli duze znizki na malowanie. Ja chcia³bym wznowic "lakiernie" tylko ¿eby to by³o w miare legalne. Nie mam kilkuset tysiecy z³otych na otwarcie profi lakierni , chcia³bym otworzyc kosmetyke albo blacharstwo albo jak±¶ inna dzia³alnosc ale zajmowac sie lakierowaniem g³ownie od blacharzy którzy wczesniej dawali robotê, nie potrzebne reklamy itd itd. I teraz moje pytanie do was jak± dzia³alnosc mozna otworzyc i pod tym malowac i co myslycie o pomysle wskrzeszenia lakierni? O tym jak± dzia³alnosc mozna otworzyc itd itd prosi³bym o odpowiedzi na pw :)
 

KK 
Wys³any: 2015-10-19, 23:40   
0
UP DOWN


Pomóg³: 23 razy
Posty: 3347
Na s±siednim forum ju¿ pyta³e¶ o to nie? Nie spodoba³ Ci siê pomys³ wpakowania grubej kasy i utopienia siê w d³ugach? :)
_________________

 
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Firma

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group